Sales history
- Listed since
- May 27, 2024
- Date of sale
- June 19, 2024
- Term
- 3 weeks
Description
WEGENS GROTE BELANGSTELLING VOOR DEZE PRACHTIGE WONING PLANNEN WIJ GEEN NIEUWE BEZICHTIGINGEN MEER IN.
Ben je op zoek naar een licht appartement in het mooie Pijlsweerd? Dan is deze woning met groot zonnig terras op het zuidwesten zeker een bezichtiging waard. De vierkante woonkamer met open keuken heeft aan beide zijden lichtinval, waardoor het zelfs op donkere dagen prettig licht is. De indeling is praktisch en de ligging is perfect, zo is in de slaapkamer een handige nis voor de kast en grenst de badkamer direct aan de slaapkamer. In de onderbouw is een berging voor de fietsen en het opbergen van spullen. Pijlsweerd heeft eigenlijk alleen bestemmingsverkeer in de wijk, waardoor het rustig is. Het stadscentrum is op fietsopstand en de bekende supermarkten zijn allemaal dichtbij. Het Noordsepark is, net als Park De Rode Touwen, op loopafstand.
Kom eens kijken, we laten deze leuke woning graag aan je zien.
Indeling
Begane grond: gemeenschappelijke entree met trapopgang naar de eerste verdieping
Eerste verdieping: eigen entree met meterkast, toilet en woonkamer met open keuken. De slaapkamer aan de achterzijde grenst aan de badkamer met douche, wastafel en wasmachine/droger aansluiting. Het grote zonnige terras op het zuidwesten grenst ook aan de ruime slaapkamer.
Bijzonderheden:
- Verwarming en warm water middels c.v.-combiketel (bouwjaar: 1999);
- De woning is voorzien van houten kozijnen met dubbel glas;
- Actieve Vereniging van Eigenaren;
- De maandelijkse bijdrage aan de Vereniging van Eigenaren is € 80;
- Er is een berging in de onderbouw;
- Erfpacht is eeuwigdurend afgekocht.
Aankoopmakelaar inschakelen:
Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Utrecht vindt u op nvmaankoopmakelaarinutrecht.nl.
Website
Meer zien? Via balkstraat72.nl kom je op de website van deze woning. Bij het inplannen van de bezichtiging, krijg je toegang tot het Move account waar de documentatie in te zien is.
Belangrijk om te weten:
- Alle moeite is genomen om de informatie in de aanmelding zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij de aankoop van deze woning de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden;
- Verkoper behoudt zich te allen tijde nadrukkelijk het recht van gunning voor;
- We gebruiken voor de koopovereenkomst de NVM-koopakte. Daarin staan soms ook extra clausules zoals: meetinstructie, energielabel, nutsbedrijven, voorbehoud financiering en notariskosten. De tekst van de NVM-koopakte en het document met de extra clausules kun je opvragen bij ons.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 250,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,814
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 84.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1980
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 43 m²
- Exterior space attached to the building
- 11 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 143 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Located at
- 2nd floor
- Facilities
- Passive ventilation system
Energy
- Energy label
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- LAUWERECHT B 7170
- Cadastral map
- Ownership situation
- Municipal ownership encumbered with long-term leaset
- Fees
- Bought off for eternity
- LAUWERECHT B 7170
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 84.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
5,337x
Viewed
102x
Saved
27-5-2024
On Funda