Sold
Van Meursstraat 683532 CK UtrechtNieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen en omgeving
- 109 m²
- 102 m²
- 5
€ 639,000 k.k.
Sales history
- Listed since
- April 5, 2024
- Date of sale
- May 1, 2024
- Term
- 3 weeks
Description
DROOMHUIS TE KOOP IN DE WIJK NIEUW ENGELAND. Wellicht is dit één van de allermooiste huizen in de wijk Nieuw Engeland. Maak snel een afspraak en overtuig jezelf.
Een aantal pluspunten op en rij:
- Tuinhuis 2023 met verwarmde werkkamer
- Buitenschilderwerk 2021
- Visgraat begane grond 2020
- Badkamer 2020
- Cv-combi 2020
- Keuken 2017
- Dakkapellen 2017
- Eindwoning
- Zes zonnepanelen in eigendom
- Vloerisolatie, gevelisolatie, nagenoeg geheel dubbel glas
- Elektrische zonwering
- Openslaande deuren
- Tuin op het Zuiden met achterom
Deze dertiger jaren eindwoning ligt aan één van de allerleukste straten net achter het Majellapark in de wijk Nieuw Engeland. Dit is een bijzonder rustige en vriendelijke woonwijk waar de mensen elkaar nog kennen. Voor je boodschappen kun je terecht bij winkelcentrum de Groeneweg. Een koffie op het terras, uit eten, het zit allemaal op loopafstand. Ga je met de trein naar het werk dan ben je met de fiets zo op het Centraal Station. Met de auto ben je snel op de A-2.
Indeling begane grond:
Je komt binnen in de hal met toegang tot het moderne toilet en een trapkast. We lopen door naar de lichte woonkamer. Deze heeft een mooie afmeting van 8.18x3.26m met een geweldige visgraat parketvloer, openslaande deuren naar de tuin en ook de keuken is open gemaakt. De keuken is voorzien van een zeer strak keukenblok in hoekopstelling met een composiet blad, vaatwasser, combimagnetron, koelkast, gaskookplaat en een afzuigkap. De parketvloer loopt door in de keuken. Alles is strak afgewerkt om het geheel te perfectioneren.
De tuin is fraai betegeld met een ideale zonligging op het zuiden. De elektrische zonwering is daardoor geen overbodige luxe. Er is een achterom voor de fiets.
In 2023 hebben de huidige eigenaren het eigentijdse tuinhuis laten plaatsen. Hierin is nu een gedeelte berging gemaakt en een prachtige geïsoleerde werkkamer met een schuifpui en infrarood verwarming.
Eerste verdieping:
Je komt boven op de overloop met aan de achterzijde de zeer ruime ouderslaapkamer met een grote vaste kastenwand en nog twee vaste kasten. Aan de voorzijde vind je een tweede slaapkamer met ernaast de in 2020 verbouwde badkamer met een inloopdouche, wastafelmeubel en een tweede toilet.
Tweede verdieping:
Je komt boven op de overloop met een kleine wastafel en de aansluiting voor de wasmachine. Er zijn hier door het plaatsen van dakkapellen voor en achter in 2017 nog twee leuke kamers gerealiseerd. Daarnaast is er nog een vliering aanwezig.
Bijzonderheden:
- Woonoppervlak 109m2, inhoud 382m3
- In het woonoppervlak hebben wij de werkkamer in het tuinhuis meegenomen voor 8m2
- Energielabel C
- De woning is gelegen op eigen grond
- Voor de indeling en maatvoering zie de bijgevoegde plattegronden
- Het huidige asfalt en het profiel van de Thomas à Kempisweg wordt als groen en openbaar verblijfs- en parkgebied ingericht voor zowel de huidige als de nieuwe bewoners en biedt ruimte voor verblijf, ontmoeting, spelen, regenwater opvang (wadi’s) en is ook toegankelijk voor fietsers. De inrichting van de westelijke stadsboulevard zal starten in de zomer van 2024
Interesse in deze woning? Neem uw eigen NVM aankoopmakelaar mee.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 639,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,862
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1936
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 109 m²
- External storage space
- 14 m²
- Plot size
- 102 m²
- Volume in cubic meters
- 382 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Combination boiler from 2020, in ownership
Cadastral data
- CATHARIJNE B 7083
- Cadastral map
- Area
- 102 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 46 m² (8.90 metre deep and 5.20 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity and heating
- Insulation
- Completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
5,136x
Viewed
88x
Saved
5-4-2024
On Funda