Sales history
- Listed since
- April 3, 2024
- Date of sale
- April 27, 2024
- Term
- 3 weeks
Description
Kom je snel kennismaken met jouw nieuwe appartement met GARAGE en berging?
Lekker veel ruimte, twee slaapkamers, eigen garage en extra berging.
Daarnaast is het appartement veel energie zuiniger dan het label mogelijk doet vermoeden.
Jouw nieuwe woning staat in de wijk ''Hofkamp'', op de eerste verdieping en heeft balkons aan voor en achterzijde. Maar dat niet alleen ook nog een twee slaapkamers een fijne ruime woonkamer en natuurlijk die extra garage.
Dit zijn toch zo al redenen genoeg om maar eens uitgebreid kennis te maken met de binnenkant van dit toffe huis?!
Kijk bijvoorbeeld mee tijdens ons live video! Met deze video die we live voor je streamen op Facebook kun je direct een eerste indruk krijgen van jouw nieuwe huis. Uiteraard hebben we deze video ook opgeslagen op deze site. Onder het kopje video op deze site kun je hem terug kijken zoveel als je wilt.
Zelf binnen kijken?! Doen. Onze makelaars staan voor je klaar. Bel / mail of app voor jouw persoonlijke afspraak met ons.
Dit toffe appartement is jouw perfecte stap in je wooncarrière. Natuurlijk is de woning voorzien van een berging in de kelder. Verwarming gaat via de centrale blokverwarming en warmwater via je eigen boiler.
Indeling:
Begane grond:
Complextoegang, trapopgang.
Appartementsentree, slaapkamer, meterkast, toilet, keuken aan de straatzijde met balkon.
Ruime slaapkamer, zeer ruime woonkamer met balkon en eethoek. Badkamer met douche en wastafel.
Graag vertellen we je alles over je nieuwe appartement en vertellen we je graag over de VVE en de service kosten en kosten voor blokverwarming die samen € 250,00 per maand bedragen.
Wij zijn de makelaar van verkoper. Wij adviseren je om je eigen makelaar mee te nemen voor jouw belangenbehartiging bij de aankoop van je toekomstige woonhuis!
Download de uitgebreide brochure voor alle details en info via deze site, ook het meetrapport van jouw nieuwe huis stellen we je graag ter hand. Wist je trouwens dat er pas een overeenkomst is gesloten wanneer de afspraken schriftelijk zijn vastgelegd tussen koper en verkoper. In deze overeenkomst zal een waarborgsom of bankgarantie van 10% van de koopsom dienen te worden gesteld door de koper.
Onze uitingen zijn met de grootste zorg en zorgvuldigheid samengesteld. Het interne Kamphuis Makelaars kwaliteitskeurmerk is hierop van toepassing en sluit foutjes vrijwel uit. Maar.... eventuele onjuistheden geven geen rechten of anderszins aanspraken. Wij adviseren je dan ook alle informatie te controleren en zo nodig na te meten. Aan deze aanbieding of onze overige uitingen op Facebook, Instagram, Tik Tok of gelijkwaardig kunnen geen rechten worden ontleend.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 205,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,628
- Status
- Sold
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1960
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 78 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 30 m²
- Volume in cubic meters
- 267 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Located at
- 1st floor
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, mechanical ventilation, and rolldown shutters
Energy
- Energy label
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- AMBT-ALMELO F 3363
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- AMBT ALMELO F 3363
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district, open location and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Garage
- Type of garage
- Garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- No
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- No
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
2,214x
Viewed
11x
Saved
3-4-2024
On Funda