Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 10 september 2024
- Verkoopdatum
- 7 oktober 2024
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Deze ruime en sfeervolle '30-er jaren bovenwoning met erker en balkon is verdeeld over 2 etages en gelegen op een aantrekkelijke locatie op loopafstand van het gezellige centrum, de duinen en het strand.
De woning beschikt o.a. over een lichte woonkamer, ruime eetkamer, open keuken met inbouwapparatuur en een balkon op het oosten. Moderne badkamer met inloopdouche, sunshower met infrarood en dubbele wastafel en maar liefst 3 slaapkamers! De vliering beschikt over genoeg opbergruimte!
Begane grond: entree van de woning met eigen voordeur. Via de trap komt u op de:
1e Verdieping: bij binnenkomst valt direct de ruime woonkamer en het lichtinval op. De woonkamer heeft namelijk naast het grote raam ook een fraaie erker met grote ramenpartijen. In de woonkamer is genoeg ruimte voor een grote bank om een heerlijke zitkamer te maken. De woonkamer loopt over naar de eetkamer en de ruime open keuken. De moderne, mat zwarte en greeploze keuken is in 2021 vernieuwd en voorzien van een inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, combi magnetron/oven, bordenwarmer, koffiemachine en koel/vriescombinatie. Via de schuifpui komt u op het balkon welke over de volle breedte van de woning gelegen is. Op deze verdieping bevindt zich tevens de fraaie badkamer welke tevens in 2021 vernieuwd is. Het heeft een zwevend toilet, inloopdouche met stortdouche, handkraan en sunshower met infra rood, hoge opbergkast en ladenkast met 2 wastafelkommen en spiegel. De badkamer is afgewerkt met een moderne wand- en vloertegel en zwarte details welke terug te vinden zijn in de kranen, glazen douchewand/deur en het toilet.
Tweede verdieping: overloop met dakkapel en toegang naar de overige vertrekken. Op de overloop is een luik naar de vliering voor veel extra opbergmogelijkheden.
Het fijne van deze bovenwoning is dat het maar liefst 3 slaapkamers heeft omdat er zowel aan de voorzijde als aan de achterzijde een dakkapel aanwezig is. Er zijn 2 slaapkamers aan de achterzijde gelegen en 1 slaapkamer aan de voorzijde. Tot slot treft u op deze etage een praktische ruimte met opbergmogelijkheid, een 2e toilet, de opstelplaats van de c.v. (Atag 2016 huur) en de aansluiting voor de wasmachine en de droger.
- Bovenwoning met maar liefst 3 slaapkamers;
- Ruim balkon aan de achterzijde gelegen;
- Keuken, badkamer, gestuukte wanden en groepenkast vernieuwd in 2021;
- 2 dakkapellen op de 2e verdieping;
- Gelegen nabij centrum, duinen en strand;
- Service kosten: € 100,= per maand incl. gezamenlijke opstalverzekering;
- Mogelijkheid om garage aan de overkant, bij De Schelp, te huren;
- Zie plattegronden voor details.
Vraagprijs: € 475.000,= k.k.
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 475.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.398
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 100,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Bovenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1932
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 108 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 14 m²
- Inhoud
- 375 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Douche, dubbele wastafel, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Gelegen op
- 1e woonlaag
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie en schuifpui
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dubbel glas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Atag E325EC (gas gestookt combiketel uit 2016, huur)
Kadastrale gegevens
- ZANDVOORT A 4835
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk en vrij uitzicht
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Nee
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 100,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Nee
- Opstalverzekering
- Ja
Direct weten als er iets verandert?
Bewaar dit huis als favoriet, en ontvang een e-mail als de prijs of status verandert.
Populariteit
3.699x
Bekeken
59x
Bewaard
10-9-2024
Op Funda