Sales history
- Listed since
- February 28, 2024
- Date of sale
- May 8, 2024
- Term
- 2 months
Description
Net dat beetje extra…
Extra woonruimte, een extra grote tuin en een extra fijne buurt met voorzieningen vlakbij.
De geschakelde woning op Borghesepark 15 in Purmerend is precies het huis waar jij een flinke stap vooruit gaat maken.
Met ruim 140 m2 woonoppervlak en een tuin van 20 meter diep heb je hier een huis waar je flink in kunt groeien. Voor je auto is trouwens ook plek. Die parkeer je voor het huis op eigen terrein.
En dan woon je ook nog eens in een heerlijke omgeving. De parkenbuurt in Weidevenne is een kindvriendelijke buurt waar alle voorzieningen lekker dichtbij zijn. Die auto kun je dus gewoon laten staan voor je dagelijkse zaken.
We nemen je mee naar de parkenbuurt in de Weidevenne. Je woont hier in een groene omgeving met voor de kinderen alle ruimte. In de omgeving zijn verschillende basisscholen en ook winkelcentrum Weidevenne is op steenworp afstand. Bovendien woon je niet ver van het centrum van de stad. Even naar de Koemarkt om de week af te sluiten op één van de vele terrasjes? Hier doe je dit op de fiets of gewoon lekker te voet. Werk jij in Amsterdam? Dan is het goed om te weten dat de bushalte om de hoek is, maar ook het treinstation is op loop/fietsafstand. Daarnaast zit je ook zo op de A7.
Indeling:
Via de entree aan de voorzijde bereiken wij de woning. Je kunt hier trouwens je auto op eigen erf parkeren. Via de hal waar de meterkast en het toilet zijn gesitueerd lopen we de woonkamer binnen. Een zee van ruimte vind je hier terug. De grote raampartijen tot aan de grond brengen tevens veel daglicht de woning binnen. De grootte van de woning komt echt tot zijn recht aan de achterzijde. De woonkamer in combinatie met de keuken en eetruimte geeft je echt een super gevoel. Je kunt alle kanten op. In de open keuken zit alle apparatuur die je nodig hebt voor een heerlijk gerecht. Denk aan een inductie kookplaat, combi-oven, koel-vriescombinatie en afzuigkap.
Op de eerste verdieping zijn drie ruime slaapkamers te vinden. Aan de voorzijde is een grote dakkapel geplaatst waardoor je met de rechte wanden echt een zee aan ruimte hebt. De vloer is voorzien van tapijt en de wanden zijn netjes afgewerkt. De badkamer is ruim en je vindt hier een ligbad, toilet, wastafel en douche.
Via de vaste trap bereik je de tweede verdieping welke nu gebruikt wordt als opslag en plek voor wasmachine, droger en mv-box. Het is natuurlijk heel goed mogelijk om hier nog een slaapkamer te creëren.
En dan nu DE tuin! Misschien wel het pronkstuk bij de woning. Een tuin van maar liefst 21 meter diep en 9 meter breed. Er is dus altijd wel een plek in de zon te vinden. Heb je een beetje groene vingers? Jij kan zeker je lol op hier in de tuin. Er is een grote kas gebouwd waar je jouw eigen groente en fruit kunt verbouwen. In de tuin staan ook diversen appel- en perenbomen.
Achterin de tuin is een houten berging waar je het tuingereedschap kunt stallen en natuurlijk je fiets of scooter kunt bergen.
Algemeen:
- Ruime 2/1 kapwoning;
- Grootste tuin van de omgeving!
- Geliefde parkenbuurt;
Ben jij toe aan de volgende stap en zoek je naar meer ruimte en meer tuin waar je jouw groene vingers kunt ontwikkelen?
Wij laten je Borghesepark 15 in Purmerend graag een keer zien.
Wist je dat Laura hier trouwens een video heeft opgenomen waarin ze haar skills als tuinier uitprobeert? Snel kijken dus!
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 625,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,433
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, linked semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2007
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 141 m²
- External storage space
- 18 m²
- Plot size
- 287 m²
- Volume in cubic meters
- 490 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- District heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- PURMEREND K 359
- Cadastral map
- Area
- 287 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 189 m² (21.00 metre deep and 9.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
7,039x
Viewed
78x
Saved
28-2-2024
On Funda