Sales history
- Listed since
- November 28, 2023
- Date of sale
- January 31, 2024
- Term
- 2 months
Description
Mooi gelegen twee-onder-één-kapwoning op een perceel van ca. 160 m2 EIGEN GROND. Deze woning heeft net als de andere helft van deze twee-onder-één-kap alle potentie om omgetoverd te worden tot een prachtig nieuw (t)huis.
De locatie van de woning is ideaal, vrij uitzicht over de weilanden, rustig gelegen maar ook zeer centraal. In het mooie dorp Oostzaan maar ook op een steenworpafstand van Amsterdam-Noord. De supermarkt ligt op 5 minuten loopafstand, diverse scholen, sportverenigingen en open vervoer zijn ook op korte afstand bereikbaar (in ca. 30 minuten is Amsterdam Centrum bereikbaar). Het gezellige centrum van Oostzaan met diverse winkels, eetgelegenheden en theater De Kunstgreep zijn op 6 minuten fietsen bereikbaar. Het fraaie recreatiegebied 't Twiske ligt op ca. 7 minuten fietsen. Diverse uitvalswegen naar o.a. A7, A8 en A10 zijn op korte afstand bereikbaar.
De woning heeft een voor-entree, hier komt u in de hal met trapopgang en heeft u toegang tot de lichte woonkamer met zij-raam. Daarachter is de keuken, de badkamer (met douche en wastafel) en het separaat toilet met fonteintje gelegen en de achterdeur naar de achtertuin. Op de 1e verdieping is een ruime overloop met een 2e toilet, 2 slaapkamers (waarvan 1 met dakkapel). Verder is er nog een deels bevloerde bergvliering (nokhoogte ca. 2 meter). De achtertuin is netjes aangelegd, v.v. berging en is ca. 12 meter diep en ca. 6,5 meter breed.
De woning heeft heeft een gezamenlijke opgang met de rechterburen om achterom de woning te kunnen komen.
De gehele woning dient op onderdelen gemoderniseerd te worden. Bent u op zoek naar een leuke twee-onder-één-kapwoning met een goede centrale ligging en de mogelijkheid om deze naar eigen smaak op te knappen? Maak dan snel een afspraak voor deze woning!
Indeling:
Parterre: voor-entree, hal met trapopgang, woonkamer, keuken, badkamer, separaat toilet met fonteintje en toegang tot de achtertuin;
1e Verdieping: ruime overloop met 2e toilet, 2 slaapkamers;
Vliering: bergruimte
Bijzonderheden:
- het perceel was voorheen 1 perceel samen met Zuideinde 277, recent is deze gesplitst door het Kadaster in 2 percelen;
-in de brochure zitten ook de bestemmingsplanregels voor Buitengebied Oostzaan, hierin is te lezen wat de uitbouw-mogelijkheden zijn voor deze woning.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 350,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,000
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1925
- Type of roof
- Hip roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 70 m²
- Other space inside the building
- 14 m²
- Plot size
- 160 m²
- Volume in cubic meters
- 290 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- OOSTZAAN M 397
- Cadastral map
- Area
- 160 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and rural
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 72 m² (12.00 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
15,901x
Viewed
264x
Saved
28-11-2023
On Funda