In het najaar ons fijne huis te koop gezet. We zijn in een trein gestapt, dat was zeker geen stoptrein maar daar waren Corné en Sterre van 4x1 makelaardij! Wij hadden al een tijdje een oogje op Corné, hoorden veel positieve verhalen en hebben geen moment getwijfeld. Corné en Sterre hebben ons met raad en daad bijgestaan zowel met de verkoop als met de aankoop van ons nieuwe droomhuis. De communicatie verliep duidelijk en vlot.
Corné was goed bereikbaar, zelfs in zijn vakantie! Zowel de verkoop als later de aankoop was binnen een paar dagen gefixt! Snel schakelen aan alle kanten, top! Er werd goed rekening gehouden met onze wensen maar ook stelde Corné kritische vragen en dat hielp om richting te geven aan de soms hobbelige route.
Maar met een mooie eindsprint tot slot!
Wij bevelen zeker Corné en Sterre aan en mochten we later dit droomhuis weer verkopen dan komen we zeker terug bij Corné en Sterre van 4x1 makelaardij in Hoorn!
Lees volledige beoordeling
Sluit beoordeling