Sold
Noordzeepark-Veermansplaat 33253 NK OuddorpOuddorp oude nieuwlandseweg
- 74 m²
- 686 m²
- 3
€ 440,000 k.k.
Sales history
- Listed since
- October 10, 2024
- Date of sale
- February 16, 2025
- Term
- 4 months
Description
Deze prachtige woning, gelegen op Veermansplaat 3, biedt de ideale combinatie van rust en natuur, omringd door het groene landschap van het park. Met een royale perceeloppervlakte van maar liefst 686 m² EIGEN GROND heb je volop ruimte om te ontspannen en te genieten van de buitenlucht. Bij aankomst kun je discreet parkeren aan de rechterzijde van de woning, waardoor je direct in de serene sfeer van het park kunt stappen. De ingang, aan de linkerkant, leidt naar een charmant terras met openslaande deuren, perfect voor zonnige dagen en gezellige buitenmomenten.
Bij binnenkomst kom je in een uitnodigende hal, waar je toegang hebt tot het toilet, de witgoedvoorzieningen en de moderne badkamer. De lichte woonkamer met grote ramen straalt een warme ambiance uit en gaat naadloos over in de gezellige keuken, waar de sfeervolle haard uitnodigt tot knusse avonden met familie en vrienden. De eerste ruime slaapkamer, gelegen op de begane grond bied voldoende ruimte.
Op de eerste verdieping vind je nog twee ruime slaapkamers. De hoofdslaapkamer is uitgerust met een comfortabel tweepersoonsbed, terwijl de andere slaapkamer ideaal is voor kinderen of gasten met twee eenpersoonsbedden.
Het Noordzeepark staat bekend om zijn goede organisatie en verzorgde uitstraling. Met een jaarlijkse bijdrage van circa € 1.410,- heb je toegang tot de uitstekende faciliteiten en de prachtige gemeenschappelijke ruimtes. Bovendien bevindt het park zich op korte afstand van het strand en de schitterende natuur die Ouddorp te bieden heeft.
Ben jij op zoek naar een echt 'strandhuis' waar je kunt genieten van de rust, de ruimte en de nabijheid van zee en natuur? Dan is deze woning op Veermansplaat 3 de perfecte optie voor jou! Neem contact met ons op voor meer informatie en om een bezichtiging te plannen. We kijken ernaar uit je te verwelkomen in deze unieke woning!
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 440,000 kosten koper
- Status
- Sold
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1988
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 74 m²
- Other space inside the building
- 4 m²
- Exterior space attached to the building
- 20 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 686 m²
- Volume in cubic meters
- 288 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of stories
- 2 stories
Energy
- Energy label
- Not available
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Kombi Kompakt HRE 36/30 (gas-fired from 2014, in ownership)
Cadastral data
- OUDDORP B 3456
- Cadastral map
- Area
- 686 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In recreation park
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
1,381x
Viewed
28x
Saved
10-10-2024
On Funda