Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 16 november 2024
- Verkoopdatum
- 16 december 2024
- Looptijd
- 4 weken
Omschrijving
Een mooi gelegen 3-kamer luxueus appartement met een groot balkon op de 3e verdieping, een prachtig uitzicht en een berging en een eigen parkeerplaats in de onderbouw. Het is vanaf dag 1 in gebruik bij dezelfde eigenaar/bewoner en is keurig onderhouden. Dit alles ligt op korte loopafstand van de binnenstad en de Zeeland en is nu vrij beschikbaar.
De centrale en afgesloten hal biedt plaats aan het trappenhuis en de liftinstallatie, de brievenbussen en het bellenbord met intercom. Deze hal is netjes uitgevoerd met tegels op de begane grond en een met tapijt beklede trap en overloop. De buitendeuren sluiten automatisch. Op de 3e verdieping komen slechts 2 woningen uit, rust is daarmee gegarandeerd. De ruime entree van het appartement zelf heeft een mooie pvc-laminaatvloer, sierpleisterwanden en biedt plaats aan een garderobenis en de videofoon waarmee de buitendeur op de begane grond is te bedienen. De meterkast is prima in orde met 7 groepen, een kookgroep, een hoofdschakelaar en er is een glasvezelaansluiting. In de hal is ook het volledig betegelde toilet geplaatst. Deze is uitgerust met een handwasbakje en een modern wandcloset. De ruime badkamer is ook helemaal betegeld en voorzien van een wastafelmeubel en een douchecabine, een whirlpool en een handdoekradiator. Aan de voorzijde van het appartement ligt de woonkamer. Deze staat in open verbinding met de keuken en een zijkamer met verschillende gebruiksmogelijkheden. De woonkamer kenmerkt zich door een mooie lichtinval en ruimtelijk gevoel door het vele glas dat uitzicht op het woningbrede balkon en daar voorbij geeft. Een brede schuifpui geeft toegang tot het riante balkon. Het balkon is voorzien van zonwering over de volle breedte en geeft een fraaie kijk over de Kiek in de Pot. De zonwering bestaat uit screens tegen de ramen en een groot uitvalscherm. Zaken als buitenstopcontacten en buitenkraan zijn een vanzelfsprekende luxe. Dit appartement heeft een breder balkon dan de meeste omdat het naast de woonkamer een extra kamer heeft. De woonkamer heeft een pvc-laminaatvloer, sierpleisterwanden, een elektrische sfeerhaard en een praktische zijkamer. Deze extra kamer kan dienst doen als eetkamer of werkkamer en kan zelfs met een kleine aanpassing tot een 3e slaapkamer worden verbouwd. De open keuken heeft dezelfde pvc-laminaatvloer en een modern aanrechtblok in U-opstelling met een mooi natuursteen blad, een ingebouwde vaatwasser, een inductiekookplaat met een afzuigkap, een koelkast, een combi-magnetron en een koffiemachine. Deze woning heeft een praktische bijkeuken die vanuit de keuken te bereiken is. Op de vloer liggen tegels, hier hangt de Remeha cv-combiketel van 2010, de unit van de mechanische ventilatie en is de wasmachineaansluiting gemaakt. Er zijn 2 prima slaapkamers aan de voorzijde van het gebouw. Deze liggen op het oosten, hebben allebei dezelfde pvc-laminaatvloer, sierpleisterwanden en een flinke schuifkastenwand voor het opbergen van kleding en andere zaken.
In de onderbouw is een eigen afgesloten kelderbox aanwezig voor het stallen van fietsen, koffers en andere zaken die niet iedere dag nodig zijn. In de garage is een eigen parkeerplaats. De elektrische garagedeur is op afstand te bedienen zorgt voor comfortabel gemak. De parkeerplaats ligt tevens vlak naast de lift. Voor het appartementencomplex is een ruime parkeerplaats met gratis parkeergelegenheid voor eigen auto’s of visite.
Het wonen in een appartementencomplex houdt automatisch een lidmaatschap in van de Vereniging van Eigenaars. Deze organisatie beheert het gebouw en zorgt voor het onderhoud, opstalverzekering en meer. De maandelijkse bijdrage hiervoor is circa €. 164,=. De vereniging is gezond en beschikt over voldoende middelen om ook in de toekomst comfortabel te kunnen wonen in het complex.
Dit is een unieke kans op een appartement dat zich kenmerkt met een paar steekwoorden. Ruimte is er 1 van, ruimte in het huis door de vierkante meters en het aantal kamers. Locatie is een ander steekwoord. Die locatie zo in het groen van stadspark de Kiek in de Pot aan de rand van de binnenstad en de Binnenschelde is ideaal. Zowel de Bergse binnenstad als het weidse water aan de boulevard maar ook de Zeeland met een ruim aanbod aan onder andere verswinkels is op slechts enkele minuten lopen. De ligging niet te vergeten, ten opzichte van de zon en het uitzicht, formidabel allemaal. Ook de voorzieningen en extra’s zijn prima, parkeren in een afgesloten parkeergarage en een extra berging, stalling voor de fietsen, gratis parkeren voor de deur, wat wil je nog meer? Een snelle oplevering misschien? Ook dat kan, kom gewoon eerst maar eens kijken, je bent van harte welkom.
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 495.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.950
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 164,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (corridorflat)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1997
- Toegankelijkheid
- Toegankelijk voor mensen met een beperking
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 100 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 24 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Inhoud
- 300 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, wastafelmeubel, en whirlpool
- Aantal woonlagen
- 5 woonlagen
- Gelegen op
- 4e woonlaag
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, glasvezelkabel, lift, mechanische ventilatie, schuifpui, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom)
Kadastrale gegevens
- BERGEN OP ZOOM H 5167
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- BERGEN OP ZOOM H 5167
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan park, in bosrijke omgeving en vrij uitzicht
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Box
- Voorzieningen
- Elektra
Garage
- Soort garage
- Inpandig, parkeerkelder en parkeerplaats
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektrische deur
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op afgesloten terrein en openbaar parkeren
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 164,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Direct weten als er iets verandert?
Bewaar dit huis als favoriet, en ontvang een e-mail als de prijs of status verandert.
Populariteit
3.429x
Bekeken
25x
Bewaard
16-11-2024
Op Funda