Sales history
- Listed since
- September 17, 2024
- Date of sale
- October 7, 2024
- Term
- 2 weeks
Description
Instapklaar is een understatement als we het hebben over de woning aan de Roestenbergstraat 67A in Kaatsheuvel. Deze luxe afgewerkte twee-onder-een kapwoning is voorzien van een prachtige leefkeuken uit 2022, een nette badkamer en toilet die pas een half jaar oud zijn, 12 zonnepanelen, airconditioning en vloerverwarming. Deze woning is modern en sfeervol afgewerkt en heeft zelfs geen nieuw lakje verf nodig, want ook dit is pas geleden nog gedaan! Als totale verrassing beschikt deze woning ook over een diepe tuin, maar liefst 20 meter met aan de gevel een lichte overkapping en achterin de tuin een enorme garage! Super voor de zzp'er, hobbyist of autoliefhebber. Ook is er altijd parkeergelegenheid vanwege de eigen parkeerplaats schuin achter het perceel. Klinkt dit nu als muziek in je oren? Neem snel contact op met ons kantoor om een bezichtiging in te plannen!
Deze woning straalt rust en ruimte uit, dit merk je al wanneer je binnenkomt in de ruime hal. In de hal is de meterkast, het toilet, de trapopgang naar de eerste verdieping en een trapkast gesitueerd. Via de hal is de woonkamer bereikbaar. De gehele benedenverdieping is voorzien van vloerverwarming. De huidige bewoners hebben de vloer voorzien van pvc visgraat, geen fan? De originele zwarte tegelvloer ligt hier nog onder. De superluxe en sfeervolle keuken is voorzien van een inductiekookplaat met ingebouwde afzuiging, een vaatwasser, combi magnetron/oven, koelkast, vriezer, wasbak met optioneel een Quooker. De ruime woonkamer grenst aan de achtertuin. Middels dubbele openslaande deuren is de achtertuin bereikbaar. De woonkamer is voorzien van airconditioning.
De eerste verdieping beschikt over drie ruime slaapkamers. Ieder voorzien van radiatoren en rolluiken. De badkamer is begin dit jaar nog vernieuwd, deze beschikt over elektrische vloerverwarming, een ruime inloopdouche, een dubbele wastafel met meubel, mechanische ventilatie en een toilet.
De zolderverdieping is geheel gewit en wordt momenteel als bergzolder en wasruimte in gebruik genomen. Het is gemakkelijk om een of twee extra slaapkamers op de zolder te realiseren. De CV ketel is in 2022 vernieuwd en is van het merk Vaillant.
De zonnige, privacyvolle achtertuin is gelegen op het noordwesten. Vanwege de diepte van de tuin is vooral het midden en achterste gedeelte van de tuin het meest zonnig. Onder de overkapping kun je genieten van de laatste zonnestralen aan het einde van de dag. Gezien er geen achterburen zijn is de tuin van heel veel privacy voorzien. Achterin de tuin is de achterom en de ruime garage gesitueerd. Deze garage is ideaal als opslagruimte maar natuurlijk ook als hobby ruimte! Ook is via de achterom de eigen parkeerplaats gesitueerd. Deze parkeerplaats grenst aan het mandelig deel waar de eigenaren van de vier omliggende woningen gebruik van kunnen maken.
Algemeen
- Bouwjaar 2006;
- Perceeloppervlakte 276 m²;
- Inhoud: ca. 448 m³;
- Gebruiksoppervlakte wonen: ca. 126 m²;
- Externe bergruimte ca. 45 m²;
- Energielabel: A;
- Verwarming: cv-ketel 2022;
- Voorzien van vloerverwarming op begane grond en elektrische vloerverwarming in badkamer;
- Voorzien van 12 zonnepanelen en airconditioning;
- Woning beschikt over een garage en eigen parkeerplaats, toegang via mandeling perceel;
- Achtertuin gelegen op het noordwesten;
- Aanvaarding: Q4 2024.
Tot slot
Een woning ziet, voelt en beleeft u pas echt bij een vrijblijvende bezichtiging. Bel of mail ons voor een afspraak. Wij leiden u graag rond in deze woning.
Bij een verkoop wordt als basis gebruik gemaakt van het model van de koopovereenkomst, vastgesteld door de Nederlandse Vereniging van Makelaars in onroerende goederen NVM, de Consumentenbond en de Vereniging Eigen Huis. In deze koopovereenkomst wordt standaard de verplichting tot het storten van een waarborgsom of het stellen van een bankgarantie door de koper ter grootte van 10% van de koopsom opgenomen.
Een koopovereenkomst komt tot stand onder de opschortende voorwaarde dat beide partijen de koopovereenkomst ondertekenen. Partijen kunnen derhalve noch aan een mondelinge overeenkomst, noch aan een schriftelijke bevestiging daarvan, rechten ontlenen.
Deze presentatie bestaat uit vrijblijvende informatie en is met de grootste zorg samengesteld, echter aan de inhoud van deze presentatie kunnen geen rechten worden ontleend. Indelingstekeningen en maatvoeringen zijn slechts indicatief, kunnen afwijken van de werkelijke situatie en zijn uitsluitend bedoeld om een indruk te geven van de indeling.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 569,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,516
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2006
- Type of roof
- Hipped roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 126 m²
- Exterior space attached to the building
- 20 m²
- External storage space
- 45 m²
- Plot size
- 559 m²
- Volume in cubic meters
- 448 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, rolldown shutters, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- LOON OP ZAND M 2906
- Cadastral map
- Area
- 263 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- LOON OP ZAND M 2910
- Cadastral map
- Area
- 13 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- LOON OP ZAND M 2907
- Cadastral map
- Area
- 283 m² (part of parcel)
- Ownership situation
- Held in common ownership
Exterior space
- Location
- In centre
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 124 m² (20.00 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electricity and running water
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
5,155x
Viewed
64x
Saved
17-9-2024
On Funda