Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 10 mei 2024
- Verkoopdatum
- 19 juni 2024
- Looptijd
- 5 weken
Omschrijving
Bent u op zoek naar een ruime 2-onder-1 kapwoning met 4 royale slaapkamers gelegen in de wijk ‘Grauwe polder’? Neem dan zeker eens een kijkje bij deze woning aan de Schalmei 3.
De ruimtelijke opstelling van deze woning keert zichtbaar terug in de verschillende kamers die deze woning heeft. Zo is er een lichte woonkamer, een grote badkamer, 4 royale slaapkamers, een ruime bergzolder, een fijne tuin en een vrijstaande garage.
Bent u net zo enthousiast over deze woning als wij het zijn. Neem dan gerust contact op met ons kantoor. Wij laten de woning graag aan u zien.
Begane grond - lichte woonkamer en ruime keuken.
We betreden de woning via de overdekte entree en komen binnen in de hal. Vanuit hier hebben we toegang tot de woonkamer en het volledig betegelde toilet (met wandcloset en fontein) en de meterkast. Bovendien vinden we in de hal de vaste trapopgang naar de 1e verdieping.
We lopen verder naar de woonkamer. Doordat deze kamer niet alleen aan de voorkant beschikt over 2 grote ramen, maar ook een open verbinding heeft met de keuken, komt er veel zonlicht binnen. De woonkamer heeft een haard en is gemakkelijk in te delen in een eet- en zitgedeelte.
De keuken bestaat uit een hoekopstelling met genoeg boven- en onderkasten en een stenen werkblad. De keuken beschikt over verschillende inbouwapparatuur. Zo is er een inductie kookplaat, vaatwasser, koelkast en oven. Bovendien is er een extra opstelling met onder en bovenkastjes voor extra werkruimte tijdens het koken. Vanuit de keuken is er toegang tot de bijkeuken.
In de bijkeuken bevindt zich de opstelplaats voor de was-aansluiting en geeft ons toegang tot de tuin.
1e verdieping - 3 slaapkamers, badkamer en apart toilet.
We komen aan op de overloop van de 1e verdieping. We lopen door naar de slaapkamer. aan de achterkant van de woning. Deze geeft ons toegang tot het balkon.
De 2e en 3e slaapkamer bevinden zich aan de voorkant van de woning. De 2e slaapkamer is erg ruim en heeft een vaste kleding kast.
De volledig betegelde badkamer is voorzien van een ligbad, inloopdouche met thermostaatkraan en handdouche en een wastafel met meubel. Het aparte toilet bevindt zich naast de badkamer. Ook deze ruimte is volledig betegeld.
2e verdieping – Slaapkamer met veel bergruimte.
De 2e verdieping bestaat uit een ruime overloop en toegang tot de 4e slaapkamer. Op de overloop vinden we de opstelplaats voor de cv-ketel (Nefit Trendline) en de unit van de mechanische ventilatie.
De slaapkamer heeft een dakraam en een vliering met extra bergruimte. Tevens beschikt de kamer over bergruimte achter de knieschotten. Bovendien is er een extra bargkamer aanwezig. De zolder heeft genoeg mogelijkheden om eventueel een 5e slaapkamer te creëren.
Tuin – Ruime tuin met garage en oprit
De tuin is fraai aangelegd en beschikt over verschillende fijne plekken om te zitten. Zo is er een veranda bij de vijver en is er een gezellig tuinhuisje. Vanuit de tuin is er een poort naar de straatkant en is er toegang tot de garage. De garage is voorzien van elektra en een elektrisch bedienbare deur.
Algemeen:
- Deze woning is volledig voorzien van dubbel glas, met uitzondering van het raam in de voordeur.
- De kozijnen in de woning zijn van hout. Op de 2e verdieping zijn kunststof kozijnen aanwezig.
- De begane grond heeft een plavuizen vloerafwerking.
- De 1e en 2e verdieping hebben, met uitzondering van het toilet en de badkamer, een laminaat vloerafwerking.
- De 1e verdiepingsvloer is van beton. De 2e verdiepingsvloer is van hout.
- Er is voldoende parkeermogelijkheid in de directe omgeving.
- Kort om, deze ruime, 2-onder-1 kapwonig is uniek gelegen in een rustige straat, met uitsluitend bestemmingsverkeer, hetgeen de rust en vrij wonen ten goede komt.
- Scholen, het centrum van Etten-Leur, diverse sportaccommodaties en de uitvalswegen van en naar Etten-Leur zijn in de nabijheid.
- Deze woning is bouwkundig gekeurd, het rapport is op te vragen bij ons op kantoor.
Grauwe Polder:
Grauwe Polder is de grootste en één van de groenste wijken van Etten-Leur. Vanaf half jaren zeventig was dit de eerste uitbreidingswijk van Etten-Leur. Er is een grote diversiteit aan woningen. Hier vindt u rijwoningen, maar ook grote villa’s. Kenmerkend is verder de ruime opzet met veel ruimte voor groen en de aanwezigheid van pleintjes en hofjes. Dit gegeven plus de aanwezigheid van speelvoorzieningen, een park en maar liefst drie basisscholen maken van Grauwe Polder een erg kindvriendelijke wijk. Naast basisscholen heeft de wijk ook kinderopvang, sportaccommodaties en een buurtcentrum met een supermarkt aan de Trompetlaan. Grauwe Polder ligt centraal in Etten-Leur en op korte afstand van het centrum. Daardoor zijn echt alle voorzieningen binnen handbereik. De wijk is goed bereikbaar met de bus en de auto. Via de uitvalswegen rijdt u zo via de A58 richting Breda, Roosendaal of Antwerpen.
