office-banner
De Drie Kastelen NVM Makelaardij Logo

De Drie Kastelen NVM Makelaardij

Call Send email

Overview

9.4

38 reviews

4

Employees

NVM

Association

Services & characteristics

  • Sale

  • Purchase

  • Financial advice


Certificates

VastgoedCert

Languages

Spanish, English, Dutch

Description

Association

This office is a member of the NVM.

With over 4400 affiliated real estate agents/appraisers, the Dutch Cooperative Association of Real Estate Agents and Appraisers (NVM) is the largest membership organisation for real estate agents, appraisers and property experts. An NVM real estate agent is an expert in the field, is personally engaged and makes buying or selling a house a hassle-free process.

Read more

Customers say

A funda user, Seller in 2024

“Een zeer deskundige makelaar die betrouwbaar, open, eerlijk en prettig is in de communicatie. Voor de aankoop van je nieuwe woning als verkoop van de huidige woning. Een echte aanrader! ”

Employees

  • Paul Heidenreich - NVM Real Estate Agent
    Paul HeidenreichNVM Real Estate Agent
  • Eric Heidenreich - NVM Real Estate Agent
    Eric HeidenreichNVM Real Estate Agent
  • Stephanie van Kleef - Office Manager
    Stephanie van KleefOffice Manager
Reviews average
9.4

The average score is based on 38 reviews in the last 24 months.

Last year, the agent invited 67% of their customers to write a review.

How are these reviews calculated? Read more

  • A funda user

    Seller

    9.2

    Prettige samenwerking en open communicatie. We hebben ons door deze makelaar laten adviseren en assisteren tijdens de koop van ons nieuwe huis én de verkoop van de huidige woning. Dat bleek een goede keuze.

    Feb 24, 2025

  • Dhr. De Jong

    Buyer

    9.5

    We hebben een goede ervaring met de drie kastelen makelaar. We waren op zoek naar een wat kleinere NVM makelaar en zo kwamen we bij Eric terecht. Eric is zeer vriendelijk en heeft veel ervaring! Daardoor zijn we uitstekend geslaagd met de aankoop van de nieuwe woning, de hypotheek en de verkoop van het oude huis.

    Feb 15, 2025

  • Mevr. Posthuma

    Buyer

    9.0

    Bijzonder vriendelijk en deskundig bij alle aspecten bij het kopen van een huis bijgestaan. Goede adviezen, goede begeleiding! Echt geweldig! Zeer aan te bevelen!

    Feb 14, 2025

All reviews (38)

Office details

Dorpsstraat 56
2712 AM ZOETERMEER
  • Mo09:00 - 17:00
  • Tu09:00 - 17:00
  • We09:00 - 17:00
  • Th09:00 - 17:00
  • Fr09:00 - 17:00
  • SaClosed
  • SuClosed

Social media