Dialogue |Type KD03 (Bouwnr. 323)1096 DS AmsterdamWeespertrekvaart
- 76 m²
- 2
€ 655,000 v.o.n.
Part of project Dialogue, Amsterdam
Open House
- Friday, March 14 from 2:00 PM to 4:00 PM
Description
OPEN HUIS DIALOGUE VRIJDAG 14 MAART
Kom op vrijdag 14 maart tussen 14.00 en 16.00 naar het open huis van Dialogue en laat je informeren over het aanbod en de gebiedsontwikkeling. Daarnaast kun je naar de bouwplaats lopen om te bekijken waar jouw nieuwe woning gebouwd wordt. De makelaars van Eefje Voogd Makelaardij en Mooijekind Vleut Makelaars zijn aanwezig om jou te informeren over Dialogue en het kopen van een nieuwbouw woning.
Locatie: Mooijekind Vleut Makelaars, Lindehoevestraat 45 in Amsterdam
Wanneer: Vrijdag 14 maart van 14.00u tot 16.00u
Enthousiast? Aanmelden mag, maar hoeft niet. De deur staat open. Als je het toch prettig vindt om je aan te melden of alvast contact wil met de makelaars, neem dan telefonisch contact op met Eefje Voogd Makelaardij of Mooijekind Vleut Makelaars.
Woningtype KD03
Dit 3-kamerappartement is qua vorm echt uniek! Het heeft zo’n 75 m2 aan woonplezier, een speelse indeling en een loggia op het zuidoosten die voelt als een verlengstuk van de living. De verdiepingshoge ramen zijn ook een absolute USP.
De langgestrekte living heeft veel ramen en een open keuken met kookeiland en alle ruimte voor een zithoek en een study. Er is een ruime berging met plek voor de wasmachine en droger, maar je kunt hier ook makkelijk wat keukenvoorraad kwijt. De badkamer met inloopdouche bevindt zich naast de twee slaapkamers. Het toilet is separaat en vind je in de entreehal.
Specificaties:
- Gelegen op eigen grond, dus geen erfpacht
- 3-kamer appartement
- Gelegen op de 11e verdieping
- Compleet afgewerkt met keuken en badkamer
- Loggia op het zuid-oosten van ca. 6 vierkante meter
- Energielabel A+
- Vloerverwarming / -koeling
- Gemeenschappelijke binnentuin
- Mogelijkheid tot koop van een parkeerplaats €45.000,- v.o.n.
- Bouw is gestart
- Oplevering medio 2027
DIALOGUE
Het spraakmakende project Dialogue ligt in Amsterdam Oost. Het gebouw verrijst aan de Wenckebachweg, binnen de ring, en telt in totaal 110 koopappartementen in allerlei varianten. Mede door de veelzijdige functies is verbinding een terugkerend thema in Dialogue. De twee iconische woontorens zijn trapsgewijs met elkaar verbonden, de openbare binnentuin in het hart van het gebouw nodigt uit om elkaar te ontmoeten en de commerciële plint zorgt voor een prettige dynamiek.
Hoogwaardige afwerking:
De koopappartementen in Dialogue worden opgeleverd met een moderne badkamer en keuken. De keuken is een hoogwaardige SieMatic keuken, inclusief inbouwapparatuur van Siemens en een kookplaat van Bora. Per type is een maatwerk keuken uitgewerkt. Bij de grotere appartementen heb je zelfs een Quooker. In de badkamer heb je standaard een wastafel en inloopdouche.
Stads buitenleven:
De gemeenschappelijke binnentuin vormt het groene hart van Dialogue. Hier komt alles samen. Je kunt de binnentuin zien als een verlengstuk van je eigen appartement. Deze semi-openbare binnentuin ligt op de eerste verdieping, boven de gemeenschappelijke fietsenstalling. Vanaf de straat bereik je de binnentuin via de grote trapopgang aan de noord- en zuidzijde. Daarnaast kun je de binnentuin binnendoor bereiken, met de lift.
