
Description
Fraai 3-kamerappartement met woning breed balkon gelegen op de 6e verdieping en berging op de begane grond. Het appartement is gelegen in een zeer goed onderhouden complex op eigen grond in de wijk Middelwatering.
Naast de ruimte, de afwerking van het appartement en het onderhoud van het complex biedt het appartement nog een groot voordeel. De locatie. Het appartement is namelijk gesitueerd in een rustige en groene wijk, is zeer centraal gelegen, bevindt zich korte afstand van zowel winkelcentrum Slotlaan én De Koperwiek voor alle dagelijkse boodschappen. Sportverenigingen en scholen bevinden zich in de directe omgeving. Ook is de bereikbaarheid zeer gunstig, zowel per auto als met openbaar vervoer (metrohalte Slotlaan is op loopafstand). Zo bent u bijvoorbeeld al binnen 15 minuten in Rotterdam Centrum.
Begane grond
Afgesloten portiek met bellentableau, brievenbussen en toegang tot de bergingen.
6e verdieping
Entree/hal in voorportaal, gang met meterkast, vaste kast en toegang tot de ruime keuken voorzien van keukenblok in wandopstelling met vaatwasser, spoelbak en wasemkap. Ruime voorslaapkamer. Separate toiletruimte. Badkamer met douchegelegenheid, wastafelmeubel en wasmachine aansluiting. Sfeervolle woonkamer met veel lichtinval en toegang tot het balkon gelegen op het zuidoosten. Royale achter slaapkamer.
Het gehele appartement is verder voorzien van strakke wand en vloerafwerking.
Enthousiast? Aarzel dan niet en neem contact op voor het maken van een afspraak!
Bijzonderheden
- Eigen grond;
- Verwarming middels blokverwarming, warmwatervoorziening middels boiler (80 liter);
- Bijdrage voor de actieve VVE is c.a. EUR 250,15 per maand;
- Voorschotstookkosten thans EUR 55,-- per maand;
- het appartementencomplex is gunstig gelegen nabij centrum Capelle aan den IJssel met alle voorzieningen zoals winkelcentrum “de Koperwiek”, weekmarkt, “Isala” theater, bibliotheek, stadhuis en openbaar vervoer (metro/bus);
- Openbaar vervoervoorzieningen (bus, metro) op loopafstand;
- In de directe omgeving van winkels, horecagelegenheden en recreatiemogelijkheden;
- Aan de plattegrond kunnen geen rechten worden ontleend. Alle maten zijn indicatief;
- Oplevering in overleg, conform lijst roerende zaken.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Ooms behartigt de belangen van de verkopende partij. Neem uw eigen NVM-aankoopmakelaar mee.
Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze woninginformatie.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 289,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,568
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 250.15 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1967
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 81 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- External storage space
- 7 m²
- Volume in cubic meters
- 288 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Located at
- 6th floor
- Facilities
- Elevator and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Mostly double glazed
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- CAPELLE AAN DEN IJSSEL C 2554
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 250.15 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Photos 40
© 2001-2025 funda