Sales history
- Listed since
- November 16, 2024
- Date of sale
- November 28, 2024
- Term
- 12 days
Description
Laat je verrassen door de ruimte en sfeer die deze uitgebouwde twee-onder-een kapwoning biedt! In totaal zijn er drie ruime slaapkamers en de badkamer met inloopdouche is uitgevoerd in neutrale, lichte kleuren. Op de begane grond is een grote aanbouw geplaatst, met een fantastische woonkeuken als eindresultaat. Hierdoor is de woonkamer, met een aparte werk-/studeerplek, ook een stuk groter geworden. Verder zie je een oprit, carport, ruime garage en een fantastische tuin met stijlvolle veranda.
De Veldweide is een rustige straat aan de oostkant van Brummen, nabij het voedselbos Nieuwe Erven en om de hoek van een basisschool. Aan de achterzijde is een nieuwbouwwijk gerealiseerd, dat grenst aan het buitengebied richting het Gat van Cortenoever. Met de fiets zijn het treinstation en het centrum met winkels, restaurants en terrassen goed bereikbaar. De N348 zorgt voor een goede verbinding met Zutphen en de A348 richting Arnhem en de A12.
Indeling:
Begane grond:
Parkeer de auto onder de carport en loop naar de entree van deze verrassend ruime woning. In de hal zie je de meterkast, trapopgang en een grijze PVC-vloer. Naast de meterkast is ruimte voor een garderobe en de toiletruimte is ingedeeld met een wandcloset, fonteintje, stucwerk en mooie wandtegels.
Wat vroeger de woonkamer, eetkamer en keuken was is nu geheel als woonkamer te gebruiken. Het bijna 5 meter brede zitgedeelte is aan de voorzijde en op de plek van de keuken is een ruime werk-/studeerplek gemaakt. Werk je niet vanuit huis, dan is dit de perfecte speelruimte voor de kinderen. In de woonkamer ligt een eikenhouten vloer en de muren zijn, net als het plafond, gestuct.
In de grote aanbouw is de fantastische woonkeuken met een lichtstraat en openslaande deuren naar de tuin. De grijze PVC-vloer vormt een mooie combinatie met de kleuren op de muren en de keuken in hoekopstelling. Het aanrechtblad en de achterwand bij het kookgedeelte zijn van graniet en alle benodigde apparatuur is ingebouwd: een inductie kookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast en een combi-oven.
Dankzij de aanbouw kun je nu inpandig vanuit de woning naar de garage lopen. Hiermee heeft deze een veelzijdige functie, je kunt er een auto en/of de fietsen neerzetten maar een invulling als berging/provisieruimte is ook mogelijk.
Eerste verdieping:
De overloop en de trapopgang zijn, dankzij het dakraam, heerlijk licht. Op de overloop en in de slaapkamers ligt laminaat en het geheel maakt een zeer goede indruk.
Aan de voorzijde is de ruime hoofdslaapkamer met een balkon en lichtinval aan twee kanten. Deze kamer van circa 17.5 m2 biedt genoeg ruimte om een groot tweepersoonsbed, een dressoir en een 3.50 meter lange kastenwand neer te zetten.
In de badkamer is de ruimte ingedeeld met een inloopdouche, twee hoge kasten, een tweede toilet en een wastafel met spiegel. Naast de badkamer is de tweede slaapkamer, met mooi uitzicht naar de achtertuin.
Tweede verdieping:
Op deze verdieping is een grote Velux dakkapel geplaatst, waardoor de ruimte fors is vergroot. Als eerste is er de overloop, met de opstelling van de wasapparatuur. Vanaf de overloop is de derde slaapkamer te bereiken, waar een bed in de breedte kan staan. Ook op deze verdieping ligt laminaat en in de schuinte van het dak kun je veel spullen kwijt.
Exterieur:
De voortuin met fraai geknipte buxushagen geeft de woning een mooie uitstraling. De oprit en carport met laadpaal bieden ruimte om twee auto’s op eigen terrein te parkeren. Rechts van de garage is een eigen achterom, die aan de tuinzijde is afgesloten met een poort.
Openslaande deuren in de woonkeuken geven toegang tot de diepe, stijlvolle achtertuin. Het terras met pergola en zonnedoek nodigt je uit om even te gaan zitten, want er is veel moois te zien in de tuin. De schuttingen zijn zwart geschilderd, kinderen hebben ruimte om te spelen en de beukenhaag zorgt voor een mooi stukje groen in de tuin. Maar het allermooiste is de grote veranda (2020) met een berging en glazen schuifwanden aan de tuinzijde. Hier kun je loungen, borrelen, eten en vooral genieten.
Bijzonderheden:
- Het woonhuis is voorzien van dak-, spouwmuur- en vloerisolatie;
- Aanbouw aan de achterzijde;
- Dakkapel (2014), carport (2015) en een veranda (2020);
- Dakbedekking van de uitbouw en garage is in 2023 vernieuwd;
- Houten kozijnen met dubbel glas (structureel onderhouden);
- Verwarming en warm water via een HR-ketel (Remeha Tzerra, 2021);
- De mechanische ventilatiebox is in 2022 vervangen;
- 15 zonnepanelen van 395 Wp, geplaatst in 2022;
- Oprit met carport en laadpaal;
- Nieuwe meterkast (2022) incl. 3 fasen aansluiting i.v.m. aanschaf zonnepanelen en beter/sneller elektrisch laden;
- Energielabel A.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 515,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,256
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1994
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 121 m²
- Other space inside the building
- 17 m²
- Exterior space attached to the building
- 19 m²
- External storage space
- 35 m²
- Plot size
- 335 m²
- Volume in cubic meters
- 489 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Tzerra Ace 39C CCS (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- BRUMMEN I 1173
- Cadastral map
- Area
- 335 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 106 m² (11.00 metre deep and 9.60 metre wide)
- Garden location
- Located at the east
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
16/11/2024
On funda