Sales history
- Listed since
- December 10, 2024
- Date of sale
- December 30, 2024
- Term
- 2 weeks
Description
Ringweg-Kruiskamp 102b Amersfoort
Recent verbouwd, twee balkons en prachtig uitzicht
Bewoners: **Het appartement heb ik volledig gemoderniseerd. Ik had hier nog jaren willen wonen maar wegens een nieuw avontuur ga ik deze prachtige locatie verlaten**
Dit recent verbouwde (2024) en opnieuw ingedeelde appartement heeft een fraaie ligging, tussen de historische binnenstad en het Valleikanaal. Werkelijk alles is vernieuwd, van elektra tot stucwerk net als de keuken en badkamer. In het hele appartement ligt laminaat en de zeer ruime keukenopstelling is de droom van iedere kookliefhebber. Het appartementengebouw heeft een gemeenschappelijke tuin, perfect voor een hapje en een drankje, en een gezamenlijke fietsenstalling. Liever op je eigen balkon? Dit appartement heeft een balkon op het oosten én het westen.
Via de Columbusweg en de rotonde bij De Stier loop je de binnenstad in, een afstand van ongeveer 750 meter. Hier vind je vele bekende winkelketens, lokale winkels, restaurants en cafés. Om de hoek, aan de Hogeweg, stoppen vele bussen met Amersfoort CS als een van de eindbestemmingen. Langs het Valleikanaal kun je wandelen en in de omgeving zijn diverse mogelijkheden om te sporten. Met de auto is het iets meer dan 5 minuten naar de oprit van de A28, richting Utrecht en de A1.
Indeling:
Appartementengebouw:
Vanaf het trottoir loop je naar de overdekte entree van huisnummer 102 en 103. Aan de buitenzijde, bij de brievenbussen, is het bellentableau met intercom. Op de begane grond is een gezamenlijke fietsenstalling en bij het appartement hoort een privéberging. Verder heeft het gebouw een mooie, gezamenlijke tuin waar je vrienden en familie kunt uitnodigen voor een hapje en een drankje. Vanuit de centrale hal kun je met de trap het appartement, gesitueerd op de tweede verdieping, bereiken.
Appartement:
Dit appartement is van top tot teen verbouwd. De eerste ruimte is de ruime hal, met de vernieuwde meterkast en strak stucwerk. De binnendeurkozijnen en plinten zijn zwart geschilderd en de laminaatvloer ligt in het hele appartement.
De verrassend ruime woonkamer, met een breedte van maar liefst 6.77 meter, bevindt zich aan de voorzijde. De oorspronkelijke woonkamer en een slaapkamer zijn samengevoegd tot een fantastische leefruimte, met een grote zitkamer en een aparte eetkamer. Door de grote ramen aan de oostkant kijk je richting het Valleikanaal, met groen aan beide kanten van het water.
Aan de achterzijde is de fors vergrote keuken, die gerust als leefkeuken betiteld mag worden. Aan twee kanten staat een fantastische, zwarte wandopstelling (2024) met een houtlook aanrechtblad. Dit is een droomkeuken voor de kook- en bakliefhebber, want alle benodigde apparatuur is ingebouwd: een inductie kookplaat (6-pits met powerstand), afzuigkap, oven, combimagnetron, vaatwasser en een koel-/vriescombinatie. In de keuken bevindt zich ook de droog-/wascombinatie. Deze is netjes weggewerkt in een kast.
Naast de keuken is de slaapkamer, met een fraaie kastenwand rondom het bed. Deze kast wordt, net als andere roerende zaken in het appartement, ter overname aangeboden. De geheel vernieuwde badkamer is ingedeeld met een inloopdouche, wastafelmeubel en een handdoekenradiator. Fraaie elementen zijn de grote, witte wandtegels en de originele granitovloer. Verder zie je zwarte kranen, een planchet met spiegel en het bedieningspaneel van het ventilatiesysteem. Naast de badkamer is de toiletruimte, waar grote wandtegels zijn gecombineerd met patroonbehang.
Exterieur:
Dit opnieuw ingedeelde en fraai verbouwde appartement heeft twee balkons, op het oosten en westen. Vanuit de woonkamer is het balkon aan de voorzijde te bereiken, waar je in de ochtendzon kan zitten. Het tweede balkon, op het westen, is vanuit de keuken te bereiken.
Bijzonderheden:
- Kunststof kozijnen met binnenliggende delen van hout, voorzien van isolerende beglazing;
- Recente keuken, badkamer, stucwerk en vloerafwerking;
- Verwarming en warm water via een HR-ketel (Remeha Avanta 28c, 2011);
- Recent geplaatst ventilatiesysteem (2024) en vernieuwde meterkast (9 groepen);
- Actieve VvE met een Meerjaren Onderhoudsplan (2022-2027);
- VvE bijdrage € 223,- per maand;
- Gemeenschappelijke tuin aan de achterzijde;
- Energielabel B.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 320,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,384
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 223.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1963
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 73 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 243 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Located at
- 2nd floor
- Facilities
- Passive ventilation system and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)
Cadastral data
- AMERSFOORT G 2362
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 223.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
3,237x
Viewed
48x
Saved
10-12-2024
On Funda