Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 2 januari 2024
- Verkoopdatum
- 20 januari 2024
- Looptijd
- 2 weken
Omschrijving
Op een buitengewoon fijne plek aan een gezellige en kindvriendelijk woonerf, mogen wij deze ruime vijfkamer tussenwoning mét garage aan je laten zien.
De woning is sinds begin jaren '90 keurig bewoond geweest door een dame alleen, waarbij de laatste jaren wat minder aandacht uitgegaan is naar het onderhoud. Vooral binnen zie je dit terug aan de vloer- en wandafwerking. Maar gelukkig is er wel geïnvesteerd in diverse vormen van isolatie door de jaren heen. Zo is er in 2019 nog vloerisolatie (EPS-parels) aangebracht. De daken, vloeren en muren waren al geïsoleerd en in midden jaren negentig heeft er betonherstel plaatsgevonden. Dit in verband met het oplossen van de bekende problemen met de gebruikte Kwaaitaalvloeren. Tevens zijn de asbesthoudende panelen op de voorgevel vervangen door een variant van Trespa. Al met al in de basis een erg goede woning waar je met een beetje liefde en aandacht echt iets moois van kunt maken. En binnen het bestemmingplan mag je ook nog uitbouwen. Dit zowel op de begane grond als middels dakkapellen op de tweede verdieping.
Met haar diverse woonerven, het vele groen en de typische laagbouw uit die jaren, is deze zeer kindvriendelijke wijk Dragonder-Noord een fijne plek om te wonen. De wijk biedt alles wat je nodig hebt. Zo is er op loopafstand een grote Jumbo supermarkt en veel groen te vinden. Openbaar vervoer en de verbinding met de rijkswegen zijn gewoon goed te noemen.
De garagebox, die wij apart aanbieden, ligt om de hoek op nog geen 50 meter van de woning aan De Schelf. Deze maakt deel uit van een blokje van zes garageboxen. De garage is voorzien van een goed werkende garagedeur en is 5.69 x 2.91m met een hoogte van 2.33m. Ideaal voor het stallen van een auto, motor of gewoon fijn als extra berging. De koopsom van deze garage bedraagt € 30.000,- k.k.
Laten we de indeling eens doornemen;
Begane grond; entree, meterkast, direct toegang tot de schuur. De woonkamer is goed van formaat en staat in directe verbinding met de keuken. Deze is eenvoudig maar functioneel en voorzien van diverse inbouwapparatuur. De tuin is op het oosten gelegen. De achterom is wel zo praktisch en naast dat er ruimte is voor nog een tweede berging, zouden wij ook kunnen voorstellen dat een stukje uitbouwen van de woonkamer tot de wensen behoort. Zelfs dan houdt je nog een goede tuin over.
Eerste verdieping: middels een klein halletje met w.c. kom je via de trap op de eerste verdieping. Hier vind je drie slaapkamers en een badkamer. Deze is keurig en voorzien van een aparte douchecabine, heerlijk ligbad en een tweede w.c..
Tweede verdieping: naast een ruimte overloop met ruimte voor de wasmachine en de c.v. installatie vind je hier nog een goede vierde slaapkamer. Hier zou je nog kunnen overwegen in de toekomst een dakkapel aan de achterzijde te plaatsen.
Deze woning zal verkocht worden met een niet- zelfbewoningsclausule, een ouderdomsclausule en een asbest clausule. Want ondanks dat veel van de woning bekend is, kunnen wij niet uitsluiten dat er nog ergens iets van asbest zit. Ook al achtte wij de kans nihil. Natuurlijk staat het je vrij de woning bouwkundig te laten keuren.
Kortom ben je op zoek naar een fijne gezinswoning mét de mogelijkheid er een garage bij te kopen? Dan laten wij de Hofstede 19 en de garage graag een keer zien. Een afspraak is zo gemaakt.
Interesse in deze woning? Schakel direct jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in.
De NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Utrecht vind je op Funda. Mooi
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 300.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.564
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1975
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 117 m²
- Overige inpandige ruimte
- 6 m²
- Externe bergruimte
- 17 m²
- Perceel
- 133 m²
- Inhoud
- 444 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 apart toilet
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha Therra Plus (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Kadastrale gegevens
- VEENENDAAL K 2392
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 133 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 58 m² (11,15 meter diep en 5,20 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Aangebouwde stenen berging
Garage
- Soort garage
- Niet aanwezig, wel mogelijk
- Isolatie
- Geen isolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Direct weten als er iets verandert?
Bewaar dit huis als favoriet, en ontvang een e-mail als de prijs of status verandert.
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
02/01/2024
Op funda