Sales history
- Listed since
- October 25, 2024
- Date of sale
- November 14, 2024
- Term
- 2 weeks
Description
Wat een toffe leuke karakteristieke eindwoning met multifunctionele ruimte hebben we weer midden in het bruisende Ginneken te koop. De woning (ca.99 m2 woonoppervlakte) heeft een sfeervolle living en-suite met open keuken, 3 slaapkamers, een badkamer en een zonnige tuin. Achterin de tuin staat een multifunctionele ruimte met eigen voorzieningen, met een woonoppervlakte van 24 m2. Ideaal voor gastenverblijf of werken aan huis. Nieuwsgierig? Maak dan snel een afspraak!
De Van Duijvenvoordestraat ligt zeer centraal in het Ginneken. Aan het einde van de straat ligt de Ginnekenweg met diverse winkels, een bakker en speciaal zaken. Om de hoek is het Ginnekenmarktje, het Markdal en het Mastbos. Ook op loopafstand ligt het Valkeniersplein met de vele winkels. Diverse basis en middelbare scholen, kinderopvang, sportverenigingen liggen op loop- en fietsafstand.
Kortom, een top huis op top locatie in hartje Ginneken.
Indeling
Begane grond
Via de voortuin komen we bij de entree van de woning. We lopen naar binnen en komen in de hal. We ervaren direct het karakteristieke karakter van de woning door de fraaie granito vloer, het glas in lood, de paneeldeuren en de hoge plafonds.
In de hal bevindt zich de toegang tot de (wijn)kelder en de toiletruimte met zwevend closet.
We lopen door naar de woonkamer welke is voorzien van een eikenhouten vloer en een gashaard. De woonkamer is en-suite en heeft fraaie originele schuifdeuren naar de voorzijde. Er is veel lichtinval door het extra raam aan de zijkant. Openslaande tuindeuren geven toegang tot de achtertuin.
De keuken staat in open verbinding met de woonkamer en heeft een loopdeur naar de tuin. De keuken is modern wit en voorzien van een natuurstenen aanrechtblad, een spoelbak, koelkast, vriezer, vaatwasser, een inductie kookplaat, afzuigkap en diverse kastruimte.
Eerste verdieping
De overloop op de eerste verdieping geeft toegang tot de 3 slaapkamers en de badkamer. Deze verdieping is ook voorzien van een eikenhouten vloer.
Slaapkamer I ligt aan de achterzijde, slaapkamer II en slaapkamer III liggen aan de voorzijde van de woning.
De badkamer is voorzien van een inloopdouche, een zwevend closet en een vast wastafelmeubel.
Op de overloop bevindt zich een vaste kast met daarin de opstelplaats van de cv combiketel (Intergas ca. 2016) en de aansluitpunten voor de wasapparatuur.
Multifunctionele ruimte
Achterin de tuin is er een royale multifunctionele ruimte. Wat een leuke plek om te werken, voor gasten of als chill ruimte voor de kids.
Deze ruimte is voorzien van een keukenblok met kastruimte en een spoelbak.
Tevens is er een badkamer met douche en toilet. De verwarming geschiedt middels een elektrische radiator en de verwarming middels een aparte boiler. Deze ruimte heeft aparte meters.
Ook is er nog een berg(slaap)vide aanwezig welke te bereiken is middels een losse trap.
Tuin
De achtertuin is gelegen op het zuiden. Heerlijk toeven op ieder moment van de dag en veel privacy. Grote dubbele openslaande deuren geven toegang tot de zijkant van de woning naar de straatzijde.
In de tuin is ook nog een houten nieuwe berging aanwezig.
Tevens beschikt de woning over een leuke voortuin.
Bijzonderheden
Leuke karakteristieke woning met 3 slaapkamers en een extra multifunctionele ruimte. Tal van mogelijkheden.
Toplocatie.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 595,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,837
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1929
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 123 m²
- Other space inside the building
- 8 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- Plot size
- 154 m²
- Volume in cubic meters
- 465 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
Energy
- Energy label
- Not available
- Hot water
- CH boiler
Cadastral data
- GINNEKEN I 4566
- Cadastral map
- Area
- 154 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden and front garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
25/10/2024
On funda