Sales history
- Listed since
- September 12, 2024
- Date of sale
- October 19, 2024
- Term
- 5 weeks
Description
Wat een verrassend hoekappartement (type maisonnette) is dit! Deze ruime 3-kamerwoning (van het grootste type) van maar liefst 97m2 woonoppervlakte is op de hoek van de bovenste etage van een appartementencomplex gelegen. De extra daglichttoetreding door de zijramen, een uniek uitzicht over groen en maar liefst 2 fijne balkons zorgen voor een heerlijke woonbeleving! Het appartementencomplex is voorzien van een liftinstallatie, een afgesloten entree en fietsenbergingen in de onderbouw. Het appartement is gelegen in een kindvriendelijke en groene woonomgeving aan de rand van de woonwijk Crabbehof. Het winkelcentrum ''Crabbehof'', station Dordrecht-Zuid, het Wielwijk- en Weizigtpark en diverse uitvalswegen zijn in de nabije omgeving gelegen. Zelfs de binnenstad van Dordrecht is snel en eenvoudig bereikbaar.
Dit appartement onderscheidt zich in positieve zin ten opzichte van concurrerend aanbod: Situering op de 7e en 8e woonlaag van een representatief appartementencomplex met liftinstallatie. Een hoekligging en daardoor meer woonoppervlakte! Heerlijk veel lichtinval door de vele raampartijen. Onder andere voorzien van een royale woonkamer met ruim eetgedeelte en 2 ruime slaapkamers. Een halfopen keuken met verzorgde inrichting en diverse apparatuur en veel werk-/kastruimte. Een hedendaags interieur en afwerking (onder andere moderne laminaatvloeren en stucwerk op de wanden). 2 balkons van totaal ca. 8 m² met altijd een zon- of schaduwplek. Het grote balkon aan de woonkamer is zuid gesitueerd. Vrij uitzicht over groen, water en de wijk.
Indeling begane grond:
Afgesloten entree met bellentableau, trappenhuis en toegang tot de bergingen.
Berging (ca. 4,75 x 1,88 m.)
De in de onderbouw (begane grond) gelegen berging is voorzien van verlichting.
Indeling woonverdieping (7e woonlaag)
Entree met gang naar hal en de semi-open keuken. De keuken is voorzien van een keukeninrichting in hoekopstelling en voorzien van inbouw: 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, koel-/vriescombinatie, spoelbak en verder veel kastruimte in de boven- en onderkasten. In één van de kasten hangt de huurgeiser. De keuken biedt plaats voor een eettafel. Hal met trapopgang, meterkast, deur naar het eerste balkon en toegang tot het toilet.
Het betegeld toilet is voorzien van een closet en een fonteintje. Woonkamer (ca. 6,39/4,97 x 6,27 m.) De royale woon- en eetkamer zijn heerlijk licht en modern afgewerkt met een nette laminaatvloer en stucwerk wand- en plafondafwerking. Door de vele raampartijen kunt u genieten van een heerlijke lichtinval. Middels openslaande is het tweede balkon bereikbaar. Dit balkon heeft een oppervlakte van circa 5 m² en is gelegen op het zuiden met een fraai uitzicht over een groenvoorziening.
Indeling slaapverdieping (8e woonlaag)
Overloop met toegang tot de 2 slaapkamers en de badkamer. Slaapkamer 1 (ca. 4,97 x 3,72 m.) Deze royale slaapkamer is gelegen aan de achterzijde van het appartement en is afgewerkt met een laminaatvloer en deels stucwerk/behang op de wanden. Verder heeft deze slaapkamer de beschikking over een diepe, vaste kastenwand. In een deel van de kast bevindt zich het aansluitpunt ten behoeve van de wasmachine. De keurige, geheel betegelde badkamer is voorzien van een douche en een wastafel in meubel. Slaapkamer 2 (ca. 3,15 x 3,72 m.) De ruime tweede slaapkamer is gelegen aan de galerijzijde van het appartement. Deze slaapkamer is afgewerkt met een laminaatvloer en stucwerk wandafwerking.
Algemeen
• De gehele meterkast is vernieuwd.
• Kozijnen/beglazing: Grotendeels kunststof en deels houten kozijnen. Van de ramen is het merendeel voorzien van dubbel
glas.
• Het ruime appartement is vrijwel overal afgewerkt met stucwerk op de wanden en moderne laminaatvloeren.
• Bijdrage ten behoeve van de actieve VvE bedraagt € 328,68 per maand (inclusief €61,48 voorschot op de stookkosten).
• Verwarming middels blokverwarming.
• Het warme water in de keuken en badkamer wordt verkregen via een huurgeiser (Eneco à € 15,-- per maand). Verbruik ca. € 60,-- per maand.
• Oplevering: een snelle oplevering is mogelijk.
• Op dec planning staat dat binnenkort de lift wordt vervangen en dat er een camerasysteem en video-phone systeem wordt aangelegd.
Met hoeveel zorg ook samengesteld er kunnen onvolledigheden voorkomen in de informatie en de afbeeldingen en het kan derhalve niet als een aanbod worden gezien. Er kunnen geen rechten aan worden ontleend en de opgegeven afmetingen, oppervlakte- en inhoudsmaten zijn dan ook indicatief.
Wij maken gebruik van een NVM model koopovereenkomst. In het kader van zekerheidstelling wordt er standaard een bankgarantie/waarborgsom van 10% opgenomen in de koopovereenkomst.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 250,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,604
- Original asking price
- € 259,000 kosten koper
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 267.20 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1961
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 96 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- External storage space
- 9 m²
- Volume in cubic meters
- 317 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 8 stories
- Located at
- 7th floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Gas water heater (rental)
Cadastral data
- DORDRECHT M 1775
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 267.20 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
3,524x
Viewed
47x
Saved
12-9-2024
On Funda