Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 22 november 2024
- Verkoopdatum
- 23 december 2024
- Looptijd
- 4 weken
Omschrijving
Een 3D beleving van deze woning vindt u onder het kopje 3D tour. Veel kijkplezier gewenst!
Heerlijk rustig wonen aan de flanken van de vesting. Dit kan in deze leuke 4 kamer gezinswoning welke tot in de puntjes is onderhouden. Je hebt de beschikking over een leuke Z-vormige woonkamer, een nette keuken met alles erop en eraan en verder zijn er dan nog drie slaapkamers, een keurige badkamer en praktische zolder. In de tuin is het ook goed toeven, deze is gelegen op het zuidoosten en hiermee kun je dus een groot deel van de dag genieten van de het zonnetje.
Indeling
Begane grond:
Entree, hal, meterkast (7 groepen en aardlekschakelaar), gedeeltelijk betegelde toiletruimte met wandcloset en fonteintje en verder is er nog toegang tot de woonkamer.
De woonkamer is een fijne licht ruimte en in Z-vorm. Aan de voorzijde is een mooie plek om de zithoek te plaatsen. Voor kijk je uit over de diepe voortuin en schuin de straat in.
Aan de achterzijde, bij de tuin, kun je de eettafel kwijt. Grenzend aan dit gedeelte heb je de halfopen keuken. Hier is een keurige inrichting in hoekopstelling met een ingebouwde vriezer, koelkast, combi-oven, vaatwasser, 4-pits gaskookplaat en afzuigkap. Ook zijn er nog diverse kasten aanwezig. Het keukenblad is van natuursteen. Via een loopdeur is de tuin te bereiken.
Eerste verdieping:
Overloop met toegang tot de drie slaapkamers en de badkamer.
Twee van de slaapkamers zijn aan de voorzijde gelegen en beide voorzien van een dakkapel. Eén van deze twee is voorzien van de aansluitingen voor de wasapparatuur.
De derde slaapkamer ligt aan de achterzijde en is voorzien van een dakraam. De keurige badkamer is gedeeltelijk betegeld en voorzien van een tweede toilet, wastafel in meubel en ligbad met gelegenheid om te douchen.
Als laatste is vanaf de overloop middels een luik de zolder bereikbaar.
Zolder:
Wat een ruimte! De zolder is op stahoogte en voorzien van de opstelplaats van de cv-ketel (Remeha Tzerra HR combi 2013) en de unit voor de mechanische ventilatie.
Tuin:
De tuin is keurig aangelegd met een natuurstenen terras en diverse borders. Achterin de tuin is nog een stenen schuur aanwezig welke is voorzien van elektra. Als laatste is via een poort het achterpad te bereiken.
Leuk om te vermelden is dat je achter de poort ook nog een speeltuintje tegenkomt met een grasveld. Leuk voor de kleinste.
Algemeen:
- tegen de achtergevel is een handbediend zonnescherm aanwezig. Aan de voorzijde is ook een handbediend zonnescherm en ook zijn er elektrisch te bedienen screens;
- alle vloeren (ook die van de zolder) zijn van beton.
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 285.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.800
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1987
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 75 m²
- Overige inpandige ruimte
- 8 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Perceel
- 132 m²
- Inhoud
- 278 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Ligbad, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha Tzerra HR (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom)
Kadastrale gegevens
- WILLEMSTAD H 103
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 132 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 50 m² (9,50 meter diep en 5,30 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra
- Isolatie
- Geen isolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Direct weten als er iets verandert?
Bewaar dit huis als favoriet, en ontvang een e-mail als de prijs of status verandert.
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
22/11/2024
Op funda