Verkocht onder voorbehoud
Kolveniershof 1024461 DB GoesGoes-Centrum
- 98 m²
- 2
€ 300.000 k.k.
Omschrijving
Te koop: 3-kamer appartement van 98 m² in het centrum van Goes
Dit goed onderhouden 3-kamer appartement is gelegen op de 2e verdieping boven de nieuwe bibliotheek in het centrum van Goes. Het appartement biedt een lichte en ruime living met een open indeling, bestaande uit een woonkamer, eetkamer en keuken. Dit maakt het tot een ideaal en modern woonobject voor wie op zoek is naar comfort en gemak.
Indeling:
U betreedt het appartement via een royale hal met toilet. In de hal bevindt zich tevens de bijkeuken met aansluitingen voor het witgoed, de Cv-installatie en het ventilatiesysteem.
De ruime woonkamer is voorzien van een erker en biedt veel lichtinval door de grote raampartijen. Het eetgedeelte en de open keuken zijn op een praktische manier met elkaar verbonden. De open keuken is uitgerust met moderne inbouwapparatuur, waaronder een koelkast, vriezer, gasfornuis, afzuigkap, combi-oven en een RVS spoelbak.
Vanuit de woonkamer komt u in de slaapkamer van 13,5 m² en de badkamer van 6,1 m². De badkamer is voorzien van een douche en wastafel en heeft twee toegangsdeuren, zowel vanuit de woonkamer als de slaapkamer. Aan de andere zijde van de woonkamer bevindt zich een tweede slaapkamer met een inloopgarderobe van 9,2 m².
Parkeren en berging: Parkeren kan via een parkeervergunning. Het is daarnaast mogelijk om een parkeerpas aan te vragen voor de parkeergarage Centrum (ca. €70,- per maand). Volop parkeermogelijkheden in de omgeving gratis na 18.00.
Bij het appartement hoort een aparte berging, perfect voor het opbergen van fietsen of andere spullen. Deze berging biedt extra gemak en zorgt ervoor dat het appartement zelf vrij blijft van opslag.
Ligging: Het appartement ligt in het hart van Goes, met winkels, eetgelegenheden, de gezellige stadshaven, het theater en de supermarkt op loopafstand. Het NS-station is op slechts 3 minuten lopen, en de A58 is binnen 5 minuten bereikbaar, evenals diverse N-wegen die naar omliggende dorpen en steden leiden.
Kenmerken:
• Bouwjaar: 2010
• Woonoppervlakte: 98 m²
• Onderhoudsvriendelijk en goed geïsoleerd
• Centrale ligging in het centrum van Goes
• Aparte berging voor extra opslagruimte
• Ideale locatie met alle voorzieningen op loopafstand
• Energielabel A
• Lift aanwezig in het gebouw
• Oplevering: zomer 2025 of in overleg
VvE en kosten: De Vereniging van Eigenaars (VvE) wordt door de huidige bewoners als prettig en financieel gezond ervaren. De maandelijkse VvE-bijdrage bedraagt circa €207,-.( exclusief eenmalig mutatiekosten vve nieuwe eigenaar ter hoogte van ca €120),-
Contact: Bent u geïnteresseerd in dit appartement aan de Kolveniershof 102? Neem dan snel contact met ons op voor een bezichtiging. Wij leiden u graag rond en voorzien u van alle benodigde informatie.
Kenmerken
Overdracht
- Vraagprijs
- € 300.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.061
- Aangeboden sinds
- Status
- Verkocht onder voorbehoud
- Aanvaarding
- In overleg
- Bijdrage VvE
- € 207,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Bovenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2010
- Toegankelijkheid
- Toegankelijk voor mensen met een beperking en toegankelijk voor ouderen
- Soort dak
- Plat dak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 98 m²
- Externe bergruimte
- 5 m²
- Inhoud
- 304 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, 2 wastafels, inloopdouche, en toilet
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Gelegen op
- 2e woonlaag
- Voorzieningen
- Lift, mechanische ventilatie, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel uit 2022)
Kadastrale gegevens
- GOES D 5636
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Beschutte ligging, in centrum en vrij uitzicht
Bergruimte
- Schuur/berging
- Inpandig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 207,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Direct weten als er iets verandert?
Bewaar dit huis als favoriet, en ontvang een e-mail als de prijs of status verandert.
Populariteit
2.471x
Bekeken
13x
Bewaard
31-1-2025
Op Funda