Sales history
- Listed since
- March 26, 2024
- Date of sale
- April 25, 2024
- Term
- 4 weeks
Description
Te koop appartement Plein 34 met energielabel A+
Inruil is eventueel bespreekbaar
Op een unieke locatie in het bruisende centrum van Bergen mogen wij u met gepaste trots aanbieden Plein 34. Dit fantastische penthouse verdeeld over twee woonlagen bevindt zich in een door architect Maarten Min ontworpen wooncomplex boven de Dekamarkt.
Het is zowel vanuit de parkeergarage, waar ook de privé garagebox (28m2) zich bevindt, als vanaf de hoofdingang op straatniveau te bereiken via de trap of met de lift waarbij niet onvermeld mag blijven dat de deuren in het trapportaal automatisch voor u opengaan. Handig voor als u slechter ter been bent of een grote tas met boodschappen meedraagt.
Het complex dateert van begin deze eeuw maar nummer 34 is na een grote renovatie in 2020 geheel vernieuwd en aangepast aan de huidige wooneisen. Door gebruik te maken van de modernste technieken zoals een warmtepomp die gekoppeld is aan een hybride verwarmingsketel, de 10 zonnepanelen, en een warmte-terugwin ventilatiesysteem is het energieverbruik extreem laag wat zeker in deze huidige tijd een fijne bijkomstigheid is.
Bij het betreden van het appartement komt u in een vrij lange hal met aan de linkerzijde een lange kastenwand waarin de meterkast is weggewerkt, en aan de rechterzijde 2 deuren waarvan de eerste naar ‘t toilet leidt en de tweede naar een ruime slaapkamer met douche en wastafel. Verderop aan de linkerzijde bevindt zich de technische ruimte. Rechtdoor lopend en na het passeren van een moderne “Industrial-look” glazen deurpartij komt u in de ruime living met open keuken. Opvallend is de grote hoeveelheid licht die door de grote raampartijen naar binnen valt. Dit gegeven in combinatie met de Jura-gray marmeren vloer, de lichte interieurstijl en keuken geven de living een Beach-house uitstraling.
Bij het keuken gedeelte bevindt zich de toegang tot het ruime terras. Deze ligt op het oosten waardoor het al vroeg in het voorjaar heerlijk genieten is van een kopje koffie in het zonnetje
De trap met eikenhout treden en trapverlichting brengt u naar de tweede woonlaag waar de overloop eenzelfde aankleding kent als die op de eerste woonlaag dus ook hier de marmerenvloer, de wit-verweerde look kastenwand (waarin wasmachine en droger zijn weggewerkt), en een toilet.
Aan de noordzijde bevindt zich de master-bedroom met inbouwkast en toegang tot de moderne badkamer met een ruime doucheplek en twee wastafel units. Vanuit de hal naar de zuidkant komt u in een vertrek dat in gebruik is als kantoortje maar ook als slaapvertrek in te richten is. Ook daar bevinden zich 2 inbouwkasten. Vanuit deze kamer is de toegang tot het dakterras waar het aan het eind van de middag heerlijk is om met een wijntje de zon te zien ondergaan.
De Technische installaties:
Vloerverwarming door het hele huis, behalve in de master badkamer waar een handdoeken radiator geplaatst is.
Een Intergas hybride combi ketel in combinatie met een warmtepomp voor verwarming en warm water.
Ventilatiesysteem met warmte-terugwin installatie.
In beide slaapkamers een Daikin airconditioning unit.
In de living een Daikin watergekoelde airconditioning unit.
Automatische (zonnecel aangestuurde) zonwering voor de oostelijke raampartijen.
Een knikarm zonnescherm boven het terras.
Alle spots zijn LED’s, en vrijwel allemaal dimbaar.
12 zonnepanelen.
3 Nest rooksensoren.
2 Nest thermostaten
De keukenapperatuur:
Een Siemens combi-oven met stoomondersteuning.
Een Siemens Stoom/heteluchtoven.
Een Quooker mengkraan met warm, koud, en kokend water.
Een Siemens inductie kookplaat.
Een Sirius afzuigkap met plasmafilter.
Een wijnkoeler.
Heeft u altijd in de ‘Heerlijkheid’ Bergen willen wonen en dan bovendien nog in het levendige centrum dan is dit een unieke kans.
U moet maar bedenken dat 169 m2 woongenot op het hoogste niveau, zowel qua afwerking als qua hoogte boven het straatniveau, inclusief garagebox op een absolute A-locatie zelden in de verkoop komt.
Graag wil ik u daarom uitnodigen om een bezichtigingsafspraak te maken zodat u zelf kunt zien, voelen en beleven wat dit luxe penthouse met u doet. Want dat gevoel gaat uiteindelijk bepalen of u wel of niet tot aankoop overgaat.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 1,100,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,509
- Status
- Sold
Construction
- Type apartment
- Maisonnette (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2003
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 169 m²
- Exterior space attached to the building
- 34 m²
- External storage space
- 28 m²
- Volume in cubic meters
- 515 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Number of stories
- 2 stories
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Hot water
- CH boiler
Cadastral data
- BERGEN NH C 3909
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present and balcony present
Garage
- Type of garage
- Garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
2,255x
Viewed
18x
Saved
26-3-2024
On Funda