In Dialogue hebben alle appartementen groter dan 50 m2 een eigen balkon of loggia. Balustrades zijn van glas met een aluminium boven - en onderregel in de kleur olijfgeel. De akoestische plafonds worden lichtgrijs, ton-sur-ton met de gevel.
Stijlvol binnenkomen:
Dialogue heeft meerdere entrees. Het zijn transparante ruimtes, waardoor ze direct opvallen. De entree ligt iets verdiept, waardoor je bezoek prettig droog staat. Je post haal je binnen in het voorportaal en in de centrale hal is er ruimte voor pakketserviceboxen.
Fietsenstalling, scooter, bakfiets of auto:
Onder Dialogue ligt een parkeerkelder. De inrit van de parkeergarage ligt aan de Noord-Oostzijde en bereik je vanuit de Wenckebachweg. Er zijn in totaal 52 auto parkeerplekken en 1 motorplek, waarvan 38 auto parkeerplekken zijn gereserveerd voor specifieke bouwnummers. Die reservering is een eerste recht tot koop. De kopers van die bouwnummers zijn dus niet verplicht om de parkeerplaats af te nemen.
Berging:
In de parkeerkelder liggen ook bergingen. Alle koopwoningen onder de 70 m2 hebben een berging in de kelder die zowel via het trappenhuis als met de lift vanuit de fietsenstalling, binnentuin en hoofdentree te bereiken is. Woningen die groter zijn dan 70 m2 hebben een inpandige berging in de woning.
De fietsenstalling op de begane grond is toegankelijk voor alle bewoners van Dialogue. Deze stalling fiets je zo in en is te bereiken via de fietseningang aan zowel de Noord- als Zuidzijde van het gebouw. Hier worden ook plekken voor scooters en bakfietsen gerealiseerd. De fietsenstalling wordt voorzien van twee kasten voor het opladen van accu’s van elektrische fietsen. Wel zo gemakkelijk!
Duurzame oplossingen:
Een van de belangrijke pluspunten van nieuwbouw is dat het duurzaam is. Zo zijn de appartementen in Dialogue bijzonder goed geïsoleerd en voorzien van een hoge kwaliteit balansventilatiesysteem. Een aantal platte daken bieden ruimte voor zonnepanelen, waarmee elektriciteit wordt opgewekt voor de WKO-installatie.
Om de woningen van warmte te voorzien, is gekozen voor de meest energie-efficiënte oplossing door Dialogue aan te sluiten op de collectieve WKO (Warmte- en Koude Opslag)-installatie van het Bajeskwartier. Deze installatie zorgt via vloerverwarming voor warmte in de winter en levert koeling bij hogere buitentemperaturen in de zomermaanden. Zo kun je de binnentemperatuur in de zomer, in de woonkamer en slaapkamer(s), met maximaal een paar graden verlagen.
Een plek voor iedereen:
Dialogue biedt zowel koop- als huurwoningen. De verkoop vindt gefaseerd plaats. De huurwoningen zullen ongeveer een half jaar voor de oplevering in verhuur gaan, dus begin 2027. En er is ruimte voor zorg, creatieve bedrijvigheid, een kleinschalige supermarkt en horeca. Het wordt een levendige plek die de diversiteit van Amsterdam weerspiegelt.
Wil je meer lezen over Dialogue, bekijk dat de website dialogue.amsterdam
"Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden."
Wil je meer lezen over Dialogue, bekijk dat de website dialogue.amsterdam
Features
Transfer of ownership
- Asking price
- € 655,000 vrij op naam
- Asking price per m²
- € 8,618
- Listed since
- Status
- Available
- Acceptance
- Available in consultation
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- New property
- Year of construction
- After 2020
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Quality marks
- Woningborg Garantiecertificaat
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 76 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 198 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Number of stories
- 1 story
- Located at
- 11th floor
- Facilities
- Mechanical ventilation and passive ventilation system
Energy
- Energy label
- Not available
- Insulation
- Double glazing and completely insulated
- Heating
- Complete floor heating and heat pump
- Hot water
- Central facility
Exterior space
- Location
- In residential district
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
12-9-2024
On Funda