Sales history
- Listed since
- April 12, 2024
- Date of sale
- May 13, 2024
- Term
- 4 weeks
Description
Theo Mann-Bouwmeesterstraat 98 | €475.000 k.k. | 137m² wonen | 2 parkeerplaatsen én een garage | 4 slaapkamers | tuin op het zuiden | Label B
Ruime woning met garage én 2 parkeerplaatsen in Maaswijk!
In deze kindvriendelijke, groene woonwijk voelt het elke dag een beetje als vakantie. Het is de ultieme place to be voor een gezin. De woning is gelegen op loopafstand van het winkelcentrum Maaswijk, openbaar vervoer, diverse scholen en recreatiepark ‘De Uitwaayer’ De strakke afwerking, de heerlijke lichtinval en de ruimte dragen allen bij aan een zeer prettige sfeer. Doordat de woning instapklaar is kun je binnen no-time genieten van alles wat deze fijne plek te bieden heeft.
Indeling woning.
Begane grond.
Entree in de hal met toegang tot de meterkast en de fijne woonkamer.
Woonkamer:
De tuingerichte woonkamer is zoals iedereen het graag zou willen hebben, die is zeer royaal en dankzij de kunststof schuifpui en bovenlichten ontbreekt het hier niet aan veel natuurlijk licht.
De ruime keuken is aan de voorzijde gesitueerd en heeft een L-opstelling voorzien van keramische kookplaat, afzuigkap, spoelbak, vaatwasser (2024), combi-oven, koelkast, vriezer en voldoende kastruimte.
Vanuit de keuken is tevens toegang tot de garage, waar je de motor of auto kunt parkeren, naar hartenlust je hobby kunt uitvoeren óf extra woonruimte kunt creëren. De garage is voorzien van een elektrische roldeur en wasmachine aansluiting
Tuin:
Vanuit de woonkamer bereik je via de kunststof schuifpui de op het zuiden gelegen fijne tuin, hier geniet je de hele dag van de zon! Naast een achterom is er een houten berging en overkapping aanwezig welke zijn voorzien van elektra. Verder is er een zonnescherm en een waterkraan aanwezig.
Eerste verdieping:
Op de verdieping bevindt zich de centrale overloop met drie volwaardige slaapkamers en de badkamer.
Aan de achterzijde bevinden zich de hoofdslaapkamer met groot formaat Velux dakramen en de naastgelegen badkamer. Aan de voorzijde bevinden zich de tweede en derde slaapkamer.
De keurige badkamer is van alle gemakken voorzien en is voorzien van een douche, bubbelbad, zwevend toilet, wastafelmeubel, designradiator, mechanische ventilatie en kunststof dakraam.
Tweede verdieping:
Op de voorzolder is de opstelplaats voor de cv ketel, mechanische ventilatie unit, wasmachine en droger gesitueerd. Door middel van kastruimte is er slim gebruik gemaakt van de ruimte achter de knieschotten.
Tevens is op de tweede verdieping de zeer ruime 4e slaapkamer met bergvliering te vinden.
Bijzonderheden:
- Eigen grond;
- Energielabel B;
- CV ketel | 2006;
- Prachtige traprenovatie;
- Achtertuin met achterom;
- Volledig voorzien van dubbel glas;
- Grotendeels voorzien van kunststof kozijnen;
- Begane grond is voorzien van vloerverwarming;
- Woonkamer beschikt over een gezellige gashaard;
- In de koopovereenkomst zal een ouderdomsclausule opgenomen worden;
- Let op! Dankzij dit energielabel heeft u sinds januari ruimere mogelijkheden voor uw financiering;
- Aan de plattegrond kunnen geen rechten worden ontleend. Alle maten zijn indicatief;
- Oplevering in overleg.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Wij zijn de makelaar van verkoper. Wij adviseren u uw eigen makelaar mee te nemen voor uw belangenbehartiging bij de aankoop van uw toekomstig huis!
Disclaimer:
De teksten en impressies bedoeld om een goede indruk te geven van het object. Aan de inhoud ervan is de grootst mogelijke zorg besteed. Desondanks is alle informatie nadrukkelijk onder voorbehoud. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 475,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,467
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1993
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 137 m²
- Other space inside the building
- 16 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 211 m²
- Volume in cubic meters
- 540 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, mechanical ventilation, passive ventilation system, flue, and sliding door
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2006, in ownership)
Cadastral data
- SPIJKENISSE G 826
- Cadastral map
- Area
- 211 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 84 m² (12.00 metre deep and 7.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No cavity wall
Garage
- Type of garage
- Built-in and parking place
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity, heating and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
5,369x
Viewed
62x
Saved
12-4-2024
On Funda