Sales history
- Listed since
- October 27, 2023
- Date of sale
- March 9, 2024
- Term
- 4 months
Description
SFEERVOLLE TWEE ONDER EEN KAPWONING MET DUBBELE CARPORT, SCHUREN
Op een markante plek in Ruurlo staat deze fraai vormgegeven twee onder kapper “Op de Bult”. Met dubbele carport, schuren, gezellige overkapping en ruime, vrij gelegen tuin. Zowel de starters als de senioren zullen enthousiast worden van dit aanbod. Er is een slaapkamer/werkkamer en badkamer op de begane grond. Maar de starter ziet er vooral veel woonpotentie in. Beiden doelgroepen vinden de tuin fanatstisch. Wil je komen te wonen in een woning die ruimte, sfeer en historie ademt, dan zit je hier goed.
RONDLEIDING
De woning ligt wat hoger aan een gezellige doorgaande weg, met voor het huis ruime parkeervakken. Maar wij zetten de auto op de ruime oprit. We lopen naar de voortuin en bellen aan. Ondertussen zien we dat de boel strak in de verf staat. Ook de beide erkers, voor en opzij, maken direct een positieve indruk. We lopen de hal in. Door naar de gedeeltelijk open keuken en woonkamer. We schreven het al, de woonkamer heeft 2 erkers (opzij dateert uit 1996) en ook een fraaie gietijzeren houtkachel met schouw. In het verlengde van de keuken is een royale bijkeuken met aansluitend een moderne badkamer (2023) met douche, wastafel en elektrische vloerverwarming. Separaat zit ernaast het toilet. En wat we zeker niet vergeten is het kantoor in het verlengde van de woonkamer. Ook prima als slaapkamer te gebruiken. Vanuit de bijkeuken kunnen we trouwens nog op een bergzolder komen.
In de gang zien we de gemoderniseerde meterkast. Ook de kelder ontkomt niet aan een bezoek. Droog en lekker ruim!
Via de trap komen we op een ruime overloop met toegang tot drie slaapkamers, allen met mooie openslaande ramen. Twee kamers zijn voorzien van grote kledingkasten met schuifdeuren. De achterkamer is het grootst. Vroeger waren dat twee kamers. Bergruimte achter de knieschotten. De vlizotrap laat ons de bergzolder zien.
De woning is grotendeels voorzien van dubbel glas. De plafonds van de slaapkamers zijn geïsoleerd en ook de muren hebben grotendeels isolatie. De Remeha cv-combiketel dateert uit ca 2017. Er is ook een glasvezelaansluiting. De houten schuur loopt behoorlijk diep door naar achteren. Er is een gezellig prieel. En de brede carport biedt plaats aan twee auto’s naast elkaar en er kunnen er ook nog twee achter geplaatst worden.
De tuin is breed, diep en ligt lekker vrij. Hier ga je vaak in zitten. Ook is er ruimte voor een eigen groentetuin.
De woning ligt op wandelafstand van het centrum en de scholen zijn via de naastgelegen fietsroute goed te bereiken.
Wil je dit bijzondere plekje komen bewonderen, maak dan een afspraak met Iets Anders Makelaars. We nemen ruim de tijd en sluiten af met koffie/ thee en iets lekkers.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 349,021 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,356
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1930
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 104 m²
- Other space inside the building
- 17 m²
- Exterior space attached to the building
- 37 m²
- External storage space
- 43 m²
- Plot size
- 448 m²
- Volume in cubic meters
- 433 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Optical fibre
Energy
- Energy label
- Insulation
- Mostly double glazed
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- RUURLO A 2090
- Cadastral map
- Area
- 413 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- RUURLO A 2252
- Cadastral map
- Area
- 35 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside busy road and open location
- Garden
- Back garden and front garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Carport
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
8,217x
Viewed
35x
Saved
27-10-2023
On Funda