Sales history
- Listed since
- August 26, 2024
- Date of sale
- November 19, 2024
- Term
- 2½ month
Description
Wat een parel is deze vrijstaande semi-bungalow aan Lepelaarpark 16 in Purmerend! Een ontzettend lichte, ruime en sfeervolle woning in een rustige omgeving.
Beschut en ideaal gelegen in een lommerrijke buurt bevindt zich deze vrijstaande villa. De villa is gebouwd met veel ramen rondom, waardoor er in alle jaargetijden volop licht naar binnen komt. De woning is gesitueerd op een flink perceel van circa 708 m² eigen grond in Purmerend Overwhere, een wijk die zeer geliefd is.
Met 10 minuten fietsen bent u in de historische binnenstad van Purmerend met de beroemde Koemarkt. Deze biedt veel gezelligheid met haar restaurants, terrasjes, leuke kroegjes en een heel divers aanbod aan winkels. Verder zijn alle voorzieningen zoals scholen etc. allemaal in de buurt te vinden en ook is er een winkelcentrum nabij met een divers aanbod aan winkels en twee supermarkten. Daarnaast bent u zo in bijvoorbeeld Amsterdam en Zaandam. Ook het openbaar vervoer is in Purmerend perfect geregeld.
De begane grond beschikt naast een riante woonkamer met open haard, over een eetkamer, een goede keuken met inbouwapparatuur en een slaapkamer met inloop kledingkast en eigen badkamer. Tevens treft u gelijkvloers een kantoorruimte welke ook zou kunnen dienen als extra slaapkamer. Vanuit beide laatstgenoemde vertrekken, stapt u zo de prachtige en goed onderhouden tuin in voor een kopje koffie in de zon. Deze fraai aangelegde tuin ligt ideaal op de zon en beschikt over meerdere terrassen. Zon of schaduw, u kan kiezen waar u wilt zitten. Aan de voorzijde parkeergelegenheid op eigen terrein met overkapping en ook een grote berging/garage behoort tot het geheel.
Op de eerste verdieping bevinden zich een tweetal flinke slaapkamers. Hier treft u de tweede goed bemeten badkamer en meer dan voldoende bergruimte. Ook hier is de lichtinval in ruime mate aanwezig door de dakramen en de dakkapel over praktisch de hele lengte van de woning.
Kortom; De woning is zéér royaal en biedt 204 m² woongenot. Over twee woonlagen zijn grote leefruimtes verdeeld die veel mogelijkheden bieden.
Verder is er veel bergruimte in de woning te vinden, o.a. op de vliering en in de royale berging over de gehele breedte van de achtertuin.
Bijzonderheden:
- 204 m² woonoppervlakte;
- levensbestendig met slaapkamer en badkamer op de begane grond;
- 10 zonnepanelen (2024)!;
- kantoor aan huis mogelijk;
- grote bergruimte van ca. 28 m² met overkapping;
- zonnige achtertuin;
- gezellige ligging in een fijne buurt;
- gunstig gelegen t.o.v. NS-station en de uitvalswegen naar o.a. Amsterdam en Zaandam.
Aanvaarding: in overleg.
Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor úw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vindt u op Funda.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 939,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,603
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Bungalow, detached residential property (semi-bungalow)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1972
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 204 m²
- Exterior space attached to the building
- 45 m²
- External storage space
- 35 m²
- Plot size
- 702 m²
- Volume in cubic meters
- 724 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, double sink, 2 toilets, and 2 washstands
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Outdoor awning and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation and double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- PURMEREND D 4446
- Cadastral map
- Area
- 702 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Garage
- Type of garage
- Detached wooden garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
8,894x
Viewed
69x
Saved
26-8-2024
On Funda