Sales history
- Listed since
- October 17, 2024
- Date of sale
- December 12, 2024
- Term
- 8 weeks
Description
Op loopafstand van basisschool en sportvoorzieningen is in verkoop gekomen: een zeer nette 2/1 kapwoning met 3 slaapkamers en 2 bergingen.
Wieringerwaard is gunstig gelegen met goede bereikbaarheid naar omliggende steden zoals Alkmaar, Den Helder en Schagen. Geniet van het rustige dorpsleven met de gemakken van de stad binnen handbereik.
Verder;
Prima aangelegde voor- en achtertuin. Opvallend is de vrije ligging aan de voorzijde met zicht op gemeentelijk groen. Binnen ziet het er netjes uit maar verder naar eigen smaak te moderniseren. Het sanitair is standaard maar functioneel. Door de open keuken geeft de woonkamer je een ruim gevoel. Aansluitend de bijkeuken. De 2e verdieping moet gezien worden als een bergzolder en hier bevindt zich de CV-opstelling.
INDELING:
Begane grond:
Entree, meterkast, open keuken met nette opstelling (zonder apparatuur). Woonkamer met trapkast, portaal met trap naar verdieping. Toilet met fonteintje, portaal, bijkeuken.
1e verdieping:
Drie slaapkamers, badkamer (eenvoudig) met douche, radiator, wastafel en aansluitingen voor wasmachine/droger.
2e verdieping:
Middels vlizotrap te bereiken bergzolder met opstelling CV-ketel (Intergas 2021).
Tuin:
Zonnige beschutte achtertuin op het zuidwesten met 2 bergingen.
KOOPGARANT: Deze woning kan alleen gekocht worden met een Koopgarant regeling (raadpleeg de website van OPMAAT, opmaat.nl/particulier/koopgarant/).
Nieuwsgierig geworden? Meldt u dan aan vóór donderdag 14 november 2024 vóór 12:00 uur. U kunt dit doen door
een mail te sturen aan: of u kunt telefonisch contact opnemen met ons kantoor
0224-217119. U ontvangt van ons een inschrijfformulier. Alleen volledig ingevulde formulieren welke vòòr bovengenoemde datum en tijd zijn ontvangen worden in behandeling genomen. Toewijzing vindt plaats op basis van loting door projectnotaris Welkers te Schagen. Wanneer u wordt ingeloot nemen we contact met u op en kunt u de woning bezichtigen. Bent u niet ingeloot dan ontvangt u ook bericht en komt u wel op de reservelijst.
Wie krijgt voorrang?
1. Huurders van een sociale huurwoning in de gemeente Hollands Kroon hebben voorrang. (de woning dient leeg achtergelaten te worden)
2. Zijn er GEEN geïnteresseerde huurders uit de gemeente Hollands Kroon, dan krijgen inwoners van de gemeente Hollands Kroon die minimaal een jaar staan ingeschreven in de gemeente Hollands Kroon voorrang.
3. Als laatste komen de geïnteresseerden van buiten de gemeente Hollands Kroon aan bod.
Kijk voor meer info over deze regeling op:
• Bij meerdere inschrijvingen wordt er geloot volgens de voorrangsregels.
• Zelfbewoningsplicht is een vereiste. Bij zowel huurders als niet-huurders wordt een artikel i.v.m. zelfbewoningsplicht opgenomen in de koopovereenkomst.
ZELFBEWONING:
De koper (niet diens rechtsopvolgers) is verplicht het verkochte als hoofdbewoner te bewonen. Hij/zij is niet bevoegd het verkochte of een gedeelte daarvan te verhuren of anderszins in gebruik af te staan. Verkoper kan koper in bijzondere gevallen toestemming verlenen om van het voormelde af te wijken. Koper dient hiertoe een verzoek in te dienen bij verkoper middels aangetekend schrijven.
Bij overtreding van het vorenstaande verbeurt koper zonder nadere ingebrekestelling en zonder rechtelijke tussenkomst een direct opeisbare boete van vijftig duizend euro (€ 50.000,00), door het enkele feit van niet-nakoming of overtreding van het vorenstaande. Voor de overtreding van de regels inzake de hoofdbewoning is naast genoemde boete voor elke dag dat de overtreding voortduurt eveneens een boete verschuldigd van twee honderd vijftig euro (€ 250,00) per dag.
Bijzonderheden
• Transport wordt verzorgd door projectnotaris Welkers Notarissen Schagen.
• Koper is er mee bekend en gaat er mee akkoord dat een hypothecaire inschrijving maximaal 110% van de uitgifteprijs
(koopgarantprijs) kan zijn.
• Aanvaarding: snel.
• Overdracht van de woning dient plaats te vinden binnen drie maanden na het tekenen van de koopovereenkomst.
• Verkopende partij heeft het verkochte niet zelf gebruikt/bewoond.
• Perceel dient nog kadastraal te worden ingemeten in opdracht en voor rekening van verkopende partij.
Koopt u voor het eerst een woning dan kunt u mogelijk in aanmerking komen voor een starterslening.
De aanvraag kunt u doen op schagen.nl/starterslening, kijk voor meer informatie over de starterslening op de website van het SVN. Neem contact op met onze hypotheekadviseur die u ook verder zou kunnen helpen.
Heeft u interesse in een vrijblijvend financieel gesprek, laat het weten!
VASTE KOOPGARANT KOOPSOM € 210.000,=
Westhuis Makelaardij: Vertrouwd, Actief & Betrokken.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 210,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,530
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1986
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 83 m²
- Other space inside the building
- 16 m²
- External storage space
- 20 m²
- Plot size
- 220 m²
- Volume in cubic meters
- 290 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories and a loft
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation and partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- WIERINGERWAARD A 1847
- Cadastral map
- Area
- 220 m² (part of parcel)
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 75 m² (10.00 metre deep and 7.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
17/10/2024
On funda