Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 11 oktober 2024
- Verkoopdatum
- 8 november 2024
- Looptijd
- 4 weken
Omschrijving
Aan een rustig hofje gelegen, goed onderhouden, eengezinswoning met zonnige tuin, stenen berging en extra houten berging. Deze in 2006 gebouwde woning beschikt over een lichte woonkamer met trapkast, een in 2017 geplaatste keuken en een perceel van 106 m². Tegenover de woning ligt een speelveldje waar de kinderen veilig kunnen spelen.
Ben jij op zoek naar een keurige woning met de mogelijkheid voor drie slaapkamers op een goede locatie in Lunteren? Dan is de woning aan de Egelhof 13 echt iets voor jou!
De perfecte ligging op loopafstand van het centrum van Lunteren maakt het plaatje compleet!
Indeling begane grond:
Via de entree kom je de woning binnen in de hal met laminaatvloer. De hal beschikt over de meterkast en een in 2020 vernieuwde toiletruimte met fontein.
De keuken bevindt zich aan de voorzijde van de woning, de huidige eigenaren hebben in 2017 een geheel nieuwe keuken laten plaatsen. Uiteraard is deze luxe keuken van alle gemakken voorzien zoals, inductiekookplaat, combimagnetron, vaatwasser, koelkast en fraaie afzuigkap. Vanuit de keuken heb je een fijn vrij uitzicht over het hofje.
De sfeervolle, tuingerichte woonkamer is voorzien van een praktische bergkast onder de trap, laminaatvloer en toegang tot de tuin. Niet onbelangrijk, de ligging van de onderhoudsvriendelijke aangelegde tuin is zonnig, op het zuidwesten en beschikt over een berging en een extra houten berging en achterom.
Indeling eerste verdieping:
Middels de overloop bereik je de twee slaapkamers, berging en badkamer. De inpandige berging met dakraam is een prima plek voor de wasmachine en droger; hierdoor hoef je niet voor iedere was een trap op en af te lopen. De badkamer is voorzien van een wastafel, toilet en douchecabine. De twee slaapkamers zijn zeer ruim respectievelijk 12,2 m² en 10,3 m² groot, waarvan de laatste met dakkapel en de eerste met een rechte achtergevel. Deze verdieping is voorzien van een laminaatvloer en de slaapkamers beschikken over elektrisch te bedienen rolluiken.
Indeling tweede verdieping:
Wat een ruimte op de tweede verdieping; hier kun je eenvoudig een derde slaapkamer, hobbyruimte of werkkamer maken, want er zijn al twee dakvensters aanwezig. Deze verdieping is via een vaste trap te bereiken en heeft een hoge nok; een vliering bovenop de te creëren kamer behoort ook tot de mogelijkheden.
Nadere gegevens:
• Voldoende parkeervoorzieningen in de buurt van de woning.
• Een keurige woning met veel woongenot op een prima locatie in Lunteren.
• Kindvriendelijk hofje.
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 449.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.364
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2006
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 103 m²
- Overige inpandige ruimte
- 2 m²
- Externe bergruimte
- 9 m²
- Perceel
- 106 m²
- Inhoud
- 337 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, rolluiken, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Benraad BR 24 CI (gas gestookt combiketel uit 2006, eigendom)
Kadastrale gegevens
- LUNTEREN K 7970
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 106 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 50 m² (10,00 meter diep en 5,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
- Voorzieningen
- Elektra
- Isolatie
- Geen isolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Direct weten als er iets verandert?
Bewaar dit huis als favoriet, en ontvang een e-mail als de prijs of status verandert.
Populariteit
3.730x
Bekeken
20x
Bewaard
11-10-2024
Op Funda