Sales history
- Listed since
- March 5, 2024
- Date of sale
- March 26, 2024
- Term
- 3 weeks
Description
Een droom die werkelijkheid wordt … wonen in het centrum van Utrecht. Tussen de Drift en de Korte Jansstraat is dit appartement gesitueerd op een enigszins verscholen plek, in het gebouw waar restaurant KARAF gevestigd is. Geniet van de stad, de rust en de lichtinval in het optimaal ingedeelde appartement met hoge plafonds. De woonkamer met open keuken nodigt uit om vrienden uit te nodigen en de slaapkamer heeft, heel handig, een tweepersoons slaapvide. Met 31.8 m² is dit het ultieme bewijs dat wonen in de stad niet overdadig groot hoeft te zijn om aan veel woonwensen te voldoen.
De vele winkels, restaurants, cafés, barretjes en uitgaansgelegenheden bevinden zich aan je voeten. Verken de bekende en minder bekende straten, loop langs het water of door het park bij de Stadsschouwburg. Utrecht CS is nog geen kilometer lopen en vlak om de hoek stoppen meerdere bussen. Er zijn diverse faculteiten van de universiteit in de directe nabijheid, wat zorgt voor dynamiek en een internationale gemeenschap.
Indeling:
Open de voordeur van jouw droomappartement in de stad. Het hoge plafond in de woonkamer en open keuken versterkt het gevoel van ruimte en door de openslaande deuren met Frans balkon valt veel licht naar binnen. In de woonkamer is genoeg plek voor een zithoek, tv-meubel en een eettafel. Als vrienden hier op bezoek komen, dan zijn ze op slag verliefd!
In de keuken is de ruimte optimaal benut. De grijze wandopstelling heeft vele kasten en lades, een stijlvol zwart aanrechtblad en de benodigde apparatuur is ingebouwd: een gaskookplaat, afzuigkap, oven, vaatwasser en een koel-/vriescombinatie. Ook de wasmachine, die achter blijft, heeft een plekje in de keuken.
Via een portaal zijn de toiletruimte met wandcloset en de slaapkamer met badkamer te bereiken. In de slaapkamer zie je, net als in de woonkamer, openslaande deuren met een Frans balkon en er ligt een mooie laminaatvloer. Verrassend is de tweepersoons slaapgelegenheid, te bereiken via de trap. In de badkamer zie je een douche met thermostaatkraan, een wastafel, spiegel met planchet en een handdoekenradiator.
Bijzonderheden:
- Verwarming en warm water via eigen CV-ketel;
- Het appartement is in 2011 gerealiseerd in een reeds bestaand gebouw;
- Hoge plafond en grote ramen/openslaande deuren met meerdere Frans balkons;
- Ruime keuken met inbouwapparatuur;
- Goede badkamer en een separate toiletruimte;
- VvE bijdrage € 150,- per maand;
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 279,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 8,719
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 150.00 per month
Construction
- Type apartment
- Mezzanine (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1900
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 32 m²
- Volume in cubic meters
- 90 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
Energy
- Energy label
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
Cadastral data
- UTRECHT A 4474
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 150.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
3,896x
Viewed
43x
Saved
5-3-2024
On Funda