Sales history
- Listed since
- November 7, 2024
- Date of sale
- November 27, 2024
- Term
- 2 weeks
Description
Deze keurige en uitgebouwde 2^1 kapwoning (bouwjaar 1964) met erf, tuin, carport en vrijstaande houten berging met overkapping ligt nabij het centrum van Eelde-Paterswolde.
De woning is in 2008 door een vorige eigenaar uitgebouwd op de begane grond. Zo werd er een gezellige eethoek gecreëerd, werd de keukenopstelling een stuk groter en kwam er een bijkeuken aan de woning. In 2014 werden er op de verdieping kunststof kozijnen geplaatst met HR++ glas. In 2018 werd de badkamer vernieuwd. In de afgelopen tijd zijn er nog 10 zonnepanelen geïnstalleerd (2019) en is er een nieuwe houten berging met overkapping geplaatst (2022). Je leest het; deze woning is flink geüpgrade!
Het geheel is grotendeels geïsoleerd (muur, glas, plafond 2e verdieping en gedeeltelijk vloerisolatie) en komt in combinatie met de zonnepanelen hiermee op een energielabel C. Eelde-Paterswolde ligt zeer gunstig ten opzichte van de stad Groningen, maar heeft zelf ook alle gebruikelijke voorzieningen zoals basisscholen, gevarieerd winkelaanbod, supermarkten, goed openbaar vervoer, het Paterswoldsemeer en diverse sportverenigingen. Daarnaast is er rondom het dorp veel natuur zoals de Onlanden en landgoederen als De Braak, Vosbergen en Lemferdinge. De woning staat op een perceel van 335m² eigen grond.
Virtueel al te bezichtigen! Deze woning heeft een unieke eigen website met onder andere een virtuele tour. Druk rechts op ‘Download Brochure’ en kom alles te weten van de woning en de omgeving!
Indeling
Begane grond
Entree/hal met toiletruimte, meterkast (9 groepen en glasvezel) en kelderkast. Lichte doorzonwoonkamer met gezellige houtkachel, eethoek en aansluitend de half open keuken. In de uitbouw is een airco geplaatst die zowel kan koelen als verwarmen (ideaal in combinatie met de zonnepanelen). De keuken is voorzien van een koelkast, vriezer, 5-pits gaskookstel, oven, combi-magnetron en vaatwasser. Aansluitend vinden we een ruime bijkeuken met plaats voor de wasmachine en een schuifwand met veel opbergruimte.
Tuin
De tuin ligt op het zuidoosten en geniet eigenlijk de gehele dag zon. Genieten in de zon is natuurlijk een grote plus, maar om ook even beschut te kunnen zitten hebben de eigenaren een nieuwe houten berging gebouwd met een overkapping waar je heerlijk kan loungen! Ook tijdens de frissere avonden heel fijn dankzij de terras heater. Aan de zijkant van de woning vinden we een ruime carport.
Verdieping
Overloop met toegang tot 3 slaapkamers van respectievelijk ca. 6m², 8m² en 12m². Alle slaapkamers zijn voorzien van kunststof kozijnwerk met zonwerend HR++ glas en horren. De badkamer is voorzien van een douche en een badmeubel.
Zolder
Te bereiken met een vlizotrap. Op deze bergzolder vinden we de CV opstelling (Vaillant HR Solide 2009, eigendom).
Bijzonderheden
- Keurig eengezinshuis op een leuke woonlocatie!
- Parkeren op eigen terrein
- De 10 zonnepanelen leveren ca. 3000 kWh per jaar
- Energielabel C
- Gedeeltelijk kunststof kozijnwerk met HR++ glas
- Aanvaarding in overleg (voorkeur medio januari)
Toelichting meting gebruiksoppervlakte
De woning is gemeten op basis van de Branche Brede Meetinstructie (BBMI). Deze meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Kenmerk: Doorstroomwoning
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 350,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,763
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1964
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 93 m²
- Exterior space attached to the building
- 33 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 335 m²
- Volume in cubic meters
- 331 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, passive ventilation system, flue, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler and wood heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant HR Solide (gas-fired combination boiler from 2008, in ownership)
Cadastral data
- EELDE D 3296
- Cadastral map
- Area
- 335 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 108 m² (9.00 metre deep and 12.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Carport
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
5,934x
Viewed
94x
Saved
7-11-2024
On Funda