Sales history
- Listed since
- August 28, 2024
- Date of sale
- September 15, 2024
- Term
- 2 weeks
Description
Wat een heerlijk ruim en licht appartement met prachtig uitzicht op een fijne locatie!
Hier kunt u heerlijk wonen in een ruim, licht en vooral zonnig hoekappartement met twee balkons en met veel voorzieningen in de directe omgeving. Instap klaar en op de toekomst voorbereid, want goed geïsoleerd. Absoluut een bezichtiging waard, de foto’s en de video geven al een zeer goede impressie van de woning.
Nieuwsgierig geworden? Dit moderne driekamerappartement(voorheen 4) maakt onderdeel uit van een kleinschalig appartementencomplex van vier appartementen met een actieve VvE en heeft een aantrekkelijke groene ligging aan het Stevenspark. Verder op loopafstand van winkels, openbaar vervoer (NS treinstation en bus), gezondheidscentrum (inclusief apotheek), bibliotheek en onderwijs. Gunstige ligging t.o.v. LUMC, Bio Science Park, universiteit, diverse sport- en recreatievoorzieningen, uitvalswegen A4/N11 en A44/N206. Ook het bruisende centrum van Leiden is snel te bereiken.
Indeling
Gemeenschappelijke afgesloten entree met brievenbussen en intercom en eigen berging op de begane grond. Via het trappenhuis bereikt u de woning gelegen op de 2e verdieping.
Entree, meterkast (vernieuwd, 6 groepen) en stadsverwarmings-unit, hal, intercom en een betegelde toiletruimte met hangend closet en fonteintje. Via de hal bereikt u de moderne betegelde badkamer met ruime inloopdouche, een breed wastafelmeubel en handdoekradiator.
Dan de woonkamer…
Opvallend is direct de grote hoeveelheid licht door de vrijwel rondom geplaatste ramen met prachtig uitzicht. De woonkamer bestaat oorspronkelijk uit twee kamers (eenvoudig terug te brengen) en is daarom zeer royaal te noemen en heeft een zonnig balkon gelegen op het zuidwesten (bereikbaar middels schuifpui). In de voormalige extra kamer is momenteel de eetkamer gesitueerd, heel sfeervol! De open leefkeuken is voorzien van een vijfpits-gasfornuis, koel/vriescombinatie, combi-oven, en een vaatwasser. In de afscheiding tussen keuken en woongedeelte is een vaste inbouwkast met mechanische ventilatie-unit, wasmachineaansluiting en extra bergruimte.
Verder zijn er nog twee ruime slaapkamers waarvan de grootste toegang geeft tot het tweede balkon gelegen op het noordoosten (ochtendzon).
Per heden wordt aangevangen met de renovatie van het dak, later dit jaar zullen de kozijnen vervangen worden. Hiervoor wordt door de huidige eigenaar een extra bijdrage van EUR 9.000,00 gedaan.
Kortom, een plaatje, wellicht nog even een eigen stempel op zetten, maar dan zo te betrekken!
Bouwjaar: 1992
Gebruiksopp. wonen: 97 m2
Bruto inhoud woning: 321 m3
Externe bergruimte (berging bgg) 3,7 m2
Servicekosten EUR 166,67
Goed geïsoleerd, volledig dubbel glas, energielabel volgt
Volledig voorzien van een moderne laminaatvloer
Prachtig uitzicht
Twee balkons
Erfpachtgrond, canon en kosten afgekocht tot 2067
Meetrapport NEN 2580 aanwezig
Aanvaarding in overleg
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 420,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,330
- Service charges
- € 167 per month
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 167.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1993
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 97 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 321 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of stories
- 4 stories
- Located at
- 2nd floor
- Facilities
- Mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Not available
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- District heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- LEIDEN W 6774
- Cadastral map
- Ownership situation
- Municipal long-term lease (end date of long-term lease: 22-05-2067)
- Fees
- Paid until 22-05-2067
Exterior space
- Location
- In residential district
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 167.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
2,539x
Viewed
28x
Saved
28-8-2024
On Funda