Sales history
- Listed since
- March 26, 2024
- Date of sale
- April 25, 2024
- Term
- 4 weeks
Description
Comfortabel wonen met het stadscentrum, letterlijk om de hoek!
Welkom op deze strategische locatie, direct bij het levendige centrum van de stad Doetinchem, waar stedelijk comfort en rust samenkomen. Met een royale oppervlakte van 103 vierkante meter, biedt dit 3-kamer appartement zowel ruimte voor stellen als senioren. Gelegen aan de IJsselkade en op de tweede verdieping van het appartementencomplex “De Buytengracht”. Wanneer u de entree uitloopt, bent u gelijk in de gezellige winkelstraat.
Bijzonderheden
- Twee slaapkamers en een balkon
- Airconditioning in woon- en slaapkamer
- Op tweede verdieping en op de hoek gelegen
- Bereikbaar per lift en per trap
- Eigen parkeerplaats en berging in de kelder
Indeling
Via de lift of de makkelijk beloopbare trap komt u aan het einde van de overdekte galerij binnen bij het appartement: hal met meterkast en toilet; woonkamer met een prettige lichtinval en deur naar het balkon aan de straatzijde; open keuken met hoekopstelling compleet met diverse inbouwapparatuur (deels vernieuwd) en bijpassende wandkast; bijkeuken/berging met witgoedaansluitingen en cv-ketel; badkamer met een groot ligbad, dubbele wastafel met meubel, douchecabine en designradiator; twee ruime slaapkamers met kastenwand (één van het merk Hülsta).
Comfort
Het appartement is bij de bouw in 2003 luxe afgewerkt met o.a. deels marmerenvloeren, natuursteenkeukenblad en het sanitair is compleet uitgevoerd. In de woonkamer en slaapkamer is er airconditioning en aan de voor- en achterkant zijn er screens aanwezig. De entree is afgesloten en uitgerust met een videofooninstallatie, zodat u goed kunt zien voor wie u open doet. Voor het opbergen van extra spullen of het stallen van fietsen is er een berging in de kelder. Uw auto kunt u hier ook veilig parkeren op uw eigen parkeerplaats.
De woning maakt deel uit van een appartementengebouw met een gezonde en actieve Vereniging van Eigenaren. Het wordt keurig bijgehouden en met zorg bewoond. De maandelijkse servicekosten bedragen € 213.48 voor o.a. de collectieve opstalverzekering, schoonmaken van gemeenschappelijke ruimtes en reservering voor toekomstig onderhoud.
Omgeving
De perfecte ligging van dit appartement aan de IJsselkade brengt u zowel stadsleven als rust. Binnen enkele minuten lopen bevindt u zich in het levendige stadscentrum van Doetinchem, waar u kunt genieten van een breed scala aan winkels, gezellige terrassen en de weekmarkt. Ook culturele uitjes zoals het theater en bioscoop zijn op slechts korte afstand gelegen, net als het openbaar vervoer en het ziekenhuis. De buurt is levendig en bruisend, maar ook rustig en veilig, met een mix van alle leeftijdsgroepen. Langs het water van de Oude IJssel is het heerlijk wandelen en er zijn diverse bossen en natuurgebieden in de omgeving.
Bereikbaarheid
Het appartement is uitstekend bereikbaar met zowel de auto als het openbaar vervoer. Voor automobilisten is de snelweg A18 binnen enkele minuten te bereiken. Omliggende steden zoals Arnhem en Nijmegen zijn zodoende ook eenvoudig te bereiken. Het treinstation Doetinchem ligt op loopafstand van het appartement en heeft een goede verbinding met de grotere steden in de regio.
Heeft deze presentatie uw interesse gewekt? Wij nodigen u graag uit voor een persoonlijke bezichtiging van dit appartement. Neem contact op voor meer informatie of om een afspraak te maken.
Beknopte kerngegevens
- Bouwjaar: 2003
- Inhoud: 326 m³
- Woonoppervlakte: 103 m²
- Gebouw gebonden buitenruimte: 6 m²
- Externe bergruimte: 9 m²
- Verwarming: radiatoren (Nefit-ketel uit 2014)
- Warmwater: via cv-ketel
- Isolatie: volledig geïsoleerd en aluminium kozijnen met dubbel (geluidswerend) glas
- Zonwering: screens
- Glasvezel: aanwezig
- Energielabel: label A
Aanvaarding
In overleg
Vraagprijs
€ 325.000,-- kosten koper
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 325,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,155
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 213.48 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2003
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 103 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 9 m²
- Volume in cubic meters
- 326 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, elevator, mechanical ventilation, and passive ventilation system
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2014, in ownership)
Cadastral data
- STAD-DOETINCHEM C 2689
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Underground parking and parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, parking garage and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 213.48 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
4,290x
Viewed
15x
Saved
26-3-2024
On Funda