Sales history
- Listed since
- May 3, 2024
- Date of sale
- June 5, 2024
- Term
- 4 weeks
Description
Deze luxe, sfeervolle 2-onder-1-kapwoning met royale woonruimte, extra breedte en lengte is rustig gelegen, prima onderhouden, volledig geïsoleerd en voorzien van 5 zonnepanelen. Het huis beschikt over modern sanitair, 4 mooie slaapkamers en een domotica-systeem. Er is een vrij uitzicht op het Ella Fitzgerald park, het groene hart van Woonpark Mortiere. De Royale, luxe en complete woonkeuken is aan de achterzijde gesitueerd. De fraai aangelegde achtertuin biedt veel privacy, is onderhoudsvriendelijk, heeft meerdere terrassen en een vijver. De oprit is 14 meter lang en biedt ruimte voor meerdere auto’s.
Indeling:
Begane grond:
Entree in de hal met meterkast en toilet. Vanuit de hal bereikt u de 10,5 meter lange woonruimte, die verdeeld is in een woonkamer en een woonkeuken. De keuken is luxe afgewerkt en voorzien van een 5- pits gaskookplaat, afzuigkap, combimagnetron, royale koelkast, grote vriezer en een vaatwasser.
1e verdieping:
Op de 1e verdieping bevinden zich 3 extra brede slaapkamers en een inloopruimte. Er is een luxe badkamer met grote doucheruimte, dubbele wastafel, badmeubel, spiegelkast en 2 bijpassende opbergkasten. Verder is er nog een separaat toilet.
2e verdieping:
De 2e verdieping is verdeeld in een slaapkamer, berging en een technische ruimte. De technische ruimte beschikt over de CV-opstelling, mechanische ventilatie, omvormer, wasmachine en droger.
In de tuin bevindt zich een vrijstaande berging met elektriciteit en veel bergruimte. Deze is toegankelijk via de poort aan de voorzijde en vanuit de achtertuin.
Kortom: Deze jonge, moderne woning laat je genieten van alle mogelijkheden die het te bieden heeft.
Nieuwsgierig geworden naar deze luxe woning? Neem dan contact op met Schinkel de Weerd Makelaardij voor een bezichtigingsafspraak.
Bijzonderheden:
- Standaard dient koper een bankgarantie c.q. waarborgsom van 10% van de koopprijs te stellen c.q. te storten via de notaris. Dit zal opgenomen worden in de koopovereenkomst;
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 579,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,715
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2018
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- SWK Garantiecertificaat
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 156 m²
- External storage space
- 15 m²
- Plot size
- 281 m²
- Volume in cubic meters
- 579 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, rolldown shutters, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Energy efficient window and completely insulated
- Heating
- CH boiler, gas heater and complete floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HR Eco (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- MIDDELBURG P 3436
- Cadastral map
- Area
- 281 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road, alongside waterfront and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 90 m² (9.00 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
4,080x
Viewed
32x
Saved
3-5-2024
On Funda