Sales history
- Listed since
- May 2, 2024
- Date of sale
- May 20, 2024
- Term
- 2 weeks
Description
Ruim 3-kamerappartement met fantastisch uitzicht over de omgeving en het Zijdelmeer en een eigen parkeerplaats.
Het appartement is gelegen op de zesde verdieping van een goed onderhouden appartementencomplex. Het appartementencomplex is in 1970 gebouwd als een serviceflat. Hierdoor biedt het complex diverse voorzieningen zoals een bibliotheek, sportruimte en een recreatiezaal. De recreatieruimte met bar kan door de eigenaren worden gebruikt. Er is bovendien een ruime en verzorgde tuin voor gemeenschappelijk gebruik. Het appartementencomplex heeft een centrale ligging t.o.v. het Amstelplein en Zijdelwaard en op een steenworp afstand ligt het Zijdelmeer waar je heerlijk kunt wandelen. Openbaar vervoer (busstation op circa 400 meter) en diverse uitvalswegen naar bijvoorbeeld Amstelveen, Amsterdam, Mijdrecht, Hoofddorp en Schiphol zijn goed bereikbaar.
Algemeen
Bouwjaar: 1970
Woonoppervlakte: 72 m2
Inhoud: 231 m3
Indeling entree:
Gesloten entree met videofoon. Middels het trappenhuis of de 2 liften is het appartement bereikbaar op de zesde verdieping. Bij aankomst in de hal van de verdieping treft u de entree van de woning.
Indeling appartement:
Bij binnenkomst in de ruime hal heeft u toegang tot de verschillende vertrekken; de badkamer aan de linkerkant, de twee slaapkamers, het toilet, provisieruimte en de woonkamer.
Woonkamer:
De ruime lichte woonkamer beschikt over grote raampartijen met een fantastisch uitzicht. Hierdoor voelt de ruimte erg prettig aan. De woonkamer is voorzien van een lichte laminaat vloer en een stucwerk wand en plafond afwerking. Er is voldoende ruimte voor het plaatsen van een ruime bank en een zithoek. Tevens is er een airco-installatie aanwezig. Vanuit de woonkamer zijn de twee balkons te bereiken. Eén balkon bevindt zich op het oosten en het andere balkon op het zuiden, u kunt dus altijd genieten van de zon op uw eigen buitenruimte.
De open keuken in U-vorm is voorzien van voldoende werkruimte en beschikt over het volgende inbouw apparatuur zoals: een oven, elektrische kookplaat, afzuigkap, wasbak met mengkraan, koel/vries combinatie en een vaatwasser.
Slaapkamers:
De grootste slaapkamer is gelegen aan de voorzijde van het appartement en is voorzien van een groot raampartij waardoor er veel natuurlijk licht binnen komt. Beide kamers zijn voorzien van een keurige laminaatvloer en ook weer een nette wand- en plafond afwerking. Het balkon is door beide slaapkamers te bereiken.
Badkamer:
De badkamer ligt nabij de entree van de woning, deze is geheel betegeld in een lichte kleuropstelling en uitgerust met een douche cabine, wastafel met meubel, design radiator, badkamer kasten en de aansluiting voor de wasmachine.
Parkeren:
De privé-parkeerplaats en de berging behorend bij het appartement zijn binnendoor bereikbaar en liggen onder het complex in de afgesloten onderbouw.
VVE bijdrage:
De servicekosten bedragen €652,- per maand voor het appartement samen met de parkeerplaats. In de servicekosten begrepen zijn o.a. de opstalverzekering, gas, elektra, waterverbruik, gebruik en onderhoud gemeenschappelijke ruimten, tuinonderhoud en reservering groot onderhoud.
De vve bijdrage bestaat momenteel uit €311,- aan gaskosten. De vve heeft aangegeven dat alle woningen worden voorzien van slimme meters voor de zomer 2024. Hierdoor zullen de gaskosten sterk afnemen en daardoor ook de vve kosten.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Toelichtingsclausule NEN2580: De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 315,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,375
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 657.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1970
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 72 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- External storage space
- 19 m²
- Volume in cubic meters
- 231 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Located at
- 6th floor
- Facilities
- Air conditioning, elevator, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Central facility
Cadastral data
- UITHOORN B 6560
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
Garage
- Type of garage
- Underground parking
Parking
- Type of parking facilities
- Parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 657.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
1,558x
Viewed
13x
Saved
2-5-2024
On Funda