Sales history
- Listed since
- June 14, 2024
- Date of sale
- October 3, 2024
- Term
- 3½ month
Description
10 Unieke en comfortabele appartementen in voormalige Oosterkerk, in de Bomenbuurt, aan 11-stedentochtroute!
Op de hoek van de Leeuwarderkade en Jachthavenstraat worden in de voormalige Oosterkerk en kosterswoning binnenkort 10 appartementen in diverse groottes en prijsklassen gerealiseerd. Het gebouw ligt op een uitstekende locatie aan de rand van het centrum van Sneek, in de geliefde Bomenbuurt, op een aantrekkelijke locatie aan het vaarwater van de Zwette (11-stedentochtroute). De Wederopbouw-kerk en de kosterswoning zijn in 1954 naar ontwerp van architect B.W. Plooy gebouwd.
U geniet van de rust, het water en de groene omgeving met alle voorzieningen van de binnenstad, op loopafstand bereikbaar.
Appartement Jachthavenstraat 1-C ligt op de begane grond aan de noordoostzijde van het gebouw en heeft een zonneterras op het westen aan de Meidoornlaan en een terras op het noorden. Het appartement heeft een gebruiksoppervlak wonen van ca. 132m2 met o.a. een living van ca. 70m2 en twee slaapkamers.
Algemeen:
De thans nog beschikbare appartementen zijn van € 470.000 KK t/m € 590.000 KK en variëren in grootte van ca. 115m2 t/m 156m2.
De appartementen worden inclusief één parkeerplaats en een separate berging aangeboden.
De appartementen worden exclusief sanitair, keukeninrichting en stoffering geleverd.
Ten behoeve van de appartementen worden zonnepanelen geplaatst. De verwachting is dat er vijf zonnepanelen per appartement beschikbaar zijn. Ieder appartement heeft een individuele gas, elektra en water aansluiting en de appartementen worden verwarmd middels radiatoren met als warmtebron een gasgestookte cv-combiketel. De appartementen zullen worden geleverd met minimaal een energielabel A.
De verwachte feitelijke en juridische levering van de appartementen zal zijn in het 2e kwartaal van 2025.
Belangstelling? Neem contact op met de verkopend makelaar voor meer informatie of een optie.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 540,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,091
- Status
- Sold
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1954
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 132 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 495 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Located at
- Ground floor
- Facilities
- Elevator, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2024, in ownership
Cadastral data
- SNEEK D 1259
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Sun terrace
- Sun terrace
- 15 m² (2.50 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the east
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
Garage
- Type of garage
- Parking place
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- No
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- No
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
1,001x
Viewed
6x
Saved
14-6-2024
On Funda