Sales history
- Listed since
- April 10, 2024
- Date of sale
- May 24, 2024
- Term
- 6 weeks
Description
Hartelijk welkom bij Tsjerkemar 12 in Oudega, een prachtige recent gebouwde vrijstaande woning die aan de rand van het charmante dorp Oudega ligt.
Oudega – met eigen haven en camping – ligt onder de rook van Sneek aan de Oudegaaster Brekken, middenin het Friese merengebied en vlakbij het populaire watersportdorp Heeg.
Deze modern landelijke levensloopbestendige woning met energielabel A+++ biedt alles wat je zoekt: vijf slaapkamers, een sfeervolle woonkamer met bijzonder mooi uitzicht, een luxe woonkeuken en een diepe achtertuin op het zuiden met twee zonneterrassen en een ruime kapschuur met overkapping. En dit allemaal met vrij uitzicht over de weilanden aan de voorzijde.
Op de begane grond kun je op verschillende manieren de woning betreden. We starten bij de voordeur. Via deze deur kom je in een ruime en lichte hal en valt direct de hoogwaardige afwerking van de woning op. Op de vloer van de gehele begane grond ligt een mooie vloer van keramiek tegels met natuursteenlook. De hal biedt toegang tot het toilet en daarnaast de ruime slaap-/werkkamer met en suite badkamer. Het vertrek is multifunctioneel in te zetten en is levensloopbestendig. Via een schuifdeur kom je in de badkamer met inloopdouche voorzien van regendouche, een waskom op massief eikenhouten blad en een (tweede) toilet. Vanuit de hal kom je via een fraaie glazen deur in de woonkamer.
Je kunt de woning ook betreden via de achterdeur, in de praktijk naar goed Fries gebruik de meest gebruikte ingang. De achterdeur geeft toegang tot de bijkeuken waar plek is voor de wasmachine en droger en is er kastruimte voor het opbergen van spullen. Dit is tevens de ruimte waar de verschillende installaties van vloerverwarming en aardwarmptepomp zijn aangebracht. Er is een schuifdeur die direct toegang biedt tot de woonkamer.
De riante woonkamer voelt heerlijk ruim aan en biedt een bijzonder mooi en rustgevend uitzicht door de vele ramen met eikenhouten vensterbanken. De woonkamer en keuken staan in open verbinding met elkaar. Je kunt er ook voor kiezen om de ruimtes te scheiden met de mooie glazen schuifdeuren.
De luxe massief eikenhouten keuken is voorzien van de fijnste apparatuur om lekker te kokkerellen en te genieten van het comfortabele leven. Zo is er een meter breed fornuis met inductieplaat en dubbele oven van Bertazzoni, een Quooker, een grote koelkast, een grote vriezer en voor de wijnliefhebber een wijnklimaatkast met verschillende temperatuurzones.
Naast de keuken bevindt zich een ruim terras waar je via de grote schuifpui naartoe kunt. Op dit terras kun je genieten van de ochtendzon en ’s avonds de barbecue aansteken. De tuin heeft nog meer heerlijke plekken waar je goed kunt vertoeven. Zo kun je lekker relaxen onder de overkapping die aan de vrijstaande kapschuur vastzit. Als je even wat zon wilt pakken, kun je terecht op het zonneterras middenin de tuin tussen de groenblijvende haag van olijfwilgen. Onderweg naar het achterste gedeelte van de tuin kom je fruitbomen tegen. Achterin de tuin is er een speelgebied gemaakt voor kinderen met kunstgras, trampoline (verdiept) en een speelhuisje. Daarnaast is er een kleine moestuin waar je zelf kleinschalig wat fruit of groente kan verbouwen. Het gras in de tuin wordt bijgehouden door de robotgrasmaaier. In de zomer wordt de tuin besproeid via het computergestuurde bewateringssysteem uit het aangrenzende water aan de voorkant van het perceel.
We gaan weer terug naar binnen om de eerste verdieping te verkennen. Deze verdieping bereik je via de unieke eikenhouten trap. Eenmaal boven stap je op een lichte houtlookvloer van pvc gelegd in visgraat die over de hele verdieping is doorgelegd (uitgezonderd de badkamer). Er zijn vier royale en moderne slaapkamers, waarvan twee met een dakkapel voor extra ruimte en licht. In drie van de vier slaapkamers zijn op maat gemaakte knieschotkasten met schuifdeuren voor extra opbergruimte. De master bedroom heeft een Frans balkon en een walk in closet. Op de overloop zijn er achter de schuifdeuren nog twee ruime opbergkasten te vinden.
De luxe badkamer op deze verdieping is compleet met een groot ligbad, een inloopdouche voorzien van regendouche, een derde toilet en een massief eikenhouten badkamermeubel met twee waskommen.
Voor nóg meer bergruimte kun je terecht op de bergzolder over de gehele breedte van de woning welke te bereiken is middels vlizotrap met leuning.
We zetten nog een aantal pluspunten voor je op een rij:
Eigen grond van 799 m²
Energielabel A+++
Kunststofkozijnen in de gehele woning
Ramen zijn van HR++ glas
Vloerverwarming in de gehele woning
16 zonnepanelen
Aardwarmtepomp voor verwarmen in de winter én koelen in de zomer (constante temperatuur van rond de 21 graden)
Lage energierekening
Ingebouwde horren bij alle opengaande ramen, balkondeuren en schuifpui
Sunscreens bij alle ramen op het oosten, zuiden en westen
2 parkeerplaatsen op eigen grond achter de kapschuur
Voorbereidingen voor een laadpaal zijn gedaan
Wil je zelf de charme van deze prachtige woning op bijzonder mooie plek ontdekken? We nodigen je graag uit voor een bezichtiging van Tsjerkemar 12 in Oudega. Aanvaarding is in overleg.
Dit bijzondere object, vraagt om bijzondere aandacht. Daarom bieden wij dit woonhuis onder ons label ‘Hoekstra Exclusief Wonen’ te koop aan.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 750,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,237
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2022
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 177 m²
- Other space inside the building
- 7 m²
- External storage space
- 21 m²
- Plot size
- 799 m²
- Volume in cubic meters
- 687 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 walk-in showers, 2 toilets, underfloor heating, sink, double sink, and bath
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, rolldown shutters, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- Geothermal heating, complete floor heating and heat pump
- Hot water
- Geothermal heating
Cadastral data
- HEEG J 389
- Cadastral map
- Area
- 799 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, alongside waterfront, in residential district, rural, open location and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden, side garden and sun terrace
- Back garden
- 416 m² (26.00 metre deep and 16.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
7,944x
Viewed
55x
Saved
10-4-2024
On Funda