Sales history
- Listed since
- June 11, 2024
- Date of sale
- June 29, 2024
- Term
- 2 weeks
Description
Is dat even makkelijk, deze eengezinswoning heeft onder andere een ROYALE GARAGE. En dat is niet alleen makkelijk voor bijvoorbeeld de ZZP'ers onder ons. Want uw aanhanger of boot kunt u dus ook bij huis stallen. U bent geen ZZP'er en u heeft geen aanhangwagen of boot? Dan nog is extra bergruimte nooit weg en bent u hier snel aan gewend. Want zo'n garage is ook ideaal voor het plaatsen van een bakfiets, kinderfietsen en een mountainbike. De bossen van de Utrechtse Heuvelrug liggen op korte afstand. Hier is het overigens niet alleen op de mountainbike heerlijk ontspannen, ook zijn er prachtige wandeltochten te maken.
Nu we het toch over de locatie hebben, daar is nog veel meer over te vertellen. De Molenstraat is een rustige straat aan de rand van het centrum. Eigenlijk dus het beste van twee werelden. Enerzijds een rustige woonstraat met schuin aan de voorkant een vrij uitzicht over een monumentale begraafplaats. Eigenlijk is deze monumentale begraafplaats meer een klein wandelpark. Anderzijds ligt het (koop)centrum op loopafstand. In dit koopcentrum, wat door winkelend publiek van heinde en ver wordt bezocht, is een keur aan winkelvoorzieningen aanwezig. Maar dat is niet alles want ook zijn hier uiteenlopende horecagelegenheden te vinden net als de warenmarkt, een bibliotheek, een theater en een stadsmuseum. Daarnaast is het bus- en treinstation lopend te bereiken. Vanaf dit treinstation staat u met een half uurtje in Utrecht Centraal! Wat basis- en voortgezet onderwijs betreft is er keuze uit meerdere onderwijsinstellingen die zich alle in de directe nabijheid bevinden.
Het kan bijna niet anders of u wilt van deze woning meer weten van de...
... Indeling
Begane grond: Via de voordeur komen we eerst in de hal. In deze hal zien we de trap naar de verdieping, de meterkast en het toilet. Verder gelopen staan we in de woonkamer. Vanwege de ligging op het zuiden is deze woonkamer heerlijk licht. Maar dat is niet alles want de woonkamer heeft ook een goede afmeting. Een praktische trapkast met een slimme binnen-kast ontbreekt natuurlijk niet. Aan de voorkant van het huis vinden we de half-open keuken. We zien een hoekopgesteld keukenblok met onder- en bovenkasten. Aan inbouwapparatuur is er een combi-oven, een vaatwasser, een koelkast, een vriezer, een 5-pits gaskookplaat, een afzuigkap en een draaicarrousel. Via de tuindeur is de tuinkamer (2020) te bereiken. En geloof ons maar, dit is echt genieten. Want hier zit je van het vroege voorjaar tot het late najaar heerlijk in het zonnetje. Midden in de zomer kan de glazenwand worden opengeschoven. En we bereiden u alvast voor: ook uw (toekomstige) tieners zullen hier graag met hun vrienden en vriendinnen gebruik van maken.
1e Verdieping: Vanaf de overloop zijn de twee slaapkamers aan de voorkant te bereiken. Net als de slaap- en de badkamer aan de achterkant. Deze badkamer heeft een douchegelegenheid en een wastafel. Verder beschikt zowel de slaap- als de badkamer over een dakvenster.
2e Verdieping: Op de voorzolder kan de wasmachine worden aangesloten. Ook de CV-combiketel is hier opgesteld. Verder geeft de voorzolder toegang tot de fijne slaapkamer die eveneens een dakraam heeft.
Overig: Het geldige energielabel is afgegeven voordat de woning is voorzien van maar liefst 10 zonnepanelen. Een eventueel nieuw aan te vragen energielabel zal naar alle waarschijnlijkheid dus nog beter zijn. Voor een zo hoog mogelijk rendement zijn de zonnepanelen overigens voorzien van een dubbele omvormer. De oplevering van deze woning dient in nader overleg te worden vastgesteld.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 398,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,025
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1988
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 99 m²
- Exterior space attached to the building
- 15 m²
- External storage space
- 24 m²
- Plot size
- 123 m²
- Volume in cubic meters
- 345 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, rolldown shutters, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant (gas-fired combination boiler from 2007, in ownership)
Cadastral data
- VEENENDAAL D 6617
- Cadastral map
- Area
- 123 m²
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 35 m² (6.40 metre deep and 5.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Garage
- Type of garage
- Garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
2,939x
Viewed
25x
Saved
11-6-2024
On Funda