GeWOON Makelaars Den Bosch
Services & characteristics
Sale
Purchase
Appraisals
Certificates
NWWI ,
NRVT ,
SCVM ,
VastgoedCert
Languages
Dutch, German, English, French
Reviews
The average score is based on 5 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 50% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more
Dhr. Max Schep
•Buyer•9.5
Feb 10, 2025
Frank was een zeer deskundige aankoopmakelaar. Ik hoorde van hem via een vriend die hem van harte aanbeveelde. Frank staat je altijd ruim te woord, doet gedegen vooronderzoek en praat je er doorheen, vervolgens is hij altijd de laatste die een ruimte uit loopt (alles onderzocht te hebben) en heel prettig om mee te sparren over de onderhandeling (en eventuele twijfels die je gewoon hebt als nieuwe huizenkoper). Hartelijk dank!
Feb 10, 2025
A funda user
•Buyer•10.0
Jan 15, 2025
Het contact met de makelaar verliep super goed. Bij alle bezichtigingen van de woningen was onze makelaar bij ons. Hij hielp ons, gaf advies, wees op de goede en minder goede aspecten van het huis en maakte een beoordeling van elke woning. We zijn zeer tevreden en blij met de kennismaking.
Jan 15, 2025
A funda user
•Buyer•10.0
Aug 21, 2024
Een hele fijne aankoopmakelaar. Lekker no nonsens en voorziet je van goed advies. Daarnaast heeft hij ons uitstekend geholpen met onze zoektocht. En met het bieden op de woning. Kortom een echte aanrader!
Aug 21, 2024
Office details
5237 BB 'S-HERTOGENBOSCH
- Mo09:00 - 21:00
- Tu09:00 - 21:00
- We09:00 - 21:00
- Th09:00 - 21:00
- Fr09:00 - 21:00
- SaBy appointment
- SuClosed