This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/ijlst/huis-de-kling-4/43740235/

Eye-catcherDe verrassingswoning van IJlst, groter dan je denkt!
Description
Soms zie je aan de buitenkant van een woning niet dat er zo veel ruimte in zit. Nou, hier hebben we zo'n woning voor je. Aan de voorzijde de entree en de berging. Maar zodra je binnenstapt word je direct getrakteerd op een heerlijk ruime woonkamer, een prima keuken, maar liefst vijf slaapkamers en een heerlijke sfeer. Welkom aan de Kling!
Tsja, eigenlijk hebben we het al verraden, want door de uitbouw aan de achterzijde mag je de woonkamer gerust ruim noemen. Een lekkere glazen pui en schuifdeur geven je toegang tot de achtertuin. De keuken is aan de straatzijde en is van alle gemakken voorzien. Er is een tussenhal met toilet en de trap.
Op de eerste verdieping vind je drie slaapkamers en de badkamer met douchecabine, toilet en wastafel. Een vaste trap brengt je naar de tweede verdieping met nog eens twee (slaap)kamers en de wasruimte. En daar bovenop nog eens veel bergruimte voor alle spullen die je voorlopig niet nodig hebt.
En dan de achtertuin. Heerlijk op het westen, dus de middag- en avondzon. Dat wordt heerlijk genieten van de zon komend voorjaar. Je auto parkeer je op het parkeerterrein aan de achtertuin.
Deze woning is uitstekend onderhouden, goed geïsoleerd en voorzien van zonnepanelen. Dus weinig energiekosten!
Voor meer info bekijk ook even de video en de eigen website van deze woning. En ben je dan net zo enthousiast als wij geworden? Het enige wat je dan hoeft te doen is ons bellen of mailen voor een bezichtiging. We laten deze beleving graag aan je zien. Tot ziens!
Features
Transfer of ownership
- Asking price
- € 325,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,621
- Listed since
- Status
- Sold under reservation
- Acceptance
- Available in consultation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1977
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 124 m²
- Other space inside the building
- 7 m²
- Plot size
- 135 m²
- Volume in cubic meters
- 360 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, and toilet
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Trendline (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)
Cadastral data
- IJLST C 667
- Cadastral map
- Area
- 135 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 45 m² (9.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Photos 39
© 2001-2025 funda