Overview
9.3
77 reviews
7
Employees
NVM
Association
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Rijndelta Makelaars. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanServices & characteristics
Sale
Purchase
Appraisals
Rental
Specialisations
Home styling, Home photography, Investing, Monument, New construction, Expat broker
Certificates
NWWI ,
NRVT ,
VastgoedCert
Languages
Dutch, English, German, French
Description
Association
This office is a member of the NVM.
With over 4400 affiliated real estate agents/appraisers, the Dutch Cooperative Association of Real Estate Agents and Appraisers (NVM) is the largest membership organisation for real estate agents, appraisers and property experts. An NVM real estate agent is an expert in the field, is personally engaged and makes buying or selling a house a hassle-free process.
Read moreCustomers say
A funda user, Seller in 2025
Employees
- Olaf ReimersNVM Registered Agent & Appraiser
- Patrick van BuerenReal Estate Advisor
- Juriaan KokNVM Registered Agent
Reviews
The average score is based on 77 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 93% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more
A funda user
•Seller•9.8
Feb 26, 2025
Olaf is een goede makelaar met veel kennis en een uitgebreide netwerk. De verkoop is op een kundig en nette manier verlopen en mij raden Rijndelta aan!
Feb 26, 2025
A funda user
•Seller•10.0
Feb 19, 2025
Rijndelta heeft een prachtig resultaat gerealiseerd. De presentatie was zeer fraai en dit heeft gezorgd voor een flink aantal geïnteresseerden en daardoor meerdere biedingen boven de vraagprijs. In het gehele proces goed op de hoogte gehouden van alle ontwikkelingen en een complete begeleiding tot en met de overdracht. Bedankt voor jullie inzet!
Feb 19, 2025
Dhr. Kervers
•Seller•1.8
Feb 19, 2025
Wij hebben ons huis verkocht via Rijndelta - Na een fijne ontmoeting en veel beloftes heeft Rijndelta deze nooit waar weten te maken. Bovenal een extreem moeilijk bereikbare makelaar, die toezeggingen doet en dan niet nakomt. Waardoor er tijdens het verkoopproces bijna alle makelaarstaken (op de bezichtigingen na) door onszelf zijn uitgevoerd. Makelaar heeft fouten in eerste instantie toegegeven (bijv. dat strategie niet goed was en erkend dat zij ons onterecht werk hebben laten uitvoeren ), maar zijn er daarna op terug gekomen. Na het zonder duidelijke onderbouwing op zij schuiven van onze klachten werden wij (wederom zonder toelichting) verzocht "zelf in de spiegel te kijken". Extreem onprettige ervaring. Schofterig veel geld voor schofterig weinig werk en marktkennis.
Feb 19, 2025
Office details
3016DE Rotterdam
- Mo08:45 - 17:30
- Tu08:45 - 17:30
- We08:45 - 17:30
- Th08:45 - 17:30
- Fr08:45 - 17:30
- Sa09:00 - 17:00
- SuBy appointment
Social media