Sales history
- Listed since
- March 16, 2024
- Date of sale
- March 29, 2024
- Term
- 13 days
Description
BOSTUIN MET VEEL PRIVACY
Uitgebouwde, vrijstaande semibungalow met vrijstaande garage en tuinhuis. Ruim 160 m² woonoppervlakte waarbij het volledige woongenot (inclusief extra werk- of slaapkamer) zich op de begane grond bevindt. Een keurige en complete woning voorzien van 20 zonnepanelen (2023). Het perceel meet 1.615 m² rondom de woning met een diepe, privacy volle achtertuin op het Westen. De fraaie bostuin beschikt over meerdere zitjes voor zowel zon als schaduw, heeft enkele opstallen zoals een (bloemen)kas, prieel en veranda, maar heeft bovenal een uniek uitzicht over de landerijen voor een toast in de avondzon. Aan de rand van een groene villawijk in het Gelderse Harfsen gelegen. Het dorp heeft een rechtstreeks busverbinding naar het Deventer NS station en ligt op ca. 10 autominuten van de snelweg A1 welke voor een directe verbinding (ca. 60 autominuten) naar Amsterdam biedt. De geneugten van de Achterhoek met haar bosrijke omgeving en aangename centrale ligging in (Oost)-Nederland.
PERCEEL
Maar liefst 1.615 m² eigen grond rondom, absolute weelde.
Een eigen, lange oprit naar de garage. Aan de zuidzijde is een vijver en flink gazon gesitueerd, tevens ligt hier de formele voordeur. Een zeer fraaie entree.
De achtergelegen bostuin biedt veel ruimte en privacy.
De eigen kruidentuin geeft nog meer smaak aan uw maaltijd. Aan de achterzijde van het perceel grenst een akkerland en hierdoor heeft u een schitterend vrij uitzicht en kunt u tot in de late uren genieten van de avondzon.
INDELING
Begane grond: Entree. Lichte hal met vide. Toilet met wandcloset en fontein. Ruime, uitgebouwde woonkamer met gaskachel en erker met openslaande tuindeuren. Open keuken met Belling gasfornuis voorzien van 3 ovens, vaatwasser, afzuigkap, koelkast, combi magnetron en tuindeur. Tweepersoonsslaapkamer met vaste kastenwand. Badkamer met ligbad (en uitzicht!), inloopdouche en wastafel. Tweede slaapkamer (momenteel in gebruik als werkkamer) voorzien van tuindeur. Bijkeuken met CV-opstelling, wasmachineaansluiting en tuindeur.
1e Verdieping: Ruime overloop met dakramen. Grote 3e (slaap)kamer met laminaatvloer en dakramen. Bergruimte.
KENMERKEN
Bouwjaar: 1964. Perceel: 1.615 m². Inhoud: ca. 640 m³. Woonoppervlakte: ca. 161 m².
Verwarming: Atag HR-CV combiketel (2013). Isolatie: Dak, grotendeels glas en gedeeltelijk vloer- en muur.
Energielabel: D. Bijzonderheden: 20 zonnepanelen (2023).
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 575,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,571
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Bungalow, detached residential property (semi-bungalow)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1964
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 161 m²
- External storage space
- 50 m²
- Plot size
- 1,615 m²
- Volume in cubic meters
- 640 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and gas heaters
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag (gas-fired combination boiler from 2013, in ownership)
Cadastral data
- ALMEN B 2515
- Cadastral map
- Area
- 1,260 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- ALMEN B 3717
- Cadastral map
- Area
- 355 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- On the edge of a forest, alongside a quiet road, sheltered location, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
9,573x
Viewed
304x
Saved
16-3-2024
On Funda