Wonen in Etten-Leur:
Waar in Etten-Leur u ook gaat wonen: dagelijkse voorzieningen zijn altijd binnen handbereik. Van scholen (basis en middelbaar), kinderdagverblijven en buitenschoolse opvang tot ambachtelijke bakkers, slagerijen en supermarkten voor de dagelijkse boodschappen. Verder is het sport- en beweegaanbod binnen de gemeente Etten-Leur groot. Het openbaar vervoer is goed geregeld. Binnen de stad zijn goede busverbindingen tussen de wijken en er is een NS-station met een Intercity-verbinding richting Roosendaal of Breda. Reist u liever met de auto, dan bent u altijd binnen vijftien minuten op de snelweg. Uitgebreid winkelen kan in Etten-Leur naar hartenlust. Grote ketens zijn vertegenwoordigd, maar het centrum is ook rijk aan andere leuke en unieke winkels/boetieks. Tussendoor of na afloop een hapje eten of drinken? Dat kan in één van de vele lunchrooms en restaurants. Etten-Leur bruist. De evenementenkalender is dan ook rijkelijk gevuld. Tel daar de bioscoop en cultuurhuis De Nobelaer bij op en kom tot de conclusie dat in Etten-Leur altijd iets te beleven is. Houdt u van natuur? Ontdek dan al wandelend of met de fiets de prachtige nabijgelegen natuurgebieden. Etten-Leur heeft ook een gezellige jachthaven met directe aansluiting op de vaarwegen naar Breda, Oosterhout, de Biesbosch, Dinteloord en het Volkerak.
Verkoopvoorwaarden:
Asbestclausule
Bij woningen die voor 1 juli 1993 gebouwd zijn, bestaat het risico dat er asbesthoudende materialen verwerkt zijn in o.a. (rook)kanalen, dak(beschot), scheidingswanden, gevelpanelen, nabij verwarmings- en warmwatertoestellen en in de vloerbedekking. Het is bij de verkoper niet bekend dat er asbesthoudende materialen zijn verwerkt, het eventuele risico hiervan gaat na een verkoop over op de kopende partij, hetgeen wordt vastgelegd in de koopakte.
Ouderdomsclausule
De ouderdomsclausule zal voor deze woning in de koopakte worden opgenomen omdat de onroerende zaak meer dan 45 jaar oud is, wat betekent dat de eisen die aan de bouwkwaliteit gesteld mogen worden aanzienlijk lager liggen dan bij de nieuwe woningen. Koper kan zich hierdoor niet beroepen op het feit dat deze woning afwijkt van de huidige bouwvoorschriften.
Eigenaar geen bewoner geweest
De verkoper is geen bewoner geweest en kan derhalve de kopende partij niet informeren over eigenschappen van c.q. gebreken aan de woning, waarvan hij op de hoogte zou zijn geweest, indien hij deze woning wel zelf feitelijk had gebruikt en zal met deze reden dus ook opgenomen worden in de koopakte.
Meetinstructie NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Uitgangspunt blijft altijd; “wat u ziet is wat u koopt” en de objectinformatie is van lagere prioriteit.
Rechtsgeldige koopovereenkomst pas na ondertekening
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Dit wil zeggen dat er pas sprake is van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt tevens niet gezien als een rechtsgeldige overeenkomst.
Waarborgsom of bankgarantie
Omdat Agnes Tomesen Makelaardij is aangesloten bij de NVM wordt gebruik gemaakt van de modelkoopovereenkomst zoals deze is vastgesteld door de NVM, VBO, de Consumentenbond en de Vereniging Eigen Huis. In deze koopakte wordt door ons standaard opgenomen dat er een waarborgsom of een bankgarantie ter grootte van 10% van de koopsom gesteld dient te worden.
Verkoopdocumentatie
Deze documentatie is met zorg door ons samengesteld, echter voor de juistheid van de verstrekte informatie zijn wij in de regel in grote mate afhankelijk van derden en derhalve aanvaarden de verkoper en wij geen aansprakelijkheid.
Tot slot:
Wij vinden het fijn dat u de moeite neemt om de informatie van deze woning door te nemen. Als u de woning wilt bezichtigen, kan dat natuurlijk. Dan laten wij u de woning zien zoals deze op dit moment is ingericht en ingedeeld. We leiden u rond in de bestaande situatie, maar misschien heeft u andere ideeën. Daar luisteren we graag naar. We leggen uit wat u met de ruimtes en de indeling kunt doen om er een nieuwe bestemming aan te geven die u past. Met beperkte middelen kunt u veel bereiken. Tijdens de bezichtiging maken we dat graag duidelijk.
Als u nog vragen heeft, neemt u dan contact met ons op. Dat kan per e-mail of telefonisch. We zijn u graag van dienst!
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 479.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.997
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1978
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 160 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 6 m²
- Externe bergruimte
- 29 m²
- Perceel
- 265 m²
- Inhoud
- 710 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, ligbad, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Dakraam, mechanische ventilatie, en natuurlijke ventilatie
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Grotendeels dubbelglas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit Trendline (gas gestookt combiketel, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ETTEN-LEUR L 7583
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 265 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 74 m² (8,00 meter diep en 9,20 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra
Garage
- Soort garage
- Vrijstaande stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektrische deur en elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Direct weten als er iets verandert?
Bewaar dit huis als favoriet, en ontvang een e-mail als de prijs of status verandert.
Populariteit
2.850x
Bekeken
20x
Bewaard
10-5-2024
Op Funda