Sales history
- Listed since
- March 14, 2024
- Date of sale
- April 23, 2024
- Term
- 5 weeks
Description
KIJK DIT PARELTJE
Wat een prachtige VRIJSTAANDE woning met GARAGE op een perceel van maar liefst 690 m2.
Een woning met historie .
De bewoners hebben de woning met veel zorg onderhouden .
Wat een plek en uitzicht, met een woonoppervlakte van 199 m2 en 811 m3.
Laat je meevoeren door de pracht van deze weelderige vrijstaande woning, gelegen aan de Bornsestraat te Almelo. Deze residentie belichaamt een overvloed van kenmerken die de zintuigen strelen, te denken valt aan de geweldig mooie glas-in-lood ramen,
hoge plafonds, ruime erker met fantastisch uitzicht, aparte grote woonkeuken, grote woonkamer, kelder, VIJF ruime slaapkamers en een geweldige achtertuin van 38 meter diep met fruitbomen.
Heel veel privacy in de achtertuin.
Wat ook belangrijk is een eigen parkeerplaats voor maar liefst 2 auto’s op eigen terrein onder de carport of in de eigen garage, deze garage is maar liefst 11,90 lang en 2,95 breed.
De CV ketel is van 2022, de gehele woning heeft dubbel glas, sommige ramen HR++ beglazing.
De locatie van deze woning is simpelweg subliem. Gevestigd aan de Bornsestraat omringd door volwassen groen, mooie woningen en dichtbij de uitvalswegen richting A1/A35, diverse scholen, supermarkten en het centrum van Almelo.
MAAK GAUW EEN AFSPRAAK VOOR EEN BEZICHTIGING!
Indeling:
Als je aankomt lopen komt de glimlach vanzelf, wat een geweldige woning.
Parkeergelegenheid volop voor de deur, maar ook op eigen terrein.
Entree woning:
grote hal met meterkast, toilet met fonteintje, een robuuste trapopgang met mooie glas-in-lood ramen met een voorzetraam.
Via de hal toegang naar de woonkamer en woonkeuken.
In de woonkamer ligt een mooie eiken parketvloer, de woonkamer is ruim met een grote erker met glas in lood ramen met een voorzetraam en een gashaard. Een ruime L-vormige woonkamer. Aan de achterzijde van de woning staat een ruime eettafel met uitzicht op de diepe achtertuin. Via de schuifpui toegang naar het terras/tuin.
Via de woonkamer en hal toegang naar de ruime woonkeuken waar een grote eettafel kan staan. De keuken is het hart van de woning, wat een gezellige ruimte.
Nette ruime keuken met kookeiland met keramische kookplaat met afzuigkap, koelkast, vaatwasser en oven 2x en toegang naar een ruime kelder, hier een extra boiler.
Via de keuken toegang naar buiten en naar de ruime bijkeuken waar de witgoedaansluitingen zijn. Aan de buitenkant elektrische rolluiken aan de keukenkant, bijkeuken en schuifpui.
Eerste verdieping:
Trapopgang met glas-in-lood ramen, airco, ruime overloop welke toegang biedt naar 3 slaapkamers. De slaapkamer aan de voorzijde heeft een balkon, inbouwkasten en wastafel.
De andere 2 slaapkamers zijn ruim en ook voorzien van inbouwkasten en een wastafel.
De badkamer is netjes en voorzien van douche, bad en wastafelmeubel. De toilet is apart op de overloop.
Tweede verdieping:
Trapopgang naar de ruime overloop met toegang naar de 4e en 5e slaapkamer, op deze verdieping is een toilet en douche aanwezig.
Tuin:
Voor en achter tuin representatief aangelegd.
Achtertuin op het Zuid Westen gelegen met veel privacy en fruitbomen, wat een heerlijke tuin, circa 38 meter diep.
Heerlijk rustig woning en volop ruimte.
Garage is ruim en geschikt voor 2 auto’s, de afmeting is 11,90 meter lang en 2,95 breed.
Bouwkundig bouwrapport is aanwezig.
Wanneer kom je kijken?
Wij nodigen je van harte uit om deze mooie woning van binnen te bezichtigen. Bel met Cynthia Grobben of mail ons voor een vrijblijvende afspraak. We staan voor je klaar
Kenmerken:
Bouwjaar : 1928
Woonoppervlakte : 199 m2
inpandige ruimte : 41 m2
gebouw gebonden
buiten ruimte : 27
Inhoud : 811m3
Perceelgrootte : 690 m2
Energielabel : F
Volledig dubbele beglazing, sommige HR++ beglazing
chique glas-in-lood ramen
Vijf slaapkamers
Ruime garage 11,90 x 2,95 m.
Carport
woonkeuken met inbouwapparatuur
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 499,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,508
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1928
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 199 m²
- Other space inside the building
- 41 m²
- Exterior space attached to the building
- 27 m²
- Plot size
- 690 m²
- Volume in cubic meters
- 811 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of stories
- 3 stories
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing, energy efficient window and secondary glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
Cadastral data
- AMBT-ALMELO F 1566
- Cadastral map
- Area
- 690 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 456 m² (38.00 metre deep and 12.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage and parking place
- Capacity
- 2 cars
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
4,996x
Viewed
37x
Saved
14-3-2024
On Funda