Sales history
- Listed since
- March 12, 2024
- Date of sale
- April 12, 2024
- Term
- 4 weeks
Description
Op een fraaie woonlocatie in gewilde woonwijk “De Elst” is deze zeer ruime gemoderniseerde en uitgebouwde twee-onder-één-kapwoning gelegen. De woning beschikt onder andere over veel leefruimte op de begane grond, een prettige op het zuiden gesitueerde achtertuin, vier ruime slaapkamers op de eerste verdieping, moderne badkamer en grote zolder met twee dakkapellen. De woning is in 2018 uitgebouwd en gemoderniseerd. De ligging van de woning is tegenover basisschool Starrebos met kinderopvang en op steenworp afstand van sportvoorzieningen en winkels.
BEGANE GROND:
Middels de overdekte entree is de hal te bereiken. De hal met trapopgang geeft toegang tot de toiletruimte en de woonkamer. In de hal is een op maat gemaakte vaste kastenwand geplaatst met daarin de elektrische installatie, vloerverwarming pomp, garderobe en opbergruimte. De elektrische installatie telt 10 groepen en 3 aardlekschakelaars.
De moderne toiletruimte is geheel betegeld en uitgerust met een wandcloset en een fonteintje.
De uitgebouwde zeer ruime woonkamer beschikt tevens over zeer veel lichtinval middels de grote raampartijen aan de voorzijde en de achterpui met tuindeuren. Aan de voorzijde is er een mooi uitzicht. Tevens is aan de voorzijde de strakke schouw met gashaard geplaatst. Aan de achterzijde is de woonkamer uitgebouwd waardoor er een ruime woonkeuken is ontstaan.
De open woonkeuken is uitgerust met een kookeiland en los meubel met barista hoekje. Het eiland is uitgevoerd met een composiet werkblad en is uitgerust met een Bora inductiekookplaat met afzuigsysteem, een vaatwasser, een combi-oven en een Grohe kokend waterkraan.
De keuken is ook een erg lichte ruimte door de achterpui en door de lichtstraat.
Vanuit de keuken is de afgesloten speel-/werkkamer te bereiken. Deze ruimte is aan de achterzijde voorzien van tuindeuren.
Middels een deur vanuit de speel-/werkkamer is aan de voorzijde de inpandige berging te bereiken. Deze berging geeft toegang tot de oprit en beschikt over elektra.
De gehele begane grond (m.u.v. de berging) is afgewerkt met een PVC vloer voorzien van vloerverwarming. De wanden en plafonds zijn gestuukt. De woonkamer beschikt over wandverlichting. De kozijnen zijn van kunststof en hout.
EERSTE VERDIEPING:
De ruime overloop met trapgang geeft toegang tot vier slaapkamers en de royale badkamer. Ook de eerste verdieping is uitgebouwd, waardoor deze verdieping zeer ruim is.
Aan de voorzijde zijn twee ruime slaapkamers gesitueerd. Beide slaapkamers zijn afgewerkt met PVC vloer, stucwerk wanden en plafonds.
De derde slaapkamer is gesitueerd aan de achterzijde en heeft dezelfde afwerking als de andere kamers tevens is deze slaapkamer voorzien van een rolluik.
De steigerhouten wandplanken op de slaapkamers gaan mee.
De royale geheel betegelde badkamer is ook aan de achterzijde gesitueerd. De badkamer is ingericht met een wastafelmeubel met 2 waskommen, een vrijstaand ligbad, een royale inloopdouche met regen- en handdouche, een wandcloset, mechanische ventilatie, een designradiator en rolluik.
De vierde slaapkamer is gelegen boven de speelkamer en is werkelijk een fantastische ouderslaapkamer met hoog plafond, een dakkapel aan de achterzijde, airconditioning en een vaste kastenwand alsmede onder de dakschuinte een op maat gemaakte kastenwand. De kamer is afgewerkt met een houten vloer, stucwerk wanden en stucwerk plafond.
TWEEDE VERDIEPING:
Via de vaste trap is de zeer ruime zolderverdieping te bereiken. De zolder biedt vele mogelijkheden maar is nu ingericht als speelzolder met bergruimte en vast wandmeubel t.b.v. was-apparatuur met wastafel voorzien van warm en koud water.
De zolder is zowel aan de voor- als achterzijde uitgerust met een dakkapel. Onder de dakschuinte is bergruimte beschikbaar. In de bergruimte aan de voorzijde is tevens de Intergas combiketel van 2021 opgesteld. De zolder is strak afgewerkt. Een extra slaapkamer behoort tot de mogelijkheden.
BUITEN:
De voortuin met beplanting en oprit geeft toegang tot de overdekte entree en de inpandige berging.
De achtertuin is gesitueerd op het zuiden en is fraai ingericht met sierbestrating, gazon, plantenborders, zonwering bevestigd aan de woning en een vrijstaande overkapping/overdekt terras.
ALGEMEEN:
- De woning is in 2018 uitgebouwd en gemoderniseerd.
- Verwarming en warmwatervoorziening middels Intergas combiketel (2021).
- De woning is voorzien van een uitgebreid Domotica-systeem.
- Grotendeels voorzien van kunststof kozijnen met isolerende beglazing, deels houten kozijnen.
- Gelegen op perfecte locatie tegenover basisschool, nabij sportverenigingen en winkels.
- Instapklare woning.
- Oplevering in overleg, kan snel.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 595,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,234
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1972
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 184 m²
- Other space inside the building
- 8 m²
- Plot size
- 256 m²
- Volume in cubic meters
- 667 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, and toilet
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Mechanical ventilation and rolldown shutters
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas combiketel (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- HILVARENBEEK D 4205
- Cadastral map
- Area
- 256 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 95 m² (9.00 metre deep and 10.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
2,928x
Viewed
37x
Saved
12-3-2024
On Funda