Sales history
- Listed since
- February 20, 2024
- Date of sale
- March 25, 2024
- Term
- 4 weeks
Description
*** Helaas, een andere koper was je voor! Wil je sneller op de hoogte zijn van nieuw aanbod en de toegevoegde waarde van een aankoopmakelaar ervaren? Neem dan contact met ons op voor een vrijblijvend kennismakingsgesprek en dan leggen wij je alles haarfijn uit ***
Aan een rustige straat op korte afstand van winkels, scholen, recreatiegebied Geestmerambacht en de binnenstad van Alkmaar staat dit voormalige schoolgebouw welke in 2018 is gesplitst in woningen. Alle woningen zijn in 2018 nieuw gerealiseerd wat betekent dat alle installaties, de kozijnen, het dak, de badkamer en de keuken allemaal zo goed als nieuw zijn.
Thans bieden we deze 3-kamer woning aan waarin alle vertrekken zich op de begane grond bevinden. Een bungalow met een eigen berging voor de fiets, een eigen parkeerplaats voor de woning en met een eigen tuin op het westen. Ideaal voor mensen die geen trappen willen of kunnen beklimmen.
INDELING:
Via de entree bereik je de hal met daarin de meterkast, garderoberuimte en het toilet. Het toilet is modern betegeld en voorzien van een zwevende pot. Vervolgens loop de je ruime woonkamer in met enorm veel lichtinval door de grote kunststof pui met hr++ beglazing. Het ruimtelijke effect krijgt eveneens een impuls door de hoge plafonds. Op de vloer ligt een fraaie laminaatvloer en alle wanden zijn gestuct. De rechte keuken staat in half open verbinding met de woonkamer en is uitgerust met een modern keukenblok voorzien van een ingebouwde kookplaat, afzuigkap, vaatwasser en koelkast.
De woning beschikt over 2 slaapkamers. De eerste kamer met een bijzonder hoog plafond is uitstekend te gebruiken als logeer- of hobbykamer en beschikt over een elektrisch bedienbaar dakraam. De tweede slaapkamer is de master bedroom met volop ruimte voor een royaal bed en kast. De badkamer maakt het geheel compleet. Deze is modern betegeld en voorzien van een inloopdouche, wastafel en tweede toilet.
De tuin voor de woning is netjes omheind met een beukenhaag en is op het westen georiënteerd. Op het terras is het goed toeven met mooi weer en er kan worden gekozen voor zon of schaduw. Achter het gebouw bevinden zich de bergingen waar de fiets gestald (en eventueel opgeladen) kan worden.
BIJZONDERDHEDEN:
- Gelijkvloers wonen
- Kunststof kozijnen met HR++ beglazing
- Modern afgewerkte woning
- Tuin op het westen
- Eigen parkeerplaats voor de deur
- Aanvaarding in overleg
Met je eigen NVM-aankoopmakelaar maak je meer kans op een woning. Een NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen!
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 325,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,452
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Bungalow, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2018
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Hip roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 73 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 142 m²
- Volume in cubic meters
- 288 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Skylight and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- ALKMAAR I 6710
- Cadastral map
- Area
- 142 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Front garden
- Front garden
- 32 m² (3.50 metre deep and 9.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
9,116x
Viewed
64x
Saved
20-2-2024
On Funda