Sol Makelaardij

Reviews average
9.7

The average score is based on 55 reviews in the last 24 months.

Last year, the agent invited 94% of their customers to write a review.

How are these reviews calculated? Read more

  • A funda user

    Seller

    10.0

    Zeer deskundige en klantvriendelijke verkoopbegeleiding en duidelijke snelle communicatie! Hierdoor is de woning snel verkocht.

    Feb 27, 2025

  • A funda user

    Seller

    10.0

    Een hele prettige, ervaren en deskundige makelaar. Fijne begeleiding van zowel de makelaar als de medewerkers van het kantoor. De woning is snel en naar tevredenheid verkocht.

    Feb 22, 2025

  • Dhr. Braam

    Seller

    10.0

    “Sol, douze points” We kunnen alleen maar enthousiast zijn over Makelaardij Sol. Snelle actie, goede voorbereiding, puike presentatie en brochure, snelle en heldere communicatie. Wat moeten we nog meer zeggen? Ja, inderdaad: een goed resultaat! Begeleiding en advisering van Koen waren top, maar het team Sol is groter. We onderschatten de bijdrage van het drietal Anne, Eva en Valerie “op de achtergrond” niet bij het behalen van dit resultaat!

    Feb 19, 2025

All reviews (55)

Office details

Boslaan 1
5691CT Son en Breugel
  • MoBy appointment
  • TuBy appointment
  • WeBy appointment
  • ThBy appointment
  • FrBy appointment
  • SaClosed
  • SuClosed