Sales history
- Listed since
- October 11, 2024
- Date of sale
- November 20, 2024
- Term
- 5 weeks
Description
Een royale villa op een mooi perceel, gelijkvloers wonen op de begane grond met woonkamer, woonkeuken, 2 slaapkamers en badkamer; op de eerste verdieping 2 slaapkamers en berging; in het souterrain 2 ruime garages, bergingen, hobbyruimte en mogelijkheid voor kantoor met eigen ingang.
Voor de garages voldoende parkeerruimte op eigen terrein.
Gelegen in een zeer rustige straat in het buitengebied van Bocholtz met een vrije ligging aan de achterzijde.
Indeling
Voortuin met meerdere parkeerplaatsen op eigen terrein voor beide garages.
Trap naar woningentree.
Souterrain
2 (zeer) ruime garages, beide met elektrisch bedienbare sectionaalpoort. De grootste garage (9,43 x 3,51m) beschikt over een lichtkoepel in het plafond. Achter de 2e garage ligt een ruime afgesloten berging.
Gang met toegang tot berging/kamer van waaruit een trap naar boven leidt.
Berging met aansluiting/afvoer wasmachine, keukenblokje en aparte douche.
Zeer ruime multifunctionele (hobby)ruimte (circa 8,21 x 3,90m) met aparte toiletruimte.
Vanaf de oprit is een via een schuifpui een kantoorruimte met eigen pantry en toilet bereikbaar. Geschikt voor kantoor aan huis met eigen entree.
Begane grond
Royale entreehal met vide, toiletruimte (duoblok, fontein) en toegang tot diverse ruimtes.
Zeer ruime woonkamer (circa 50m²) met toegang tot overdekt terras aan de zijkant en toegang tot de keuken.
Woonkeuken voorzien van L-vormige inrichting met ingebouwde inductiekookplaat en afzuigkap.
Hal met toegang tot 2 slaapkamers (circa 14,4 en 11,9m²) en badkamer (ligbad en wastafel).
Vanuit de keuken toegang tot de serre aan de achterzijde, via dubbele schuifpuien aan de zijkant en achterkant is er toegang tot de tuin.
De achtertuin heeft een groot terras met naast gelegen vijver, gazon en grenst aan de achterzijde aan een weiland.
Eerste verdieping
Overloop. Slaapkamer met bergruimte aan de linkerzijde, slaapkamer met balkon en bergruimte aan de rechterzijde.
Grote aan de achterzijde gelegen berging met c.v.-combiketel.
Wetenswaardigheden
Rondom voorzien van aluminium kozijnen met dubbele beglazing.
Rondom voorzien van rolluiken (deels elektrisch bedienbaar).
Entreehal en woonkamer voorzien van natuurstenen vloeren.
Keuken en serre voorzien van tegelvloer.
Slaapkamers op de begane grond voorzien van lamelparketvloeren.
Slaapkamers en berging op de eerste verdieping voorzien van laminaatvloeren.
ONZE TIP
Aankopen? Schakel je eigen NVM-aankoopmakelaar in! Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je veel tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op Funda.
De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze binnen 2 weken nadat het financieringsvoorbehoud is verlopen bij de desbetreffende notaris te deponeren.
Ter bescherming van de belangen van zowel koper als ook verkoper wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (schriftelijkheids vereiste).
Indien cv-ketel en/of warmwatervoorziening een huurtoestel is, dient koper de huurovereenkomst over te nemen.
Alle door ons kantoor verstrekte informatie omtrent onroerende zaken, moet beschouwd worden als een uitnodiging om in onderhandeling te treden, en is geheel vrijblijvend! Alle vermelde maten en afmetingen zijn slechts bij benadering. Aan deze beperkte info kunnen geen rechten worden ontleend. Indien in enige documentatie of op enige website informatie staat die niet overeen komt met de werkelijkheid, dan geldt de feitelijke situatie waarin de woning zich bevindt, zoals koper deze tijdens de bezichtiging heeft kunnen waarnemen, en wordt de woning in deze feitelijke situatie/staat verkocht.
Een (eventueel) bijgevoegde plattegrond dient uitsluitend als globale indicatie/visualisatie. Hieraan kunnen uitdrukkelijk geen rechten worden ontleend.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 589,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,104
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Bungalow, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1973
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 280 m²
- Other space inside the building
- 90 m²
- Exterior space attached to the building
- 16 m²
- Plot size
- 1,045 m²
- Volume in cubic meters
- 1,374 m³
Layout
- Number of rooms
- 10 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Bath and sink
- Number of stories
- 2 stories and a basement
- Facilities
- Rolldown shutters, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Ecomline HR (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- BOCHOLTZ A 4350
- Cadastral map
- Area
- 610 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- BOCHOLTZ A 4431
- Cadastral map
- Area
- 175 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- BOCHOLTZ A 4674
- Cadastral map
- Area
- 260 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road
- Garden
- Surrounded by garden
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity, heating and running water
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electrical door
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
11/10/2024
On funda