office-banner
Vastgoedboutique UNYK Logo

Vastgoedboutique UNYK

-your personal real estate agent-

Overview

9.9

35 reviews

1

Employee

Vastgoed Nederland

Association

Services & characteristics

  • Sale

  • Rental

  • Purchase

  • Hire


Specialisations

Recreation, Home styling, New construction, Home photography, Agricultural and rural real estate

Certificates

VastgoedCert

Languages

English, German, Frisian, Spanish, Dutch

A promotional picture for the office

Description

Association

This office is a member of Vastgoed Nederland.

Vastgoed Nederland is the association for Dutch real estate professionals. The affiliated professionals all work in a professional group within the real estate sector.

Read more

Customers say

Dhr. H. de Bruin, Seller in 2025

“Een makelaar die het verschil maakt! Ik ben ontzettend tevreden over de samenwerking met Neeltje Oostra van Vastgoedboutique UNYK bij de verkoop van mijn woning. Vanaf het eerste moment viel haar professionaliteit, betrokkenheid en oog voor detail op. Samen met een vaste stylist heeft ze mijn huis perfect verkoopklaar gemaakt en op een manier gestyled die een breed publiek aansprak. Neeltje is flexibel, kent de markt door en door en luistert écht naar je wensen. Dankzij haar sterke netwerk en strategische aanpak werd mijn woning op een uitzonderlijke manier gepresenteerd: met prachtige foto’s, video’s en een luxe verkoopmagazine van topkwaliteit, in plaats van een standaard brochure. Het resultaat? Een overweldigende belangstelling, meer potentiële kopers dan verwacht en uiteindelijk bracht 50% van de geïnteresseerden een bod uit—ver boven de vraagprijs. Neeltje onderscheidt zich door haar persoonlijke aanpak, inlevingsvermogen en ongeëvenaarde toewijding. Ik kan haar dan ook van harte aanbevelen aan iedereen die zijn woning succesvol en zorgeloos wil verkopen. Voor mij een dikke 10 voor het hele traject!”

Employees

  • Neeltje Oostra - Bergsma  - Real Estate Agent (Director)
    Neeltje Oostra - Bergsma Real Estate Agent (Director)
Reviews average
9.9

The average score is based on 35 reviews in the last 24 months.

Last year, the agent invited 100% of their customers to write a review.

How are these reviews calculated? Read more

  • Dhr. H. de Bruin

    Seller

    10.0

    Een makelaar die het verschil maakt! Ik ben ontzettend tevreden over de samenwerking met Neeltje Oostra van Vastgoedboutique UNYK bij de verkoop van mijn woning. Vanaf het eerste moment viel haar professionaliteit, betrokkenheid en oog voor detail op. Samen met een vaste stylist heeft ze mijn huis perfect verkoopklaar gemaakt en op een manier gestyled die een breed publiek aansprak. Neeltje is flexibel, kent de markt door en door en luistert écht naar je wensen. Dankzij haar sterke netwerk en strategische aanpak werd mijn woning op een uitzonderlijke manier gepresenteerd: met prachtige foto’s, video’s en een luxe verkoopmagazine van topkwaliteit, in plaats van een standaard brochure. Het resultaat? Een overweldigende belangstelling, meer potentiële kopers dan verwacht en uiteindelijk bracht 50% van de geïnteresseerden een bod uit—ver boven de vraagprijs. Neeltje onderscheidt zich door haar persoonlijke aanpak, inlevingsvermogen en ongeëvenaarde toewijding. Ik kan haar dan ook van harte aanbevelen aan iedereen die zijn woning succesvol en zorgeloos wil verkopen. Voor mij een dikke 10 voor het hele traject!

    Feb 27, 2025

  • Mevr. van Tilburg

    Buyer

    10.0

    In de zoektocht naar onze eerste koopwoning hebben we de hulp van Neeltje ingeschakeld. Wat een fijne samenwerking! Van begin tot eind werden we door Neeltje begeleid: ze dacht altijd met ons mee, kon zich volledig in ons verplaatsen, was goed bereikbaar en het contact was altijd met een lach. Een top makelaar!

    Feb 26, 2025

  • Mevr. A. Silvius

    Seller

    10.0

    Ze is een hele professionele makelaar en betrekt je goed in het hele proces. Veel contact en reageert ook meteen. Enorm betrokken en geeft goede tips en advies. Dat is ook gebleken aan het aantal biedingen die er zijn gedaan en waar het huis voor is verkocht. Ik zou iedereen haar als makelaar aan raden vanwege de professionele werkwijze, zie alleen al onze foto's en filmpjes, en de betrokkenheid.

    Feb 15, 2025

All reviews (35)

Office details

Hegedyk 9
8601ZR Sneek
  • Mo09:00 - 18:00
  • Tu09:00 - 18:00
  • We09:00 - 18:00
  • Th09:00 - 18:00
  • Fr09:00 - 18:00
  • Sa09:00 - 18:00
  • SuClosed

Social media