Lijsbeth Tijsweg 7-401647 LE BerkhoutBerkhout Verspreide huizen Zuid
- 66 m²
- 406 m²
- 3
€ 235,000 k.k.
Description
Luxe 3 jaar jonge 6 persoons vakantiewoning op een ruim perceel EIGEN GROND, met eigen parkeerplaats voor de woning en een grote groene tuin aan vaarwater!
Deze ruime rustig gelegen vakantiewoning aan het begin van het park (dichtbij de slagboom en de algemene parkeerplaatsen waar uw bezoek parkeert) die plaats biedt aan 6 personen heeft een ruime tuin voorzien van een gazon, twee moderne terrassen en vrij uitzicht. Er zijn ook een paar bomen en perken met vaste planten. Op het park zijn oa een zwembad, een receptie en een wasserette aanwezig en een speelveldje voor de kinderen. Huisdieren zijn welkom op het park.
Binnen heeft u alle ruimtes gelijkvloers dus geschikt voor alle leeftijden en minder validen. Als u binnenkomt vind u aan uw linkerhand een slaapkamer voorzien van een stapelbed (80 cm breed ook geschikt voor volwassenen) een raam en een kledingkast. Aan uw rechterkant van de hal treft u 2 slaapkamers aan. De ene slaapkamer bevat een grote zweefdeur kast voor het opbergen van uw kleding. De kamer heeft mooi uitzicht over de tuin en natuurlijke ventilatie middels een raam met draai-kiep functie en een rooster. De andere even grote slaapkamer (niet op de foto's) gebruikte ik voor het opbergen van mijn eigen spullen voor als de woning verhuurd was in 2021 en daarna als kantoor en is voorzien van een slot op de deur en een zweefdeur kast met daarin een wasmachine aansluiting. Het grijze laminaat is door gelegd in alle woon en slaapruimtes.
De zeer ruime badkamer is voorzien van een ruim ligbad met douchefunctie, een lichte design radiator, een luxe wastafelmeubel met lades en een opbergkastje met spiegel. Tevens is hier een raam met draai-kiepfunctie alsmede mechanische ventilatie. In het toilet is ook mechanische ventilatie en een fonteintje.
De woonkamer is ruim en voorzien van een mooi hoog plafond en dit geeft een ruimtelijk gevoel. U kijkt door de vele ramen en openslaande deuren naar de tuin naar de landelijke groene omgeving en u kunt van de watervogels in de aangrenzende sloot genieten. U kunt hier ook vissen of varen en doordat de tuin zo ruim is zit u niet te dicht op de buren. Er is een tv- en internetaansluiting aanwezig. Vanuit de keuken stapt u door de openslaande deuren het terras op waar U van de zon kunt genieten! Er zijn uittrekbare windschermen geplaatst zodat u beschutting heeft tegen de wind en privacy geniet.
De keuken is voorzien van alle gemakken en inbouwapparatuur zoals een vaatwasser, een mooi 5 pitsgasfornuis met wok brander, een prachtige afzuigkap en een koelkast met een vriesvak en veel opbergruimte. De CV ketel uit 2020 is ook geplaatst in een keukenkast.
Er is na 1 oktober 2021 geen verhuurcontract meer aanwezig zodat u als koper zelf uw keuzes kunt maken over het gebruik. U kunt beslissen om de woning zelf te gebruiken zonder verhuur. Als u wenst te verhuren dan gaat dit via Topparken en u sluit daarvoor bij hen een contract af. U kunt kiezen in geval van verhuur of u de woning inricht als 4 persoons of 6 persoons recreatiewoning. Het park is het gehele jaar door geopend. Er mag 365 dagen per jaar gebruik gemaakt worden van de woning. Naast de parkkosten betaalt u geen kosten voor erfpacht omdat het eigen grond betreft.
Voor het onderhoud van de tuin heeft u eveneens de keuze of u dat zelf wilt verzorgen of een onderhoudscontract wilt afsluiten met het park. Park Westerkogge ligt vlakbij de gezellige historische stad Hoorn en diverse pittoreske dorpjes en het Markermeer. Hoorn en Avenhorn bieden supermarkten en een divers aanbod van andere winkels en restaurants. Uitstapjes naar Purmerend, Amsterdam en bijvoorbeeld het west Friese Enkhuizen zijn erg leuk en goed bereikbaar vanuit Berkhout. Hoorn heeft ook diverse treinstations en het is een schitterende omgeving om te fietsen en te wandelen.
Inschrijven bij de gemeente is op dit moment niet mogelijk. Gezien de uitstekende isolatie en de radiatoren is deze woning geschikt om het hele jaar te gebruiken. De inboedel is niet inbegrepen maar in overleg (deels of geheel) over te nemen.
Features
Transfer of ownership
- Asking price
- € 235,000 kosten koper
- Original asking price
- € 260,000 kosten koper
- Listed since
- Status
- Available
- Acceptance
- Available in consultation
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Bungalow, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2020
- Type of roof
- Gable roof covered with plastic
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 66 m²
- Plot size
- 406 m²
- Volume in cubic meters
- 263 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Not available
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- 2020, in ownership
Cadastral data
- WETSER-KOGGENLAND AC 1082
- Cadastral map
- Area
- 406 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, alongside waterfront, open location, unobstructed view and in recreation park
- Garden
- Surrounded by garden
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
9,833x
Viewed
35x
Saved
18-9-2021
On Funda