Sales history
- Listed since
- December 20, 2024
- Date of sale
- January 3, 2025
- Term
- 14 days
Description
In deze mooie vrijstaande villa is het goed wonen! Zodra je de voordeur achter je dichttrekt, ervaar je volop rust en ruimte in een comfortabel huis omringd door een heerlijke tuin. Dat begint al in de royale woonkamer en wordt nog eens versterkt in de aangebouwde tuinkamer en serre. Ook de ruime woonkeuken ademt sfeer en gezelligheid. Wil je je juist even terugtrekken? Dan creëer je een fijn kantoor op de begane grond of je zoekt een van de sfeervolle slaapkamers op. Dankzij de aanbouw met kamer, badkamer en royale extra ruimte leent deze woning zich zelfs perfect voor kangoeroe-wonen of een praktijk aan huis. Kortom, een echt familiehuis in het groen!
Met verschillende terrassen en leuke hoekjes biedt ook de grote tuin, gelegen op het zuiden, veel geborgenheid. Op de fraaie veranda met aangebouwde berging geniet je van het vroege voorjaar tot diep in de herfst van de buitenlucht en alle prachtige kleuren van de natuur. En wordt het te warm in de zon? Dan is er altijd wel ergens een plekje in de schaduw – bijvoorbeeld van de meer dan 80 jaar oude, beschermde beukenboom.
De Bosboomstraat is een rustige weg in een gemoedelijke buurt, met aan de ene kant de Amsterdamseweg en aangrenzend het landgoed Mariëndaal en aan de andere kant park De Gulden Bodem, dat doorloopt in Park Zypendaal. Er is dus ook volop groen in de omgeving. Daarnaast hoef je voor de dagelijkse voorzieningen niet ver te gaan. Zo liggen aan de Amsterdamseweg diverse supermarkten en andere winkels. Bovendien ligt de wijk gunstig ten opzichte van het centrum van Arnhem, centraal station en uitvalswegen.
Indeling
Begane grond: je stapt binnen in de ruime hal, met links in de hoek het toilet en de garderobe. Rechts is de deur naar de riante woonkamer met houten vloer, strak gestuukte wanden en stijlvolle inbouwspots in het plafond. Een glazen schuifdeur verbindt deze kamer met de tuinkamer. De glazen pui met openslaande tuindeuren en de grijze betongietvloer geven deze ruimte een heerlijk lichte uitstraling. Dat geldt ook voor de aangrenzende royale woonkeuken met het sfeervolle houten balkenplafond. De keuken is uitgevoerd in wit met roestvrijstalen handgrepen en plint en een diep werkblad van Belgische hardsteen. Je beschikt hier over alle benodigde apparatuur, van een grote kookplaat en combi-oven tot koelkast en vaatwasser.
Naast de woonkeuken biedt een lichte gang met veel glas toegang tot de aanbouw, die je als volledig zelfstandige ruimte kunt benutten. Hier is nu een slaapkamer met massief eikenhouten vloer, houten plafond en een prachtig uitzicht op de tuin. Ernaast ligt een badkamer met douche, toilet en pantry met ruimte voor een wasmachine en droger. Verder is er een ruimte van zo’n 20 vierkante meter, die je helemaal kunt inrichten zoals je zelf wilt.
Tenslotte vind je op de begane grond, aan de voorzijde van de woning, nog een extra kamer of kantoorruimte.
Eerste verdieping: de trap in de hal brengt je op de overloop. Hieraan ligt een separaat toilet en een grote slaapkamer met openslaande deur naar het balkon. De tuinkamer van de begane grond loopt als het ware door op de eerste verdieping, zodat hier een prachtige serre is ontstaan. Daaraan liggen nog eens twee slaapkamers, waarvan een met balkon. Alle slaapkamers hebben een witgelakt houten plafond met sfeervolle balken. De badkamer, met grote grijze tegels en een strak plafond met ingebouwde verlichting, is voorzien van een inloopdouche, twee wastafels en een ligbad.
Kelder: de kelder is bereikbaar met een vaste trap. Hier is de technische ruimte en heb je verder de nodige opslagruimte.
Bijzonderheden
• Mooie vrijstaande woning op een fijne plek
• 230m2 woonoppervlak + 20m2 extra wanneer de berging wordt gebruikt als woonruimte/kantoor/praktijkruimte
• 730 vierkante meter perceel
• Veranda met aangebouwde bergruimte
• Mogelijkheid voor elektrisch laden op de eigen oprit
• Bouwjaar 1952, verbouwd en gerenoveerd vanaf 2005
• Energielabel A
• Hele woning is voorzien van dubbelglas HR++
• Spouwmuren, platte daken en vloeren grotendeels geïsoleerd
• Vloerverwarming in alle betongietvloeren op de begane grond, eerste verdieping en badkamer
• De complete elektrische en warmte installatie vernieuwd in 2005 (inclusief alle leidingen en afvoeren)
• Mogelijkheid voor een open haard of kachel (rookkanaal aanwezig)
• Schilderwerk buiten 2023
• Nefit Solarline zonneboiler (2010)
• 6 Suntech STP 205-18/Ud zonnepanelen (2010)
• Centrale verwarming Vaillant Ecotec Plus CW5 (2022)
• Honeywell Evohomesysteem: draadloze besturing van temperatuurregeling voor de CV op de begane grond
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 1,345,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,848
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1952
- Accessibility
- Accessible for the elderly
- Specific
- Double occupancy possible and partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Shed roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 230 m²
- Other space inside the building
- 33 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- External storage space
- 4 m²
- Plot size
- 730 m²
- Volume in cubic meters
- 942 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- 2 showers, toilet, sink, double sink, bath, and underfloor heating
- Number of stories
- 2 stories and a basement
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, flue, TV via cable, solar collectors, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler, possibility for fireplace and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant Ecotec Plus CW5 (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- ARNHEM M 3901
- Cadastral map
- Area
- 730 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in wooded surroundings and in residential district
- Garden
- Surrounded by garden
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Not yet present but possible
- Insulation
- Double glazing, insulated walls and floor insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
13,516x
Viewed
185x
Saved
20-12-2024
On Funda