Sales history
- Listed since
- March 22, 2024
- Date of sale
- April 17, 2024
- Term
- 3 weeks
Description
Deze sfeervolle tussenwoning in de oh zo populaire jaren ’30 stijl is misschien wel jouw nieuwe droomplek!
De woning heeft karakter en is ook nog eens op een top plek gelegen aan de Louise de Colignysingel waar je geniet van een fantastisch uitzicht!
Deze charmante woning met karakteristieke erker en mooie paneeldeuren heeft een sfeervolle woonkamer, moderne keuken, bijkeuken, 3 slaapkamers op de 1e verdieping, een stijlvolle badkamer (2023), 4e slaapkamer op de 2e verdieping en een heerlijke tuin met berging en achterom.
Locatie/ligging:
De woning ligt aan de rand van de Oranjewijk aan een prachtige singel waardoor het uitzicht wordt gedomineerd door groen en water.
Voor nog meer groen loop je kortbij langs het hertenkamp het mooie stadspark in.
De historische binnenstad van Kampen is tevens nabij gelegen waar je naar hartenlust kan shoppen of dineren in een van de vele restaurants.
Je dagelijkse boodschappen haal je met gemak op het Hanzeplein met een diversiteit aan winkels en supermarkten.
Is jouw werk buiten de grenzen van Kampen gelegen?
De N50 ligt op korte afstand en voor het station hoef je alleen even de stadsbrug over.
Begane grond:
Kom binnen via de hal met de meterkast, modern toilet (2023), trapopgang naar de 1e verdieping en toegang tot de gezellige L-vormige woonkamer.
De warme sfeer wordt versterkt door de knusse schouw met pelletkachel, het prachtige plafond met ornamenten en de mooie erker, vanwaar je prachtig uitkijkt over de singel en de gracht! De openslaande deuren aan de achterzijde nodigen je uit naar de tuin.
In de uitbouw aan de achterzijde bevindt zich de moderne keuken met alle benodigde inbouwapparatuur. Als je de keuken door loopt bereik je de praktische bijkeuken met wasmachine- en drogeraansluitingen, en natuurlijk de achtertuin.
Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, waarvan één met een handige inbouwkast.
Over de gehele eerste verdieping ligt een mooie laminaatvloer in houtmotief. De badkamer is in 2023 vernieuwd en heeft een smaakvolle betonlook gekregen met modern zwart sanitair.
Er is een douche, wastafelmeubel en een tweede toilet en de prachtige gouden kraan en doucheset maken het plaatje compleet.
Tweede verdieping:
Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping met de vierde slaapkamer en dakkapel.
Handige knieschotten bieden extra opbergruimte voor al je spullen, terwijl de cv-ketel (2022) hier discreet zijn werk doet. Ook op deze verdieping ligt dezelfde laminaatvloer wat voor een mooie eenheid zorgt.
Tuin:
De openslaande deuren zorgen voor een prettige verbinding tussen woonkamer en tuin!
De tuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd en volledig bestraat en leidt naar de handige aangebouwde stenen berging, met natuurlijk een achteruitgang voor extra gemak.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 299,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,534
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1935
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 118 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 113 m²
- Volume in cubic meters
- 416 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, skylight, and flue
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler, pellet burner and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired from 2022, in ownership)
Cadastral data
- KAMPEN F 12475
- Cadastral map
- Area
- 113 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside waterfront, in residential district, open location and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 28 m² (8.70 metre deep and 3.20 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
5,338x
Viewed
47x
Saved
22-3-2024
On Funda