Sales history
- Listed since
- September 3, 2024
- Date of sale
- November 4, 2024
- Term
- 2 months
Description
Liefhebbers van “buiten” wonen opgelet!
Als je een huis vindt dat je het gevoel geeft op vakantie te zijn, wat houd je dan tegen? De combinatie van veel woonruimte, twee bijgebouwen met oneindig veel mogelijkheden en de fantastische tuin met verwarmd zwembad en volledige privacy, maken dit object uniek. Het huis dateert oorspronkelijk uit de jaren 50, maar is vrijwel geheel opnieuw opgebouwd in 2004/2016.
Door de huidige eigenaar is veel aandacht besteed aan duurzaamheid: er wordt verwarmd door middel van een hybride warmtepomp, er zijn diverse airco’s die kunnen koelen en verwarmen, het huis is volledig geïsoleerd en beschikt over maar liefst 55 zonnepanelen.
De ligging is perfect: landelijk en toch alle voorzieningen binnen handbereik. Zowel het centrum van Maarssen als Utrecht zijn vanaf deze locatie met de fiets goed te bereiken. Winkels, basisscholen, middelbare scholen en sportfaciliteiten bevinden zich in de directe omgeving en in 5 minuten rijd je naar de uitvalswegen richting de A2 en A27.
Dit huis moet je beslist zelf ervaren, maar we geven vast een eerste indruk.
De toegang tot het perceel ligt een stukje van de weg, hier is ruimte om meerdere auto’s op eigen terrein te parkeren.
Indeling woonhuis:
Begane grond: entree aan de zijkant van het huis. De royale hal is door de grote ramen een prettige ontvangstruimte en biedt tevens vaste (garderobe)kasten. Vanuit de hal is de woonkamer toegankelijk die door het hoge plafond en de grote glaspartijen bijzonder ruimtelijk is. Deze ruimte wordt extra verwarmd door middel van een airco die kan koelen en verwarmen en er is een speksteenkachel die vooral in de winter gezellige warmte geeft. De openslaande deuren in de living verbinden deze ruimte met de heerlijke tuin. Als we vanuit de hal naar links lopen dan komen we in de woonkeuken waar ruimte is voor een zeer grote eettafel. De keuken is voorzien van een inductieplaat, afzuigkap, oven, magnetron, koelkast en vaatwasser en heeft een deur naar buiten aan de voorzijde. De twee slaapkamers op de begane grond zijn resp. 3.50 x 4.76 en 3.50 x 2.91. De grootste slaapkamer heeft een vaste-kastenwand. De luxe badkamer is voorzien van een hoekbad, dubbele inloopdouche, dubbel wastafelmeubel, hangend toilet en urinoir. In een vaste kast bevinden zich de aansluitingen voor wasmachine en wasdroger. Voorts is er nog een separate toiletruimte en een royale vaste kast. De woonkamer, woonkeuken, badkamer en hal zijn voorzien van glad stucwerk en comfortabele vloerverwarming.
1e Verdieping: op deze etage bevinden zich een overloop, twee royale slaapkamers van ca. 3.31 x 3.57 en 3.74 x 3.31 en de c.v.-ruimte met de Remeha c.v.-combiketel gecombineerd met de nieuwe hybride warmtepomp. Voorts is er onder de schuine kanten een zee aan bergruimte. Deze verdieping is voorzien van airco die kan koelen en verwarmen.
Tuinhuis:
Het tuinhuis ligt aan de rechterzijde van het perceel en is momenteel deels in gebruik als schuur/berging en deels als woning. Deze ruimte is bijzonder geschikt voor onder meer mantelzorg, thuiswonende (studerende) kinderen of kantoor of praktijk aan huis. Het tuinhuis heeft een eigen c.v.-installatie.
Begane grond: entree aan zowel de voor- als de zijkant. We komen dan binnen in een open ruimte die nu gebruikt wordt als schuur. Via een deur komen we in een hal met deur naar een bergruimte en de trap naar de 1e verdieping.
1e Verdieping: overloop met vaste kast, twee slaapkamers van resp. 3.55 x 3.03 en 3.55 x 3.29 en een badkamer met inloopdouche, hangend toilet en dubbele wastafel.
Kantoor:
Het tweede bijgebouw is in gebruik als kantoor. Deze ruimte is volledig geïsoleerd en is voorzien van een keukenblokje. De ligging in de tuin met zicht op de vijver, maakt deze ruimte tot een heerlijke werkplek.
Tuin:
De tuin bij dit object is meer dan het vermelden waard. Met een totale perceeloppervlakte van 2.452 m2 kan de tuinliefhebber zijn hart ophalen. De tuin is ingedeeld met een groot terras achter het huis, een terras bij de schitterende vijver en een terras bij het door middel van een warmtepomp verwarmde zwembad, veel vaste beplanting, grasvelden en een schapenweide. De tuin biedt volop privacy en met name in de zomer kun je hier volop van het buitenleven genieten. Bij minder mooi weer staat de overkapping met terrasverwarming garant voor gezellige buitenavonden. Links achter in de tuin zijn maar liefst 55 zonnepanelen geplaatst.
Een bezichtiging van deze fijne plek zal je ervan overtuigen dat we hier met recht spreken over een bijzondere woonkans middenin het groen en toch centraal in de Randstad.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 1,250,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,102
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1957
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 245 m²
- Other space inside the building
- 35 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 3 m²
- Plot size
- 2,452 m²
- Volume in cubic meters
- 1,038 m³
Layout
- Number of rooms
- 10 rooms (6 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 double sinks, 2 walk-in showers, bath, 2 toilets, and urinal
- Number of stories
- 5 stories
- Facilities
- Air conditioning, alarm installation, outdoor awning, mechanical ventilation, flue, solar panels, and swimming pool
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing and completely insulated
- Heating
- CH boiler, wood heater, partial floor heating and heat pump
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- 2 x Hr-combiketel + 1 x Hybride Warmtepomp (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- MAARSSEN H 1093
- Cadastral map
- Area
- 2,452 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, rural and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
03/09/2024
On funda